2014 Aralık Anneleri

Teşekkürler :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben gecen dusuk yapmadan once medıpole gıdyordum ama sımdı degıstırdım vıa hospıtal dıye bı hastane buldum ona gıdıyorum suan ssk muayne ucrtı 12 tl ıkılı test ssk 80 tl ımıs

Canim sakıncası yoksa degisiklik sebebini sorabilirmiyim , dusuk yapmanda hastane ya da doktorunun bir ihmali var mıydı? Dediğin hastaneyede bakacağım, teşekkürler

Canım benim yanlış bilgi vermek istemem aman ha..sabah ilaçı içmeden gideceksin ona eminim...TSH.a gelince benim tiroid bezlerim komple alındı gebelik öncesi 0.6 ya fln düşmüştü..geçen 15 çıktı sonucum çok ağladım Dr.umu da çok bunalttım...gittiğim hakikaten iyi bir endokrinci...sabırla dinledi beni... Zekası burdan gelişiyo bende yok alındı, ilaç da eksik gelmiş çaresiz içerde bebeğim diye ağlamıştım adama...o da garanti veriyorum fln diye rahatlatıcı konuştu...bebek zekası için olanı t3 ve t4den karşılar zaten dedi...TSH ilaçın düşük gelmesini gösterir ve düşük riskini değerlendiririz dedi...bir de eksik gelse de biz ilaçı az da olsa içtiğimiz sürece hiçbir şey olmazmış..bebek kendini bir türlü kurtarır gerekirse seni t3 süz bırakır ama kendini kurtarır dedi...
bir de kötü şeyler düşünme..Allah korusun bu düşük ya da zeka sıkıntısı gebeliğinde haberi olmayan ciddi hipotiroidi vakalarda görürüz dedi...yani.içtiğimiz ilaçları sıpalar hemen kapıyormuş :))

evet şimdi baktm da güzele benziyr hastane nasıl memnunmusun dr lar nasıl

ben serpıl hanıma gıdıyorum bashekım zaten kendısı tatlı dıllı strese sokmayan bır kadın temız bır hastane calısanlar ful bayan sımdılık memnunum 2 kez gıttım daha bende kadıkoyde oturuyorum yenı tasındık sayılır 1 sene oldu hastahane cok arastırdım bu mevkıde fıyatlar ucuk malesef

yok ole bır etkılerı kesınlıkle ama ben begenmedım eskı bır hastahaene ıcıme sınmedı acıkcası dr da bıraz soguk gelmıstı :)

aslında en güzeli ama işte bazen çok beklemek zorunda kalabilyorsun, bir de soktorlar yoğun oluyorlar fakültede. yoksa en iyi doktorlar üniversite hastanelerinde aslında.

Ben Doçent'e gidiyorum cnm. Dru çok beklemiyorum, randevu saati belli çünkü. Çok yoğun old için oturup öle sakin sakin sohbet edemiyoruz tabi o biraz canımı sıkmıyor değil:) Ama hiç bir şeyi atlamıyor bilgisi çok iyi. İlk doğumum prematüre old için özellikle tıp fak istedim..İnş doğru yapıyorumdur.

oraya ulaşım nasıl peki

Bak bunu bilmiyodum ama onlar normal cikiyo hep.benim tsh dedigime bakma hepsine bakiliyo her kontrolde.sagol canim bilgi verdigin icin birbirimizin eksiklerini tamamliyoruz ne guzel :)
şok oldum gerçekten çok uçuk farklar saçmalamışlar resmen
Hakikaten acaba benim hastane ne kadar isteyecek hicte sormadik

İcmeden git canin doktorlar genelde soylemiyo.kafana takma Allahin izniyle bisey olmaz :)

bence doğru yapıyorsun, gaziye gidiyordun diye hatırlıyorum. ben de Nuray Hocayı çok istemiştim ama dediğim gibi doğuma girememeleri ve bekleme sıkıntısı vazgeçirdi. hepimiz için hayırlısı olur inş

internetten aDREsıne bakabılırsın tatlım ben kadıkoyden sahsı aracla gıdıyorum 10 dk suruo sayılır

baktm netden ama adam akkılı bir sonç çıkmıyr adresde .. bende kadıköyde çalışıyrm .. ama araba ile 10 dk ise yaknmış.. sağol bir giderm bakarm

Biz değişik yemek tariflerine çok sıca kbakamayan bir çiftiz. Kalsiklerden gidiyoruz. Bir gün eve eline yie tarif verirse sen yapta yiyelim de Protesto et boşver. Ben bazen yapıyorum bu akşam yemekler sende diyorum. Hooop kızartma yapmaya koyulmuş. Gerçi evde ise genelde hep yardım eder sağolsun. Hakkını yemiyim şimdi :)

canım sen 14. hafta içindesin 2li tarama testini yaptırmışsındır sonucun nasıl çıktı? cinsiyet tahminide yapmıştır merak ettim.

Canım aslında 13+2 yim şu anda. ama kk takvimi 14 hafta diyor 13 bittiği için. 13+6 ya kadar yapılabiliyor ve benim yarın yapılacak. Bakalım kısmetse yarın yazarım sonuçlarımı. Bende merak içindeyim cinsiyet konusunda açıkçası.

baktm netden ama adam akkılı bir sonç çıkmıyr adresde .. bende kadıköyde çalışıyrm .. ama araba ile 10 dk ise yaknmış.. sağol bir giderm bakarm

hımm google map te arat ıstersen net sonuc cıkar belkı canm navıgasyonda cıkarıodu rica ederım

hahhah yapicimmm kızartma da erkeklerin en bildiği yemek diye tarif ettikleri şey herhalde aaa bende hakkını yiyemem canım yardım etmeye eder allah razı olsun hepsinden de iştee bazen aaaaaa diyesim de gelio

bende cumartesiye kadar zor sabredicem galiba merak içerisindeyim

ya benim de tsh hamilelikte 9 çıktı ilaçla 2.4 e sonra 1.6 ya düştü benim de kafama takılan şöyle bişey var hala aynı dozda ilaca devam ediyorum her iki doktorun dediği (50 lik eutrox) peki bu değer aynı doz ilaçla daha da düşmez mi hipotiroidi tedavi ederken hiper olmayalım çünkü ara ara çarpıntım olmaya başladı yarın tekrar kan vermeyi düşünüyorum t3 t4 normaldi benim hala normal... bu arada ilacı içip yaptırmıştım yarın içmeden gideyim bakalım ne çıkacak...

Son düzenleme:

benıde 9 a yakındı en son 1.64 cıktı bende haft ıcı 4 gun 50 lık eutrox haftanın 3 gunu 75 alıom ama yarın tekrar yaptırmayı dusunuyorum dr gıtmedım meraktayım dahada dustumu dıye

risk değerini babanın yaşı da mı etkiliyor?

Bilmiyorum canım, ben yazdım sadece..

Erken doğdu canım cılız zayıf bi bebekti , ne meme emebildi zayıflıktan ne bişey.. Ağlamaya bile mecali yoktu:) Hala daha çıtır pıtır bişey.. Uyumlu, sakin bi çocuk..Mesela benim 2009 Ekim Anneleri grubundan da 2-3 tane amniyosentez yaptırmak zorunda kalan anne adaylarımız oldu, onların hepsi tosun gibi doğdu kızı erkeği:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…