2014 Aralık Anneleri

hahahaha :KK1: daha 9 ay varken tamda sevincin ortasında gerçekten sorulacak soru hee :KK1: aynen doğum hikayeleri rahatlatıyo insanı:KK16:

ben en çok doğum sancısı başladığında eşi ishal olup tuvalete kapanan ve kendisi de bu arada hem sancı çekip hem makyaj yapmayı ihmal etmeyen arkadaşa çok gülmüştüm:)))))

anladımm :KK1: vala dert ayrı benim eşimde ilk gittik hastaneye çıkışda hemen doğum nasıl oluyo odaları falan araştırdı hastanede :KK1:

ben korktum deyince unuttu Allahtan aman işimiz var onlarda ayrı :)

ben en çok doğum sancısı başladığında eşi ishal olup tuvalete kapanan ve kendisi de bu arada hem sancı çekip hem makyaj yapmayı ihmal etmeyen arkadaşa çok gülmüştüm:)))))

ben de eşimden öyle bir performans beklerim çok pimpirikli olmadık dertler bulur onu kesin :)

neeeeyyy :KK1::KK1: valla bende şimd, çok güldümm :KK1: biz kim bilir ne hallerde olucaz yaa hahahahha :KK1:

Gittim canim kalp atislari yok gelişimde yok ptesi günü kürtaj olucam ayrilcam kuzularimdan

canım inanki çok üzüldüm. senin tüp bebek olduğunu hatırlıyorum. rabbim belki sana doğal yoldan olacağını verecek, elbette üzülürsün ama sakın umutsuzluğa kapılma. on yıl tüp bebek deneyip olmayan sonra kendiliğinden olan arkdaşlarım var. herşeyin hayırlısı olsun. çok üzüldüm..

Canim tsh cok onemliymis.
Benim de hiç sıkıntım yoktu ama gebe kalinca yukselmis tsh.
Ilac basladik hemen. 1 ay sonra da kontrol var.
Tsh bebegin beyin gelisimini etkilermis.
Cok onemli bir hormonmus.
Ama şükür ki çaresi de cok kolaymis.
Bir cok gebede cikiyormus. Minicik bir ilacla da çözülüyormus.

Ben 2 yildir tedavi goruyorum tshim surekli yuksek hamile kalabilmek icin bile tsh in dusup doktorun izin vermesini bekledik ve ben omrum boyunca icicem o ilaclari kesinlikle yasam kalitesini etkileyen bi durum degil korkulacak bisey yok...

Gittim canim kalp atislari yok gelişimde yok ptesi günü kürtaj olucam ayrilcam kuzularimdan

Allah sabir versin canim allah bir daha yasatmasin insallah, hakkinda hayirlisini versin :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim tsh cok onemliymis.
Benim de hiç sıkıntım yoktu ama gebe kalinca yukselmis tsh.
Ilac basladik hemen. 1 ay sonra da kontrol var.
Tsh bebegin beyin gelisimini etkilermis.
Cok onemli bir hormonmus.
Ama şükür ki çaresi de cok kolaymis.
Bir cok gebede cikiyormus. Minicik bir ilacla da çözülüyormus.

Yaa iste ben de onemli diye duydum da ondan korkuyorum 8.hafta da bitti benim gec mi kaldim ki? Keske ikici randevumda sorsaydim aklima gelmedi hic insallah bir sorun yoktur. Saglik ocagina gitsem orda bakabilirler mi acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ovvv 9 tüp kan kaldı mı bebişe napmış onlar ya :KK43:
Tam saymadim ama bendede o kadar fazla kan aldilarki biri bitiyo yenisi biri bitiyo tekrar tup bide idrar icin tup verdiler yuh dedim..
Canimm cok uzuldum ya ne denir bilmiyorum Allah sabir versin sana...

Off off canimin içi. Ne zor şu işler. .
Rabbim saglikli bir gebelik nasip edecek inşallah.
Sinavimiz bu anlasilan.
Rabbim sabrini deniyor olsa gerek.
Bir kez gebe kaldin bundan sonra da kalacak ve saglicakla kucagina alacaksin.
Her zaman inan dua et. Üzülme diyemem elbette uzuleceksin ama uzatma. Kendini ypratma.
Cabucak toparlan ve yoluna sabirla devam et emi?
Her zaman desteğe hazirim canim.

hamilelikte çok fazla ve karmaşık rüya görmek gayet normal...daha ne rüyalar görücez...bu da onlardan biridir...takılma hiç

Hamile olan ben değilim annem :KK1: Rüyayı ben gördüm. Annem adına paylaşımda bulunuyorum sonra yalancı durumuna düşmek istemem onu bir düzeltelim... Zaten tek kardeştim ben ,birde 18 yaş sonra kardeş sahibi olacağımı öğrenince çok evham yaptım inşallah kötü bir durumla karşılaşmayız :nazar:

X