2014 Aralık Anneleri

Kızlar öğlen yemek öncesi limonlu su içtim bulantı biraz gitti sonra menemen yedim şuan bulantı sanki tamamen geçti inşallah bugünlük bulantı bu kadardır. Beni çok zorladı Allah hepimize kolaylık versin.

Amin canım bende 12.haftama girdim bulantım kesildi inşallah böyle devam ederz keyifle yemek yemeyi özlemişim:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar öğlen yemek öncesi limonlu su içtim bulantı biraz gitti sonra menemen yedim şuan bulantı sanki tamamen geçti inşallah bugünlük bulantı bu kadardır. Beni çok zorladı Allah hepimize kolaylık versin.

melemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar canınız istesin diye söylemedim gerçekten pardon.. Ama bulantı olan varsa imkanıda varsa yapsın belki geçer diye söylemiştim.:KK1:

Oğlumun adı Tuna. Ben çok severek koydum. Kız için Dila olabilir mi?

o zaman kızın olursa Ada koy ismini sen :) yıllar önce okuduğum bir kitap "kumral ada mavi tuna" geldi aklıma. bir arkadaşım da o kitabı çok severdi. kızım olursa adını ada, erkek olursa tuna koycam der dururdu :) Ada güzel isim bence :)

Oyy ikisinide koymus oda maşaallah:) tek isimden yanamısınız kullanılablr iki isimde olablrmi?

Kız olursa tek isim, erkek olursa bilemiyorum. Ama ben kısa isimleri seviyorum.

Tuna çok güzel.. senin dr bir şey dedi mi canım cinsiyet için? senin içine ne doğuyor?

Sağol cnm...Geçen hft gittiğimde göremedim dedi... Cuma bişi söler belki..İçime bişi doğmuyo ya, his namına bişi yoktur bende:) Ama galiba gönlüm kız istiyo. Bi bayanın kız evladı olması iidir sanki.

Bi yanım da kız olup da napcak bu dünyada diyo:KK1: Azcık feministlik var bende. Her şeyin kadına bakmasına gıcığım o bakımdan.

amin canım, inşallah. Ben yarın gidicem doktora, telaşı günler öncesinden sardı. Ya kötü bir şey duyarsam diye :KK43: inşallah allah hep güzel haberler almayı nasip eder hepimize.

aminnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah hayırlı haberlerinle gel canım...
Benim dah çok var bakalım dayanamazsam erken giderim belkide

Kızlar asitli içeceklerden uzak duralım benim gibi canı cok ceken varsa maden suyu tavsıye ederm visne suyuyla karıstırncada meyveli soda olarak:) bu ara ekşi asit aşırı istyrm

o zaman kızın olursa Ada koy ismini sen :) yıllar önce okuduğum bir kitap "kumral ada mavi tuna" geldi aklıma. bir arkadaşım da o kitabı çok severdi. kızım olursa adını ada, erkek olursa tuna koycam der dururdu :) Ada güzel isim bence :)

Yani şöle evet bence de ada çok hoş...Kulağa çok hoş geliyor. Ama ne bilim yani anlamı yok.. taş, toprak, kaya, demir gibi isimlere pek yakın değilim. Ada da öle gibi

Tuna etrafına hayat veren bi nehir diye düşünerek koydum..Kız olursa nil mi koysam ki:)

Bende dün akşam kola diye tuturdum ama eşim sağolsun madensuyu içine yarım limon sıktı içtim geçti isteğim sizlere tavsiye edebilirim çok iyi geliyor.

Selam ben de aralık annesiyim inşallah...yeni üye oldum neyi nerden ve nasıl yapacağım henüz bilmiyorum umaım hemen bulurum ve bebişimin bilgilerini girebilirim...:KK49:

Sağol cnm...Geçen hft gittiğimde göremedim dedi... Cuma bişi söler belki..İçime bişi doğmuyo ya, his namına bişi yoktur bende:) Ama galiba gönlüm kız istiyo. Bi bayanın kız evladı olması iidir sanki.

Bi yanım da kız olup da napcak bu dünyada diyo:KK1: Azcık feministlik var bende. Her şeyin kadına bakmasına gıcığım o bakımdan.

evet insan iki cinsiyetten de evladı olsun ister elbet. içime hep erkek doğmasına ve rüyalarımda erkek görmeme rağmen bende buruldum erkeğe benziyor dediğini duyduğumda. sağlıklı olsunlar da.

Kızlar canınız istesin diye söylemedim gerçekten pardon.. Ama bulantı olan varsa imkanıda varsa yapsın belki geçer diye söylemiştim.:KK1:

üzülme canım benim akşam yaparım yerim inşallah:)

Menemenden diildir o kız. Karmakarışık şey nasıl kessin. Limonlu sudan o limonlu sudan:)

he limondan demi:)

Yani şöle evet bence de ada çok hoş...Kulağa çok hoş geliyor. Ama ne bilim yani anlamı yok.. taş, toprak, kaya, demir gibi isimlere pek yakın değilim. Ada da öle gibi

Tuna etrafına hayat veren bi nehir diye düşünerek koydum..Kız olursa nil mi koysam ki:)

tuna ve nil güzel olur.

benim oğlum emre. emreye uyan ne var? emir dışında:)

Selam ben de aralık annesiyim inşallah...yeni üye oldum neyi nerden ve nasıl yapacağım henüz bilmiyorum umaım hemen bulurum ve bebişimin bilgilerini girebilirim...:KK49:

Hosgeldin canım sayfamıza inşalalh güzel arkadaslıklar kurarz hep beraber:KK66:

evet insan iki cinsiyetten de evladı olsun ister elbet. içime hep erkek doğmasına ve rüyalarımda erkek görmeme rağmen bende buruldum erkeğe benziyor dediğini duyduğumda. sağlıklı olsunlar da.

üzülme canım benim akşam yaparım yerim inşallah:)

he limondan demi:)

tuna ve nil güzel olur.

benim oğlum emre. emreye uyan ne var? emir dışında:)

Seninki erkekmi canım cinsiyetin belli oldumu? Emir deyince?

Tuna ismini eşimde çok seviyor ama yakın bir arkadaşımızın ismi . Ada ismini bende çok seviyorum ama burda Ada ismini erkeklere koyuyolar hep yani türkiyede kızlar için moda burda erkekler için ondan oda olamıycak . Oyy beğendiğimiz tüm isimlerde sıkıntı var :)
Birde ben aaa hiç duymadım çok değişik anlamı ne diye sorulan isimlerden yanayım . Çünkü belki çok hoş isimler var eskilerden ama yani eski illa çevrede birinde olan isimler. Artık sıradanlaşıyor sanki. Ama işte gizli saklı kalanda hiç isim yok cevrede illa keşfediliyor ve biranda çoğalıyor. Mesela bundan bir 10 yıl önce bir doktorla tanışmıştım bayan ismi egeydi ay bayıldım dedim kızım olsun ismini ege koyucam benim kızım olana kadar ege doldu etraf birde herkes erkek ismi yaptı :)) hevesim kaçtı benimde

Son düzenleme:
Bende kiz olursa Elif ismini düşünüyorum, simdiye kadar tanıdığım butun Elifler cok kismetli ve bolluk bereket icindeler, sizlerinde etrafinda Elif varsa bi düşünün bakalim benim tespitim doğru mu gercekten :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hosgeldin canım sayfamıza inşalalh güzel arkadaslıklar kurarz hep beraber:KK66:

Teşekkür ederim evet inşallah her şey güzel olur bu bebek bilgileri nerden giriliyor...
sat:26 şubat
tahmini doğum tarihi 6 aralık fakat benim özel durumumdan dolayı doktor 15 kasım gibi alabiliriz dedi

bir arkadaşımın da eşi ada isminden vazgeçirmişti onu . ada yalnızlığı, tek başınalığı çağrıştırıyormuş, ya çocuk asosyal olursaymış :KK52::KK52:

nil ismini de çok severim, beraber de yakıştı hani: tuna ve nil :)

bir de aklıma "yabancı damat" diye bir dizi vardı ya o geldi şimdi. orada da ilk bebek Ege'ydi, ikinci bebeğe Ada ismini koyduklarını duyunca abla vardı ya (Binnur Kaya) şöyle demişti: Gölet koyaydııız, o da suylan alakalı :KK52::KK52::KK52:

ay umarım yersiz olmamıştır :) vallahi çok güzel isimler bence de :)

X