2014 Aralık Anneleri

Yok canim sanmiorum bisi olacagini :) icini ferah tut..esine de sole seni etkilemesin bebis de etkilenio cunku..gerci ben de bulanti olayini takmis durumdaydim ama yine basladi saolsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar ben bugün akşamüstü 5-6 kg lık bir şey kaldırdım. O an cok agır gelmedi ama eşim kafasına taktı benim de ayarlarımı bozdu. Bir şey olmamıştır değil mi?? Bi fikri olan..

Bir şey olsa belli ederdi canım, olmamıştır ama birdahakine dikkat et yapma böyle şeyler..

Kızlar ben bugün akşamüstü 5-6 kg lık bir şey kaldırdım. O an cok agır gelmedi ama eşim kafasına taktı benim de ayarlarımı bozdu. Bir şey olmamıştır değil mi?? Bi fikri olan..

Ayy canm Allahın izniyle bişey olmaz ben misafr agırlayıp duruyrm bide üstüne dün 5lt suları tasıdım 2şerli okadar agır gelmedi aynen banada ama evham yapma kendine tabiki dikkat etmemiz gerek yinede işlerde bizi bekliyo cok yapacak bişeyde yok🙈

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah olsun nöbet bitsin ben de evime gideyim artık

ne iş yapıyorsun canım?

ben günde 4-5 kez 15 kilo bir minnoş kaldırıyorum :) Allaha emanetiz..

seni çok ii ahlıorum canım bendede aynı şey oldu gecen hafta. doktor banada progestan verdi kullanıyorum. bana rapor da vermişti şükür 3 gündür durdu bakalım. perşembe gidip kalp atışlarını duyacaz inş.

Bir şey olsa belli ederdi canım, olmamıştır ama birdahakine dikkat et yapma böyle şeyler..

ben günde 4-5 kez 15 kilo bir minnoş kaldırıyorum :) Allaha emanetiz..[/QUOTE]

çok çok teşekkür ederim kızlar iyi ki varsınız ya içimi rahatlattınız .. bir daha asla taşımam aman diyeyim siz de dikkat edinn

ne iş yapıyorsun canım?

ben günde 4-5 kez 15 kilo bir minnoş kaldırıyorum :) Allaha emanetiz..

Onun agırlıgı göze gözükmez demi annesi 😁 Allahın izniyle hiç bişey olmaz güçlü sağlam anneleriz biz

çok çok teşekkür ederim kızlar iyi ki varsınız ya içimi rahatlattınız .. bir daha asla taşımam aman diyeyim siz de dikkat edinn[/QUOTE]

Burda olmak cok güzel herkes birbirine destek oluyo çok güzel bi dostlugumuz olucak 9ayın sonunda bundan öncede asker yareniyken cok güzel arkadaslar edinmiştim hala mutluluklarını görüyrm faceden cok seviniyrm:) cok güzel bi site hepimiz için teşkler kk😜

biliyorum soracağım soruya daha dur bismillah diyeceksiniz ama yine de sorayım dedim. biliyorum daha göbeklerimiz çıkmadı ama çıkmaya başlayınca göbek ve göğüs çatlamasın diye ne kullanmalıyız bilen varmı? şöle ufak bi araştırdımda eczanedeki pahalı kremler yerine genelde doğal yağlar önerilmiş zeytinyağı, badem yağı, kakao yağı ğibi. sizden de öneri bekliyorum.

günaydın arkadaşlarr nasılsınız :)
bugün eylül ekim kasım anneleri forumlarına şöyle bi bakıyordum. orda bazı arkadaşlar dr larına roll on kullanımını sormuşlar. dr ları da aliminyumsuz ve parabensiz olanları kullanın demiş. bazı markaların hamileler için böyle ürünleri varmış. bilginedirmek istedim aklınızda olsun

bu konuyu konuşmuştuk zaten bi süre önce ama sen yenisin sanırım çatlak işi cilt yapısıyla alakalı, kimyasal kremler de 3 aydan sonra kullanılıyo zaten ne kullanacağın sana kalmış yani

kızlar bi sorum daha var ben hamilelik için betahcg testi yaptırdım ve öyle öğrendim hamileliği. şu an 7. haftadayım. başka testlerde yaptırmalımıyım ya? arkadaşlar kan sayımı, kan şekeri testi falan yaptırmışlar ona görede kan ilacına vitamine başlamışlar..bana doktor öle şeyler demedi??

cnm ben ilk gebeliğimde mustela kullandım çok da memnun kaldım. oldukça yoğun bi krem. az bişi sürmek bile yetiyo. doğal yağların tüylenme yaptığını duyduğum için nadiren kullanmıştım. % 100 engellemiyor tek tük de olsa çatlağım var ama çatlama olayı genetikmiş. bir de benim karnım çok büyüktü. bir de karın büyüdükçe kaşınmaya başlıyo özellikle son aylar. kaşımamaya çalışın ya da direkt derinin üstünden kaşımayın sakın. çatlamayı hızlandırıyormuş

Canim herhangi bir riskli durumun yoksa kolay kolay bisey kaldirmakla bisy olmaz yavruna ki bende rahim agzi yetmezliği olmasina ragmen koltuklari bile cekip supurdum kizim suanda kucagimda . Ayrica kizim alti aylik sekiz kilo ve surekli kucagimda Allaha emanetiz bizde

doktor kontrolüne gittiğinde doktorun sana gebelik için rutin tahlilleri isteyecektir zaten takma kafana

kızlar yaa sabah işe gelirken her zaman giydiğim pantolonlarımdan birini giydim ve biraz zor oldu ama kilo almak için çok erken değil mi? bir de o kadar çıkarıyorum yani, acaba daha önce mi almıştım fark etmeden :44: Geçen gün sağlık ocağı hemşiresi aradı beni baya bilgi verdi sağolsun, 9-12 kilo normal dedi ama şimdiden almaya başlarsak 20lere dayanmaz mıyız

sen iste doktorundan canım doktorlar bazen test yapmadan ilaçlara falan başlıyo gerekli diye banada öyle veriyodu biz önce test yapalım dedik o zaman test istedi sonuca göre ilaç verdi

bende ayşe önerin hammilelik kitabı var oradada mustelayı önermiş canım. kcıncı ayda başladın canım bi de kac tüp bitirdin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…