2014 Aralık Anneleri

arkadaşlar merhaba
bende de kasık ağrısı var ama durduk yerde öylesine olan ağrı gibi değil de otururken ani kalkarsam hatta gece yatakta sağımdan soluma dönerken sanki bıçak saplanıyor gibi ağrı hissediyorum. 1 dk içinde geçiyor. kızıma hamileliğimde hiç yaşamadım bunu. o yüzden biraz endişeleniyorum. aynı şeyi yaşayan var mı aranızda? bi de biraz araştırdım ilki sezeryan olanlarda oluyormuş bu durum daha çok. rahimin büyümesiyle de alakalıymış

Herkese günaydın kızlar. ..Nasılsınız. .benim kasıklarım çok ağrıyor. İki hamilelik geçirdim.onlarda ağri vardi ama çok az..ikide düşüğüm oldu. Onlarda sıfır ağrı.bunda ağrı niye çok anlamıyorum. ..sürekli lavobadayim..ama yokkki birşey..sanki düşüyor bebek. ..noluyor niye böyleyim sizce...
Sizdede oluyormu benimki gibi..bu arada öyle dayanılmıyacak ağrı diğil tabii de..ama yine ağrı işte..randyevum da haftaya cuma.bir şeyler yazıın çok endişeliyim. ..

2 düşük yaşamanın verdiği stres bence. sürekli düşücek gibi hissetmen ondandır diye düşünüyorum. ağrı bende de bi ara oluyodu ama şimdi seyrekleşti kötü düşünme hakkında hayırlısı olsunn :KK16:

Herkese günaydın kızlar. ..Nasılsınız. .benim kasıklarım çok ağrıyor. İki hamilelik geçirdim.onlarda ağri vardi ama çok az..ikide düşüğüm oldu. Onlarda sıfır ağrı.bunda ağrı niye çok anlamıyorum. ..sürekli lavobadayim..ama yokkki birşey..sanki düşüyor bebek. ..noluyor niye böyleyim sizce...
Sizdede oluyormu benimki gibi..bu arada öyle dayanılmıyacak ağrı diğil tabii de..ama yine ağrı işte..randyevum da haftaya cuma.bir şeyler yazıın çok endişeliyim. ..

benim dr um kasık ağrıları için şöyle dedi. ağrı olunca uzanıp dinlenmeye çalış 10 dk içinde çoğunlukla geçer. geçmezse ve şiddetlenirse gel demişti.

ben yazdığını okudum da bende üşüme falan olmadı o kadar ama karnıma bi ara ağrı saplanması çok oldu şimdi seyrekleşti. ayrıca bende geç gittim doktora bana da burda dediler git dış gebelik olur belki kimyasal gebelik vardır diye gittim allaha şükür yoktu öyle birşey. iyi düşün iyi şeyler olsunn:KK16:

teşekkür ederim cvp verdiğin için inşallah kötü bşey ytur rabbim hayırlsın versin inşallah kavuşuruz hepimiz bebişlerimize.:emir_bebek:

canım öncelikle hoşgeldiiiin.benimde sat 20 mart o yüzden çok sevindim kendimle bir giden birini arıyorum hep, herkes benle bir doğursun :KK70: bende keseyi 22 martta gördüm ama dr dün keseyi yolk sacı görüp bebeği göremedim dedi sorun olabilir gibilerinden ptesi yine çağırdı ammaaaa senin yazdıklarını gördükten sonra vazgeçtim gitmiyorum :KK15: zırt pırt gidip kendimi üzüyorum azcık büyüsün bende 9 mayısta gideyim en iyisi.dr bebeği göremedim gelişmiyo olabilir dedi bana.sonra burdaki arkadaşlar sağolsun normal daha erken dedi yoksa kendi kendimi yiyp bitiriyodum..bu arada tüm arkadaşların kandilleri mübarek duaları kabull olsun inşallaaaahh ....:KK49:

teşekkür ederim tatlım,çok sağol..bende çok sevindim aynı dönemiz :) doktorlar bir çırpıda ağızlarına geleni söylüyorlar ama anne adayını ne kadar üzdüklerinden haberleri yok.bencede erken gitmişsin.dur bakalım bu hfta da bekleyelim.cuma mutluluğumuz katlanır inşallah:)

Elocanım sabır inş
Bende hast deyim
Dün olmadıı için bugun yogun:)
İnş sizlere güsel haberler veririm bakalım
Cok heycanlıyım

Bu arada kızlar bnmde ilk hamileligim cok sancılı geçmişti ikl ayları bunların olması normal ama cok agrıız sancınız olursa ki siz kendininizi iyi bilirsiniz hmn doktorunuza gidin
Dua beklıyorumm:)))

senin başka ne gbi şikayetlerin vadı benimki sanırım geç döllendi çünkü 25 mart sat tarihim ve çarşmba 687 çıkmıştı değrim

karnımda sürekli regl olacakmışım gibi ağrı vardı hatta diyodum yine olmadı hasta olcak diye sonra o geçti ara ara kasıklarıma batma oldu bi süre baktım çoğu hamilede oluyo başka da bi sorun olmadı. şimdi bulantı ve gece uyanmalara başladık..

karnımda sürekli regl olacakmışım gibi ağrı vardı hatta diyodum yine olmadı hasta olcak diye sonra o geçti ara ara kasıklarıma batma oldu bi süre baktım çoğu hamilede oluyo başka da bi sorun olmadı. şimdi bulantı ve gece uyanmalara başladık..

benimde aynı şıkayetlerm var hafta hfta gun gun değşiyo bu belirtiler ne tuhaf daha dünyaya gelmeden annem en buradayım diyo :)

günaydın herkese bende yeni öğrendim hamile olduğumu 5. haftasındayım ama keseyi göremedik.Benim kasıklarında belimde agrı oluyo dün akşam sancı girdi birden bire ve çok üşüyorum elim ayağım buz kesiyo ilk hamileliğim olduğu için korkuyorum ve düşük riski olur dış gebelik olmasın falan diye yorumlar alınca hepten endişeleniyorum. Benimle aynı sıkıntıları yaşıyan var mı normal mi.

Hayirlisi olsun insallah gorursun canim keseyi bebegini. Gec dollenme olabilir hemen aklina kotu seyler gec dollenme olabilir. Herkesin yumurtlama zamani farkli.benimde ayaklarim cok usuyordu.ilk haftalarda kasik agrimda olmustu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar merhaba
bende de kasık ağrısı var ama durduk yerde öylesine olan ağrı gibi değil de otururken ani kalkarsam hatta gece yatakta sağımdan soluma dönerken sanki bıçak saplanıyor gibi ağrı hissediyorum. 1 dk içinde geçiyor. kızıma hamileliğimde hiç yaşamadım bunu. o yüzden biraz endişeleniyorum. aynı şeyi yaşayan var mı aranızda? bi de biraz araştırdım ilki sezeryan olanlarda oluyormuş bu durum daha çok. rahimin büyümesiyle de alakalıymış

Bende de aynı şekilde oluyor. Bazen de gaz sancısı gibi karnıma da bi bıçak saplanır gibi hissediyorum. vajinama da oluyo böyle ara ara..Ama ilk doğumum normaldi.
Akıntım sanki koyulaştı ben de ondan tereddütteyim. Normal mi ben de bilemiyorum doğrusu.

Benmde mide bulantım cok fazla hele kusmak felaket bişey anlatamam:KK43: inşllah hiç kimse yasamasın.. 3aydan sonra gecer diyorlar inşallah gecer tek duam suan🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayirlisi olsun insallah gorursun canim keseyi bebegini. Gec dollenme olabilir hemen aklina kotu seyler gec dollenme olabilir. Herkesin yumurtlama zamani farkli.benimde ayaklarim cok usuyordu.ilk haftalarda kasik agrimda olmustu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Amin inşallah bend geç diye düşünüyrum aynı sıkıntları yaşaynlarn olması içimi rhatlatıyo inşallah sorunsuz geçiririz hepimiz. aynı trihte bu kadar çok haie olması güzel işey :)

X