2014 Aralık Anneleri

çooookkkkk teşekkürler olmaz olur musun 40 yıl düşünsem bildiğim bir yemek aklıma gelmezdi yani

Bazen tıkanıp kalıyoruz gerçekten. Hep sıradan şeyler gına geliyor. Halbuki bildiğimiz ama hatırlamadığımız bir sürü basit, güzel tarifler var. Ama her gün her gün sıkıldım ben yemek yapmaktan yaa

ben genelde yapmıom annemle karşı karşıya oturuoz ama annem yazlığa gittik kaldım ortada iş başa düştü anlayacağın

offffffffff yemek yapmakdan sıkılmak mı dedi biri,bende yemek bulamamkdan karar verememekden sıkıldım... birde değişik yemek isteyen bi eşiniz varsa vay halimize

Oh ne guzel yemeginizi kendiniz yapabiliyosunuz insallah bizde mide bulantilardan kurtulalim yapicaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

offffffffff yemek yapmakdan sıkılmak mı dedi biri,bende yemek bulamamkdan karar verememekden sıkıldım... birde değişik yemek isteyen bi eşiniz varsa vay halimize

Senin eş de haaa...sen hamilesin kuzum kocan yapacak sen yiyeceksin :))

Senin eş de haaa...sen hamilesin kuzum kocan yapacak sen yiyeceksin :))

aynen öylee karnım belli olmuyo ya hala kabullenmiyo galiba hamile olduğumu şöyle allahın izniyle 6. ay gelsin ben ona yapacağımı bilirimm

Hanimlar bugun 1 aylik raporum bitti ve ise basladim..hastanede calismanin faydasi tabi hemen kadin dogum dr na gittim izindeymis..ama ben durmadim:))radyoloji uzmanina gittim birlikte baktik benm bebis parmagini emiyodu:))gordugum icin cok mutlu oldum bugun ek olarak erkege benziyo bu bidik dedi:)gormeden duramiyorum hem ozele gidiyorum hem hastanedeki kadin dogum uzmanina hemde radyologa:))biri beni durdursun:))

aynen öylee karnım belli olmuyo ya hala kabullenmiyo galiba hamile olduğumu şöyle allahın izniyle 6. ay gelsin ben ona yapacağımı bilirimm

O da doğru benim bulantılar olmasa ben de eşim de unuturduk kesin :)) ama sağolsun sürekli devam eden bulantı unutturmuyor bize bebişiaz naz yap senDe:)) şaka bir yana yeter ki midem bulunmasa da kocam unutsa arada hamile olduğumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…