2014 Aralık Anneleri

Ay evet banada oyle bastiriyoki kalp atisini o yuzden duyamadi alttan bakti unutmazsam ben yarin sorucam ne demek diye sende sorarsan doktoruna cevaplari kiyaslamis oluruz tatlim olmaz mi?

Evet bizim kalp atışı da çok zor duyuluyor arkada oldugu için canım. Tamam soralım karşılaştıralım cevapları canım 😉

....

Çok sagolun kızlar çok şükür moralim iyi az bisey agladim geçti ara ara yasarim bun... Rabbim inşallah sabri verecek atlaticam bunuda..
Bugün kürtaj edilecek gibi konuştu Dr ptesi gelsem tekrar muayene olsam dedim tamam dedi Dr iki uç gün daha benimle olsunlar istedim
Şimdiki tek korkum kürtaj inşallah anestezili olur uyandigimda herşey bitmiş olur...

Çok sagolun kızlar çok şükür moralim iyi az bisey agladim geçti ara ara yasarim bun... Rabbim inşallah sabri verecek atlaticam bunuda..
Bugün kürtaj edilecek gibi konuştu Dr ptesi gelsem tekrar muayene olsam dedim tamam dedi Dr iki uç gün daha benimle olsunlar istedim
Şimdiki tek korkum kürtaj inşallah anestezili olur uyandigimda herşey bitmiş olur...

öncelikle rabbim hayırlısını versin bütün annelere durumuna çok üzüldüm ve burda seni anlayanların başında gelebilrim çünkü bende ilkini 6. ayında ve diğeri 5 haftalık 2 yavrumu kaybettim insan önceleri çok üzülüyo umutsuzluğa kapılıyo ama sonra rabbim bi sabrını veriyo güzel umut kapıları açıyo gönlünü ferahlatıyo.kürtaja gelince bildiğim kadarıyla senin isteğine bağlı ben anestezili oldum ve hiç bişe anlamdan bitti gitti ve sonrasında birkere adet oldum ve şimdi 9 haftalık hamileyim inşllh sende bu zor günleri atlatırsın canım.rabbim yar ve yardımcın olsun

Canım biz ne desek boş :KK43: ama dualarimiz seninle , zaten burdaki yazindan güçlü bir kadın olduğun anlaşılıyor, manevi olarak cabucak kendini yenileyecegin kesin eminim vücudun da cabucak kendini yenileyecek ve bizlere kisa zamanda güzel haberlerle döneceksin, gonlundeki muradinin en kisa zamanda olması dilegi ile....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım geçmiş olsun mu demek lazım yoksa halen umut kesmemeyi dilemek mi bilemedim.. böyle olupta aniden gelişen bebeklerinde olduğunu okudum burdaki forumlardan.. bizlerde hamilelikte başımıza ne geleceğini bilemiyoruz hepimiz bekliyoruz işte dilerim hiçbirimiz ayrılmayız yavrularından..ama kötü bişey olacaksada ilk aylarda olması her zaman daha iyidir ALLAH beterinden korusun.kontrole gittiğimde bi bayanın bebeğinin doğumdan sonra öldüğünü duyduğumda hem üzüldüm hemde korkmuştum.ALLAH KORUSUN HEPİMİZİ

kızlar beni de alır mısınız aranıza? 4+6'da keseyi gördüm. 6+1'de de kalp atışını duydum miniğimin. pazartesi yine kontrolüm var. umarım her şey yolundadır ve sağlıkla kavuşurum ben de bebeğime.

Hoşgeldin canım.. Sağlıkla büyüsün yavrun.. :nazar:

Gittim canim kalp atislari yok gelişimde yok ptesi günü kürtaj olucam ayrilcam kuzularimdan

Ne diyosuuuun...Senden haber beklidim ben de.. Ah canım benim ne desem boş şu an...En azından gebe kalabiliyosun bu bile bir lütuftur canım böyle düşün.. Yine olur.. Ben de düşük yaptım 5 ay önce, seni çok iyi anlıyorum, ama geçecek..

Hoşgeldin canım.. Sağlıkla büyüsün yavrun.. :nazar:

Ne diyosuuuun...Senden haber beklidim ben de.. Ah canım benim ne desem boş şu an...En azından gebe kalabiliyosun bu bile bir lütuftur canım böyle düşün.. Yine olur.. Ben de düşük yaptım 5 ay önce, seni çok iyi anlıyorum, ama geçecek..

sağolasın amazon. seninki de inşallah.

Kizlar 9+1 deyim..mide bulantilarim vardi ama rahatsiz edecek kadar cok deildi..ogretmenim..en buyuk korkum okulda kotu olmakti..okulda da az da olsa bulantim oldu evet ama eve geldim gun icinde ne yediysem hepsini cikardimm hem de oglen 4te..sabah olsa anlicam ama oglen 4te oldu bana..usuttum mu acaba?simdi bisi yemeye korkuorum..zaten 3kilo vermistim yiyememekten bi de kusmaktan verirsem nolurum bilmiorum :KK43:

canım çok çok üzüldüm :KK43: Allah inşallah tez zamanda unutturur acını ve yine nasip olur sağlıkla inşallah.

Gittim canim kalp atislari yok gelişimde yok ptesi günü kürtaj olucam ayrilcam kuzularimdan
allah yardımcın olsun canımmm. dualarım seninle :KK43:
Evet bizim kalp atışı da çok zor duyuluyor arkada oldugu için canım. Tamam soralım karşılaştıralım cevapları canım 😉

....
kızlar bendede durum aynı. zor duyuluyo kalp atışı ama dr. bebek biraz altta dedi ondan galiba
canım anestezili olmasını sen istiyorsun sanırım. allahım ya ne denirki başka...
Kizlar 9+1 deyim..mide bulantilarim vardi ama rahatsiz edecek kadar cok deildi..ogretmenim..en buyuk korkum okulda kotu olmakti..okulda da az da olsa bulantim oldu evet ama eve geldim gun icinde ne yediysem hepsini cikardimm hem de oglen 4te..sabah olsa anlicam ama oglen 4te oldu bana..usuttum mu acaba?simdi bisi yemeye korkuorum..zaten 3kilo vermistim yiyememekten bi de kusmaktan verirsem nolurum bilmiorum :KK43:

canım bende öğretmenim. aynı sıkıntıları bende yaşıyorum. 1 hafta rapor aldım yattım evde ama yine aynı yine aynı. en sonunda dr.um zofer diye bi ilaç verdi. iyi geldi çok şükür. sende dr.una bi danış :KK34:

Canim yan etki olayindan korkuorum bem biraz ama kotu olursam napabilirim ki baska :KK43: hasta gibi oldum resmen..okulda olursa artik ogrencilerin agzina laf olurum kesin..bi de endustri meslek benim halimi dusunsene :F

Canim yan etki olayindan korkuorum bem biraz ama kotu olursam napabilirim ki baska :KK43: hasta gibi oldum resmen..okulda olursa artik ogrencilerin agzina laf olurum kesin..bi de endustri meslek benim halimi dusunsene :F

canım aynen bende meslek öğretmeniyim ve çok kalabalık bir meslek lisesinde görev yapıyorum. bende her sabah ilacı içerken dualar ediyorum. ne olur allahım bebeğime bişey olmasın. sen koru onu diyip içiyorum. izmirde yaşıyorum. okulum çok uzakta. mecburen içiyorum. yoksa evden dışarı kafamı çıkaramıyorummmmm :KK14:

Aaa dilekcim ben de izmirliyim ama denizlide gorev yapiorum :) benim daha yeni basladi iste 9.haftada..ne iyiydim gecen hafta :KK43:

ben de zofer kullaniyorum...cok arastirdim bu konuyu...yemek yiyemicek kadar cok kusmanin zarari ilacin zararindan fazla..zararli olsa doktorlar yaznaz zaten...kendinize eziyet etmeyin.kullanin...obur turlu psikolojimiz de cok kotu oluyo.bu da zararli...benim ikinci hamileligim..ilk hamileligimde de asiriydi kusmam..ilk bir ay almadim ilac ama helak oldum, kac kez hastanelik oldum.hatta hastanede yattim...en sonunda aldim ilaci.bir aydan fazla kullandim..bebegime bi zarari olmadi

Ya kızlar 8 haftalik hamileyim belimde az agri var olabilirmi

X