2014 Aralık Anneleri

benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. bu hamileliğimde çok tedirgindim bunu doktoruma da söyledim 3 aylık olmama 1 hafta gibi bişiy kaldı son 2 hafta %5 son 1 haftada %1 düşük tehlikemiz olabileceğini söyledi beni biraz rahatlattı. bu tarz ağrıların olmasının normal olduğunu söylüyor. yani çok fazla düşünüp üzülmeyin tehlikemiz azaldı kızlaaaarrrrr :nazar: :nazar: :KK16:

evet şükür riskli dönemi atlatmamıza az kaldı:) allaha emanet edip,doktorumuza güvenmek gerek.onlar bizi tehlikeye sokmazlar:)

Nalmesscim canim tesekkur ederim destegin icin..mesaji buraya yazdim saolsun benim sipa hissettirdi kendini ogurterek annesini :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tartıda aynıyım zaten :) ben normalde de bol şeyler giymeyi sevdiğim için en azından 4 aya kadar alışveriş yapmadan idare ederim diye düşünüyorum. annem, kayınvalidem kızıyor, sabah beyefendi de bu gömlek biraz daralmış giyme istersen rahatsız olursun diyince kendimi kötü hissettim. kimse karışmasın istiyorum ama tabi olmuyor, ben arkadaşlarıma bile karışıyordum :KK9:
Bende öyle düşünüyordum.nişandan evliliğe kadar 13 kilo verdim ve bazı parçaları saklamıştım bunu hamileyken giyerim diye ama göğüslerin büyüyeceğini hesaba katmadım tabi bazıları şimdiden zorlamaya başladı.bence eşin haklı bol şeyler içinde bizde daha rahat ediyoruz..
Bidaha mı hamile olacaksın yeni yeni kıyafetler al kendine ferah ferah giy..

kızlarrrr, hamilelikle ilgili kitap almak istiyorum. önerilerinizi bekiyorum:KK16:

bende soracaktım daha çok dini yönde nasıl yaklaşmamız lazım onu merak ettimdi bende ağzına sağlık :)

Bende öyle düşünüyordum.nişandan evliliğe kadar 13 kilo verdim ve bazı parçaları saklamıştım bunu hamileyken giyerim diye ama göğüslerin büyüyeceğini hesaba katmadım tabi bazıları şimdiden zorlamaya başladı.bence eşin haklı bol şeyler içinde bizde daha rahat ediyoruz..
Bidaha mı hamile olacaksın yeni yeni kıyafetler al kendine ferah ferah giy..

alışveriş çok çekici ama bana öyle geliyor ki alışverişe çıksam yine kendi bedenimi alır çıkarım bu huysuzlukla :KK9: göğüs büyümesini hiç sorma, benim göğüslerim büyük değildir normalde ama tabi şuan aldı başını gidiyor. geçen gün anneme de dedim hatta baya güldük, hayatımda ilk defa göğüslerim birbirine değiyor :KK66:

arkadaşlar benimde pantolonlarım sıkmaya başladı ama hamile pantolonu için erken gibi geliyo.3 ay dolsa diyorum .. ya bisey olursa bebeğime diyorum pantolona bile baktıkça üzülürüm sonra diyorum.. diyorumda diyorum acaba hiç bunları düşünmeden gidip almak mı lazım anlamdım ki :44: geçende mağazann birinde eşimle tulum beğendik sonra ben üzülürüm falan deyince eşim almayalım o zman dedi.adamında sevincini yarım bırakıyorum sankii :KK17:

bi ben mi böyleyim canlar :KK50:

Ben de senin gibi düşünüyorum. Ben biraz zayıflamıştım. O yüzden pantolonlarım biraz bol geliyordu. Şimdi bel kısmı oturuyor ve rahatsız oluyorum. Artık bi süre sadece elbise giyip 3. aydan sonra da hamile kıyafetleri alırım diye düşünüyorum.

çok teşekkür ederim.umarım bu cumartesi duyarız.zaten hamile olduğuma bile annem dahil kimse inanmıyor.kimseye söyleme daha erken diyip duruyor.hamilelik belirtisi de yok.sadece uyuyuyorum.en az 10-12 saat hem de.sanırım geç döllenme dediğin gibi.neyse Allah bu günlerimizi aratmasın da.

ayy canım öyle düşünme bende diyordum herkesin midesi bulanıyormuş bana birşey olmadı pehh falan bir başladı bu hafta mutfağa giremedim benimde uykuyla başladı günde çok saat uyurdum sonra bulantı rabbim sağlıkla versin :)

ben ocak anneleri topiğindenim:)belli mi olur belki erken gelir miniğim.
bizim topikte şuan heyecan dorukta,keseler kalp atışları derken...iyi bakın kendinizeee:)))

bizim topikte şuan heyecan dorukta,keseler kalp atışları derken...iyi bakın kendinizeee:)))

oo, biz bile deneyimli olduk desene, zaman çabuk geçiyo :) inşallah hepiniz pıtı pıtı atan kalpleri duyarsınız

ayy süper, Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin :) bizde de öyle keseleri gördük kalp atışlarını duyduk çoğumuz, önümüzde 2li tarama ve cinsiyet heyecanları var inşallah :)

arkadaşlar benimde pantolonlarım sıkmaya başladı ama hamile pantolonu için erken gibi geliyo.3 ay dolsa diyorum .. ya bisey olursa bebeğime diyorum pantolona bile baktıkça üzülürüm sonra diyorum.. diyorumda diyorum acaba hiç bunları düşünmeden gidip almak mı lazım anlamdım ki :44: geçende mağazann birinde eşimle tulum beğendik sonra ben üzülürüm falan deyince eşim almayalım o zman dedi.adamında sevincini yarım bırakıyorum sankii :KK17:

bi ben mi böyleyim canlar :KK50:

Yalnız değilsin...Bu biraz da fazla internet gezmemizden oluyo. Birinin kalbi atmış durmuş, birinin karnında ölmüş vs vs okuyup durunca insan kendi kendini kötümserleştiriyo.

Oğlumda 7 ay dolana kadar hiç bir eşya almamıştım. Sonra az bişi aldım. 3hafta sonra da doğuverdi kuzum:) Eşyaları hep sonradan tamamladık:)

Bu kez de yok dış mı yok boş mu yok kalbi atcak mı yok durcak mı yok düşerse falan filan derken 11.hafta oldu..Bulantılarım da yoğun ama ikili testte anca kabullenicem galiba hamileliğimi:)

Kötü düşünmek kötüyü getirirmiş. Tulum için daha erken de sebep korkun değil, daha zamanı gelmedi olsun. Allah'a dua edicez sadece ve düşünmeyi de bırakıcaz.

X