2014 Aralık Anneleri

Canım üniyi bitirdiğim yıl iş sorunu vardı sıkıldım arkadaş dikişe gidiyormuş 3 4 ay gittim ben de tüm çeyizimii kendim diktim dikerim öyle çarşaf falan hiç acımam

Ya Settar

Bu yıl ahşap boyama kursuna gittim gitmez olaydım hepsi 50 yaş üstü menopozlu kadınlar kavga edip duruyorlar daha çok stres oldum

Ya Settar
Ayy bende kirkyama kursuna gittim kadinlar dikis makinesi icin kavga ediyodu dayanamadim bitaktim
25 canım aynen bilememiişim hehehe bi de evlenince kapandım ona sardılar ayy açıkken ne güzelmişsin kafam ütülendi yaşlandım orda

Ya Settar
Kiz biz seninle benziyoruz haa ben ogrenciyken kapandim aslinda ama hala acik daha guzelsin diyolar.ben terchimi yaptim sonucta dimi sizene!
Bide siyasi kavga edip duruyolardi hepten isyaaan :)

Canım üniyi bitirdiğim yıl iş sorunu vardı sıkıldım arkadaş dikişe gidiyormuş 3 4 ay gittim ben de tüm çeyizimii kendim diktim dikerim öyle çarşaf falan hiç acımam

Ya Settar

Ne güzel o zaman kendine hamile kıyafetleri dikersin. Bebişine bir şeyler dikersin. zaten yavaş yavaş hazırlıklarda başlayacak kafamızı kaldıramıcaz :)

Alanya açık anam 70 yaşında teyzeler kuaförden çıkmıyor halimiz nice burlarda

Ya Settar

Alanya açık anam 70 yaşında teyzeler kuaförden çıkmıyor halimiz nice burlarda

Ya Settar

Burdada durum fakli degil emin ol benim kayinvalidem ve tum akrabalari acik bi tek ben kapaliyim.Bunu giyim tarzi olarak ele alirsak ben seviyorum bu halimi..

bizimki de oynuyodu 10+3 de hele kolları yerim ben yaaa, bizim babamız da video ya cekti izliyoruz. kollar oynuyo bacaklar oynuyo, sonra kalp atıssı nı izletiyor dr. hergün izleyesim var. videomuzu

aynen valla insan doyamıyor eve ultrason mu alsak die düşündük bir ara

Burdada durum fakli degil emin ol benim kayinvalidem ve tum akrabalari acik bi tek ben kapaliyim.Bunu giyim tarzi olarak ele alirsak ben seviyorum bu halimi..

Rabbim hayırlısını versin hepimiz için

Ya Settar

kızlar ne yemeği yapıyorsunuz fikir versenize daha işten çıkıcam eve gidicem ama ne yapacağımı bilemedim

kızlar ne yemeği yapıyorsunuz fikir versenize daha işten çıkıcam eve gidicem ama ne yapacağımı bilemedim

Ahh bende sabahtan beri düşünüyorum ne yapayım diye. Sonunda karar verdim ama canı çeken olur diye yazamıyorum. Aslında basit ama O anda evinde yoksa almaya üşenirse diye korkuyorum yazmaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…