2014 Aralık Anneleri

Yok canım normal çıkmış demek ki ihtiyacın 50 mg. Benim 275 mg içiyorum ona rağmen hala eksik bakalım bu cuma ne çıkacak...normal çıkarsa bu dozda devam ederim...çünkü İlaç tedavi etmez canım o yüzden aynı doz alınca hipere çevirmez
.eksik hormonu ilaçla alıyorsun ve uygun seviyeye inince aynı doz devam ediyorsun değerinde gayet iyi ama içim rahat etsin diyorsan sabah ilaçı içmeden aç karnına baktır yine de...çarpıntı gebelikten kaynaklanıyordur bu dozda çok zor hipertiroidi fln...Ben de hipertiroidi yüzünden ameliyat oldum çünkü ve kalp tedavisi ve atom tedavisi gördüm ama o dönem değerler.öyle böyle değil baya baya hiperdi...bu değerin çarpıntıya sebep alacağını hiç zannetmiyorum ama yine de git için rahat etsin madem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kızlar 1 haftadır azı dişlerimden biri iltihap topladı, yanağım bile şişti. Geçer diye bekledim ama geçmedi, ben de bugün dişçiye gittim.. Antibiyotik yazdı tabii ki.. Hamile olduğumu da belirttim, bişey olmaz ama doktoruna sor yine de dedi.. Doktoruma da sordum, antibiyotiğin adını sordu, söyledim, sorun yok, kullanabilirsin dedi..İstemeye istemeye içiyorum yani sinir oldum ...

Geçmiş olsun canım içini ferah tut bir şey olmaz Allah'ın izniyle...enfeksiyon ilaçtan daha zararlı diyorlar..dr.da onay vermiş iç sen ilacını..inşallah geçer hemencecik :)

canım ben de central hospital a aslı hanıma gidiyorum ve bana ikili test için verdikleri fiyat 250 tl. sana niye öyle pahalı fiyat verdiler ki

teşekkür ederim canım içim rahatladı biraz bu ikinci bebeğim olacak nasipse bunda dedim hiç pimpirik yapmayacağım ama daha ilk dakikadan tsh çıktı insan bilmeyince panik oluyor, üzerine 10 gün arayla hep lekelenmelerim oluyor o da normalmiş, kalbimde aritmi var ama bu ara artınca ilaca bağladım ben hayırlısı inşallah sağlıklı sıhhatli doğsunlar da hepsi herşeye razıyız... inşallah senin de değerin normale dönmüştür

Geçmiş olsun canım. Diş ağrısı çok kötüdür. Mecbur ilacını içeceksin iltihabın kuruması için. Ama içini ferah tut bişey olmaz. Doktorunda onay vermiş zaten. Olumlu düşün olumlu olsun. İnş Allah bir an önce geçer gider.

bende yemek yapmak istemiyorum ama mecbur yapıcammm.. ne işinde çalışıyosun canım? allah kolaylık versin vala hamile hamile çalışmak zordur ya

evde olsam keşke herşey yapmaya razıyım bi makarna yapın yeyin benim burda akşama kadar bi dünya işim var el işi sonuçta yapmasan olmuyor havada çok sıcak daraldım evimde olsam da don gömlek yatsam die hayaller içindeyim muhasebeciyim cnm oturmaktan bi taraflarım pişti afedersin

hehehh yapamazsam direk makarnaya zaten evet hava sıcak oldukça bunalım da artıyo,tühh arada kalk sürekli oturma dicem ama

Bugün hiç çalışmak istemiyorum Işler yığıldı yok yok içimden gelmiyor

Ahh ahh bende aynı durumdayım. Masada evrak dolu. İşlenecekler, işlenenler, yerleşecekler falan filan offff. Evimi özledim. Kaçasım var çok pis

Ben de ayakta çalışmaktan şikayetçiyim ... belim çoook ağrımaya başladı şimdiden, son aylar halim ne olur naparım hiç bilmiyorum

Yazlik kislik yapayim dedim hatta gec bile kalmistim erteleye erteleye..ama yapmamakta hakliymisim nefes nefese kaldim yahu :) biraktim esim gelince halledelim die..tek yaptigim kazaklari katlayip hurca doldurmak ama inanin onda bile nefes nefese kaldim bi de afedersiniz ama sanki vajinama igneler batti o an..suan da sizlio

Ayy canım kıyamam ya. Dikkat et valla . Ayakta çalıştığın için daha fazla bel ağrın olur. İmkanın oluyorsa fırsat buldukça oturmaya çalış. Daha karnımızda tam çıkmadı ya hamile statüsüne de giremedik daha

Yormuşsun kendini canım ya. Bırak kalsın yazlık, kışlık. Dinlen şimdi iğneler falan batıyor demişsin korkutma kendini de bizi de. Dinlenince bir şeyin kalmaz. Rahat ol. Bu bebişler çok nefesimizi kesecek daha anlaşılan. Baksana dolap düzeltmede bile bu hallere geliyoz.

Aynen öyle canım..özellikle kuyruk sokumu kemiği var ya ordan girip yukarı doğru artan bi ağrı var...oturduğum an ortalık karışıyo canavar gibi yeni nesil valla Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

Swiftcim sorma canimm kendimi dusunemiorum ilerde artik nefesim yetmez :) uzandim zaten hemen koltuga..gecti o sizilar saol canim destegin icin :) bi de su bulanti mereti olmasa daha ne isterimmm

Bugün hiç çalışmak istemiyorum Işler yığıldı yok yok içimden gelmiyor

al benden de o kadar. dünya kadar iş var, bir sürü görüşme var haftaya kadar yapılacak ama bende istek yok. zaman geçse de eve gitsem diye saate bakıp duruyorum

amannn yazlık kışlık senin ve bebeğinin sağlığından önemli mi

Miniklerle mi uğraşıyorsun. Zor o zaman işin. Allah yardımcın olsun.

Daha şimdiden iş yerinde merdivenleri çıkarken nefes nefese kalıyom. Çok çabuk yoruluyorum. İlerleyen aylarda bende kendimi düşünemiyorum

al benden de o kadar. dünya kadar iş var, bir sürü görüşme var haftaya kadar yapılacak ama bende istek yok. zaman geçse de eve gitsem diye saate bakıp duruyorum

Klasik çalışan Saatim dolsa da gitsem.

seninki dahada zormuş cnm allah güç kuvvet versin bir an önce doğum iznine çıkalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…