2014 Aralık Anneleri

kızlar yardımmmm
belim dayanılmaz ağrıyor... daha doğrusu sırtımın alt kısmı.
nette biraz araştırdım normal olduğu yazıyor ama neden şimdiye kadar hiç yoktu bugün aniden başladı..
sizlerde oluyor mu?

Canim simdi ben yasadim. Sen de simdi yazinca sasirdim. Midm ve ben lime kramp girdi biran bir sey mi oldu sandim. Insallah bir sey yoktur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim simdi ben yasadim. Sen de simdi yazinca sasirdim. Midm ve ben lime kramp girdi biran bir sey mi oldu sandim. Insallah bir sey yoktur.

yoktur inşallah bir aksilik yaa...içimizi ferah tutalım...
ama korkmuyor da değilim:KK43:( senin bir anda kramp girip sonra geçtimi?
benim oğlenden beri devam ediyor

arkadaşlar merhaba çok acil cvplayın yalvarıyorum ben 9 hftalık hamileyim.dün biraz kahve akıntım oldu hemen sra gittik dr ultrasonda baktı keseyi gördü kalbi göremedi. 6 ve 8 haftada ultrasonda idrar sıkışık halde görmüştük göbek bölgem yağlı ve üstten görünmüyor vajinal de ben baktırmadım.doplere yolladılar yarın gidicem bugün başka bir hastaneye gittik yine üstten hiçbişey göremedi d. vajinal diye tutturdu ben olamam dedim 1 mayıs kapalıymış dopler.şimdi ağla ağla helak oldum ilk bebeğim olacak altı yıl sonra üstten görünmmeemsi normalmi bişeyler yzın ne olur allah rızası için bu arada düşük iğnesi oldum dün kahve akıntı falan yok artı dün ve bugün kustum daha demnde kustum afedersiniz. sizce bebğimin kalbi durmuş olabilirmi yoksa altgözükürmüydü başına gelen varsa bilen varsa yazsın neolur ağlayarak yazıyorum dopler yaptıran varmı kesin çıkarmı orda cevap yazın lütfeeennnn:KK25:

arkadaşlar merhaba çok acil cvplayın yalvarıyorum ben 9 hftalık hamileyim.dün biraz kahve akıntım oldu hemen sra gittik dr ultrasonda baktı keseyi gördü kalbi göremedi. 6 ve 8 haftada ultrasonda idrar sıkışık halde görmüştük göbek bölgem yağlı ve üstten görünmüyor vajinal de ben baktırmadım.doplere yolladılar yarın gidicem bugün başka bir hastaneye gittik yine üstten hiçbişey göremedi d. vajinal diye tutturdu ben olamam dedim 1 mayıs kapalıymış dopler.şimdi ağla ağla helak oldum ilk bebeğim olacak altı yıl sonra üstten görünmmeemsi normalmi bişeyler yzın ne olur allah rızası için bu arada düşük iğnesi oldum dün kahve akıntı falan yok artı dün ve bugün kustum daha demnde kustum afedersiniz. sizce bebğimin kalbi durmuş olabilirmi yoksa altgözükürmüydü başına gelen varsa bilen varsa yazsın neolur ağlayarak yazıyorum dopler yaptıran varmı kesin çıkarmı orda cevap yazın lütfeeennnn:KK25:
canım geçmiş olsun..
umarım bebeğin sağlıklıdır. keşke vaginal baktırsaydın uzman doktorlar tarafından yapıldıkça hiçbir mahsuru yok ki..
artık yarını beklemekten başka çare yok. bugün mübarek gün bol bol dua et canım..

boşuna kendini strese sokma bence madem çok merak ettin alttan baktırsaydın bişey olduğunu sanmıyorum

merhaba arkadaşlarım;
grubu yıllardır takip ederim bi kaç satır yazmak bugüne nasip oldu..
tabi ilk olarak bi ön çalışma yaptım:) sat nedir,7+2 5+3 vs ne demek oluyo gibi:)
gülmeyin,zira yorumlara ciddi kafa yordum:) velhasıl öğrendim:)
25 nisan günü gittiğimiz dr kontrolünde keseyi gördük
9 mayıs da kalp atışları için gidicez inşallah..
Rabbim burda olan ya da olmayan tüm annelere mucizelerini hayırla ve kolaylkla kucaklarına alabilmeyi nasip eylesin..
ha bu arada 29 mart 87 doğumlu 2,5 yıllık evliyim,ist da ikamet ediyorum
sat 20 mart dr gittiğimizde 4, 4,5 haftalık dedi..takvimlere göre şu an 6+0dio yahu ben kaç haftalık hamileyim diye söyleniyorum evde kendi kendime:)
sesli gülebilirsiniz halime::)
çok toy,bilgiye aç,hamilelik terimlerine ayak uydurmaya çalışan bi annecikim ben..öptüm sizi:):emir_bebek:

canım öncelikle hoşgeldiiiin.benimde sat 20 mart o yüzden çok sevindim kendimle bir giden birini arıyorum hep, herkes benle bir doğursun :KK70: bende keseyi 22 martta gördüm ama dr dün keseyi yolk sacı görüp bebeği göremedim dedi sorun olabilir gibilerinden ptesi yine çağırdı ammaaaa senin yazdıklarını gördükten sonra vazgeçtim gitmiyorum :KK15: zırt pırt gidip kendimi üzüyorum azcık büyüsün bende 9 mayısta gideyim en iyisi.dr bebeği göremedim gelişmiyo olabilir dedi bana.sonra burdaki arkadaşlar sağolsun normal daha erken dedi yoksa kendi kendimi yiyp bitiriyodum..bu arada tüm arkadaşların kandilleri mübarek duaları kabull olsun inşallaaaahh ....:KK49:

boşuna kendini strese sokma bence madem çok merak ettin alttan baktırsaydın bişey olduğunu sanmıyorum

alttan muayene olamıyorum ki vajinismustum yakın zamana kadar yani bebeğe bişey olack diye korkum dan değil olamadığım için. inşallh bişey yoktur cnm

yoktur inşallah bir aksilik yaa...içimizi ferah tutalım...
ama korkmuyor da değilim:KK43:( senin bir anda kramp girip sonra geçtimi?
benim oğlenden beri devam ediyor

Aynen canim kramp girdi aklima türlü türlü seyler geldi. Simdi gecti cok şükür biraz ayakda yürüdüm. Bu gun ev isleri yaptim acaba ondan mi oldu bilemedim.yarin kontrolum var bakalim hayirlsii canim. Sende doktorunu ara istersen, geçti mi peki senin şimdi ?

Aynen canim kramp girdi aklima türlü türlü seyler geldi. Simdi gecti cok şükür biraz ayakda yürüdüm. Bu gun ev isleri yaptim acaba ondan mi oldu bilemedim.yarin kontrolum var bakalim hayirlsii canim. Sende doktorunu ara istersen, geçti mi peki senin şimdi ?

kendini yormuşsun ondan olmuştur bence

Hepinize hayırlı kandiller.. Rabbim hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
Benim sabah değil neredeyse 24 saat midem bulanıyor :KK43:

kendini yormuşsun ondan olmuştur bence

Bwnde oyle düşünüyorum canim hayirlisi bakalim sen kac haftaliksin ?

Bir tahminde bulunmamız mümkün değil ki.. Neden vajinal baktırmadın?. Hiç bir zararı yok.. Hem endişelenmemiş olacaktın..

canım ev işlerine biraz ara vermeliyiz şu haftalar çok önemli yorma kendini.
ben genelde yatıyorum hani zorladığım bişey yapmadım aniden başladı. ondan korktum. devamda ediyor
doktorumu oyle herşeyde rahatsız etmek istemiyorum.
eşim rahim genişlemesinden sırta baskı yapabileceğini söyledi ama bunun için çok erken gibime geliyor.bakalım normaldir inşallah

Merhaba kızlar benimde sat 5 mart doktora 23 nsan da ilk defa gittim doktor ilk görüşmemizde kalp atışlarını duymamz lazım dı dedi ama emin olmak için betA hgc yaptı ve 26 nisanda tekrar gel dedi gittim ve yine duymuyorum dedi karar verin yarın yada bir gün sonra almamız lazım gelişim göstermemiş gebelik dedi beta hgc de 17000 den üç günde 19200 e çıkmıştı normal değil dedi beynimden vurulmuş gibiydim öyle dan dan diye konuştuki eve geldiğimde ağlamaktan helak oldum ve tekrar farklı bir doktora gittik ve bana 1 hafta daha beklememi önerdi ve yarın tam 1 hafta oluo eğer ki gelişim göstermemişse alıcaz dediler bu ilk bebeğim olacaktı bu kandil gününde umarım yarın hayırlı haberler alrım değilsede rabbim herseyin hayırlısı versin en iyisini obilir ...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm annisler
Allaha sükürler olsun dün bebegimin kalp atislarini duydum 21mm olmus bebisim haftasina göre birazcikta öndeymis:nazar: ..isteyen herkese nasip olsun

mrb arkadaslar hayırlı kandıller ya ben bısey sorucam belkı sacma olabılır:) portakal yıyıp mıdesı daha cok bulanan varmı? yoksa adece benımmı yada banamı öle gelıyor?

canım ev işlerine biraz ara vermeliyiz şu haftalar çok önemli yorma kendini.
ben genelde yatıyorum hani zorladığım bişey yapmadım aniden başladı. ondan korktum. devamda ediyor
doktorumu oyle herşeyde rahatsız etmek istemiyorum.
eşim rahim genişlemesinden sırta baskı yapabileceğini söyledi ama bunun için çok erken gibime geliyor.bakalım normaldir inşallah

Evet canim haklsisin pek is yapmiyorum zaten bayadir. Esimle beraber yapariz ama bugün sanki her yer kokuyo gibime geldi .camasir suyuyla her yeri sildim. Hamileligi.de cok keskin koku aliyorum. Esim bile bana kokuyo , kendim dahi offff basim kokuyla dertte canim Oda yetmedi çekmeceleri döktüm düzelttim. Baya yoruldum.artik baya bir sey yapmam heralde . Sende dikkat et canim simdi nasil oldun. Yarin ben dr sorarim boyle bir sey oldu diye senle de paylasirim.

slm kızlar bende aralık annesi olcam inşallah ama son gunu :KK70: 2 ay once gelısımı durdugu ıcın alınmıstıgı bebegım oyuzden bıraz streslıyım ınsallah bu saglıkla gelısır kızlar herkesın bebıslerı saglıkla gelıssınler ınsallah :18:

Gunaydin kizlar yoldayim hastaneye gidiyorum kalbim her zamankinden daha cok carpiyo inşallah hayitli haber veririm sizlere

X