2014 Aralık Anneleri

benimde bi kotum belden sıkmaya başladı canım, aslında eskisi gibi sıkıyo ama bebiş var diye rahatsız oluyoruz galiba ondan dolayı aşırı sıkıyomuş gibi geliyo

Kızlar ben bugün akşamüstü 5-6 kg lık bir şey kaldırdım. O an cok agır gelmedi ama eşim kafasına taktı benim de ayarlarımı bozdu. Bir şey olmamıştır değil mi?? Bi fikri olan..

canım biz 5 kg lık su kullanıyoruz sürekli. ve her bitişi bana denk geliyor. bende yerden alıp lavabonun üzerine koyuyorum. hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar. ne kadar takarsan o kadar kötü olur. düşük yapmak öyle kolay değil Allah'ın izniyle.canını sıkma.

Arkadasim inşallah catlamazsin benim doktorhm bi karisina yurt disindan krem getirtmis kac sene once milyardi yine de ise yaramadi diyo senin cildin catlayavaksa catliyo yapavak bisey yok kasindikca bebek yağı surerek masajla rahatlamaya caliscaz artik baska care olsa zenginlerde uygulardi catlak yok etme operasyonlari yapilmazdi

anladım canım sağol :) ins çatlamaz.

Allahtan damacana kullanmıyrz kesin oda bize denk gelrdi:) bizde de aynı durum canım Allahın izniyle bişeyim olmadı bugüne kadar.. İnşallahta bi sorun olmazz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhaba kızlar muhtemel doğum tarihim 31-12-2014.sanırım 7.haftanın içindeyim.bebeğin kalp atışlarını duymak için cumartesi doktora gidicem.aynı hafta içinde olup duyan var mı.geçen hafta salı gittim sadece keseyi gördü doktor.haftaya cumartesi gel dedi.endişelenmeye gerek yoktur umarım

bende ayşe önerin hammilelik kitabı var oradada mustelayı önermiş canım. kcıncı ayda başladın canım bi de kac tüp bitirdin?

3. aydan sonra başladım. ama günde 1 kere sürüyordum. aslında sabah ve yatmadan önce sürmek lazım. ben genelde sadece gece sürüyordum. bende düzenli bişeyler kullanma alışkanlığı yok malesef :) en büyük boy tüpünü alıyordum. tam hatırlamıyorum ama 2 ya da 3 tüp yetmişti galiba. dediğim gibi çok yoğun bi krem. uzun süre yetiyo

ben 7+1 de duydum kalp sesini ama daha erken duyan da var daha geç de telaş yapacak bişey yok duyulmazsa geç döllenmedir

Hayit cnm karıştırdın galiba ben Turkiyede yim.ve baska nicim olmadı

doktor arkadaşım günlük 3 litre su içersen birtek çatlağın olmaz demişti bana

Benimde ilk haftalarda daha buyuk ve hassasti simdi bende de gecti? Sorun yoktur insallah ?

keşke birazda benim geçse ben dokunamıyorum kaç aydır ama bende senin gibiyim bi gün midem bulanmasa acaba bişey mi oldu diye ödüm kopuyo hahaha .

Aynen ya gecen eşime diyom ki benim bugun hic midem bulanmadi oda bu 9ay gecene kadar ben yaslanacam diyo şükürdoktora gittim ddün doktorum cok panik yaptigimizj goruncr kalbini yine dinletti ve bu defa sekillenmisti bebisim fasulye seklindeydi üç hafta sonra gidip tarama testi yaptircaz..

cnm ben tam 6+3 de duydum kalp atışlarını. yani 7 haftanın içindeyken. ama bu bi ölçü değil tabi. herkesin farklı oluyo döllenme zamanı vs.

ben 7+1 de duydum kalp sesini ama daha erken duyan da var daha geç de telaş yapacak bişey yok duyulmazsa geç döllenmedir

çok teşekkür ederim.umarım bu cumartesi duyarız.zaten hamile olduğuma bile annem dahil kimse inanmıyor.kimseye söyleme daha erken diyip duruyor.hamilelik belirtisi de yok.sadece uyuyuyorum.en az 10-12 saat hem de.sanırım geç döllenme dediğin gibi.neyse Allah bu günlerimizi aratmasın da.

benimde bi kotum belden sıkmaya başladı canım, aslında eskisi gibi sıkıyo ama bebiş var diye rahatsız oluyoruz galiba ondan dolayı aşırı sıkıyomuş gibi geliyo

olabilir :) ben kilo konusunda biraz takıntılıyım ama demek ki önceden almışım kiloları şimdi bebeğe atıyorum suçu

ben kalp sesini duymadan söyleme taraftarı değilim zaten inşallah bulantın falan olmaz gerçekten büyük eziyet

cnm ben tam 6+3 de duydum kalp atışlarını. yani 7 haftanın içindeyken. ama bu bi ölçü değil tabi. herkesin farklı oluyo döllenme zamanı vs.

teşekkür ederim canım çok sağol.zaten geçen hafta doktor 5+2 dedi.sanırım geç döllenme.cumartesi 6+6 olcak.umarım duyarız.ya zaten anlamadım gitti sürekli doktordayız eşimle.biz mi abartıyoruz diyorum bazen.bu 3.kontrol olcak daha şimdiden

ben kalp sesini duymadan söyleme taraftarı değilim zaten inşallah bulantın falan olmaz gerçekten büyük eziyet

aslında haklısın ama dayanamadık kızkardeşimde 8 aylık hamile bi de benden yaşça çok küçük bir an önce olsun olsun diyip duruyorlardı.bizde bi heyecana kapıldık söyledik geçen hafta.umarım hayalkırıklığı yaşatmayız.bulantı yok ama bişey yiyemiyorum zaten.içim almıyor.2 kg vermişim hatta.ama çok zayıf olmadığımdan kayıp değil açıkçası :)

özürdilerim ne haddime kimseye akıl falan vermiyorum

canım ben 7+4te duydum geçen hafta. endişelenecek bir durum yok bana sorarsan, benim de önce sadece keseyi gördü bir hafta sonra hem bebeği gördük hem kalp atışını duyduk. güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…