2014 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar, ben de Aralık annesi olacağım inşallah :) Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :nazar: benim sat 17 marttı. en son dün kan testi yaptırdığımda b.hcg değerim 668di. yarın doktora gitmeyi planlıyorum. iki gün geçmiş olacak ve iki katına çıktığında 1300lere ulaşır sanırım yarın. kesenin görünmesi için yeterlidir değil mi? bir yerde b.hcg 1000e ulaştıktan sonra kese görülür diye bir şey okuduğumu hatırlıyorum da. boşa gitmiş olmam değil mi?

canım ben bi hafta önce gittim doktor 2000 in altında olursa gözükmez dedei o da vajina için bu

Kızlar 5+5 haftalik hamileyim 20'lik disimden ölüyorum ne oneriyosunuz doktorum parol sadece ic dio napacam zabahtandir denemedigim sey kalmadi gecmiyo gecmiyo:KK31::KK31:

canım doktorunla konuşsan bence çekilebiliyorsa çektir gitsin inan çok daha iyi oluyor benim 3 20lik dişim çıktı çektirdim hiç acımadı ağrı çekmekten iyidir diye düşünüyorum ve çok kök salmadan diş yapını bozmadan kurtul onlardan..

Gunaydiinlarr....
Kizlar geceleri uyku duzenim tamamiyle bitti sürekli uyaniyorum uyuyamiyorum karnim agriyo sabaha okadar yorgun uyaniyorumki

aynen canım her gece sabaha karşı 5 gibi uyanıyorum sırt ve bel ağrısı ile bir dahada uyuyamıyorum.. sonrada doğru işe.. doktor parol ve endol fitil verdi ama kullanmak istemiyorum. ilk üç ay en azından..

Merhaba hanimlar... insallah bende aralik annesi olacagim... sat 11 mart.. pazartesi idrar testim positif cikti.. sali kan verdim 12.398 cikti degerim.. bugun doktorum keseyi gordu, 5+5 haftalik dedi ..

insallah haftaya cuma kalp atislarini duymaya gidecegiz.. cok heyecanliyim :))

hayırlı olsun canım...

Merhaba kızlar, ben de Aralık annesi olacağım inşallah :) Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :nazar: benim sat 17 marttı. en son dün kan testi yaptırdığımda b.hcg değerim 668di. yarın doktora gitmeyi planlıyorum. iki gün geçmiş olacak ve iki katına çıktığında 1300lere ulaşır sanırım yarın. kesenin görünmesi için yeterlidir değil mi? bir yerde b.hcg 1000e ulaştıktan sonra kese görülür diye bir şey okuduğumu hatırlıyorum da. boşa gitmiş olmam değil mi?

Hayirli olsun canim..bende birkac yerde oyle okumustum ama oyle olmuyor.1hafta falan gecince karindan ultrasonla gorunuyor..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benim yediğim iki lokma şey boğazımda takılı kalıyo sanki..Böle midem ağzımda gibi..Sizde de oluyo mu?
Sindirene kadar böleyim. Sindirdikten sonra da bulantım başlıyo çılgın gibi..Yesem bi türlü yemesem bi türlü yahu

Herkese gunaydin.. haftanin son is gunu :-) saglikli gunler hayirli haberler ins hepimize..

yok mu cevabi olan neden kimse yazmiyor öldüm diş ağrısından :KK43:(((((

Gecmis olsun dis agrisi gercekten cok kotu.eger cekilme imkani varsa cektir o 9ay gecmez cunku.benim bi arkadas hamileyken cektirdi ve daha once cektirmedigine pisman oldu.guvenilir bi doktorla gorus bence

canım ben bi hafta önce gittim doktor 2000 in altında olursa gözükmez dedei o da vajina için bu

Hayirli olsun canim..bende birkac yerde oyle okumustum ama oyle olmuyor.1hafta falan gecince karindan ultrasonla gorunuyor..

sağolun kızlar o zaman bugün de gitmeyeyim ben :KK43: zaten randevu saati için aradım saat de biraz problemli izin alamayacak gibiyim. aslında tam bir hafta oldu benim gecikme. ama sanırım biraz geç döllenme benimki. yarın deneyeyim bi şansımı hiç değilsee:KK43: göreyim artık yaaaa duramıyorum :18::18::18:

Ehe o gaz sancisidir erkeklerin eli sicak oldugu icin hafifletir agriyi.

Sormayin bende de hayat boyu yasamadigim gaz problemi bas gosterdi:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ah ahh o gaz sancısını bana sor o kadar profesyonel gaz sancısı yaşadım ki yıllardır çok zordur bilirim. Şimdiki sancı öyle değil ama kasık ağrısı. Ben adet olduğumda da yine eşim karnıma koyar elini hafifletir. gaz sancısı için erkek eli hiçbir işe yaramaz en azından bende öyle olur bunun için bazı pozisyonlar var ama hamilelikte problem yaratabilir diye söylemiyorum. fazla üşütmemeye çalış canım.

merhabalar . benim sat 1 mart doktora gittim. mide bulantımdan dolayı hap verdi ama almadım ben mide bulantımdan dolayı sakız çiğniyorum . akşamlarıda soda içiyorum. şuandan herşeyden huylanıyorum yemek olarak acısı ekşisi tatlısı herşey herhangi yemeğin ne kokusunu nede tadını almak istemiyorum. üstelik günün hangi saatinde olacağı hiç belli olmuyor. bir anda başlıyor. bu yüzden sinirli agresif haldeyim.

buldum canım ama 10 gün sonraya büyür azıcık daha :KK19: belki kalbi bilem atar minnakımın :)

evet bende şimdi geldim hastaneden beöyle bi duygu yok yaa :KK16::KK16::KK16::KK16: keseyi gördük kalp atışlarını gördük herşey çok iyiymiş çok şükür,allahım herkese sağlıklı evlatlar nasip etsinn :nazar::nazar::nazar::nazar:

evet bende şimdi geldim hastaneden beöyle bi duygu yok yaa :KK16::KK16::KK16::KK16: keseyi gördük kalp atışlarını gördük herşey çok iyiymiş çok şükür,allahım herkese sağlıklı evlatlar nasip etsinn :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok sevindim, hep böyle mutlu geçer hamileleğin inşallah :)

Gozun aydin canimm..insallah bekleyen herkes ve bende duyarim kalp atislarini.

canım özel msj atamıyorm.e postan doluymuş.bu arada şimdi öğrendim sonucu 1000 in üstündeymiş. bin küsur dedi şimdi gidicem sonucu almaya.. sonrada doktora gidicem .yine haber veririm sana.

Kızlar 5+5 haftalik hamileyim 20'lik disimden ölüyorum ne oneriyosunuz doktorum parol sadece ic dio napacam zabahtandir denemedigim sey kalmadi gecmiyo gecmiyo:KK31::KK31:

Pa parol içeceksin ya da çektireceksin canım başka çaren yok .. Geçmiş olsun.

bilmiyorumki canım yarın sabaha kadar olmassam gidecegim sağlık ocagına iki kızım var sükür birde eylülde 4 aylık bebeğin kalbi durdu alındı ozamandan bu marta kadar korunuyordum mrta bıraktım

Yerleşme kanaması adetten önce olur; sonra olmaz.. Gebelikten olacağını sanmıyorum.

Merhaba hanimlar... insallah bende aralik annesi olacagim... sat 11 mart.. pazartesi idrar testim positif cikti.. sali kan verdim 12.398 cikti degerim.. bugun doktorum keseyi gordu, 5+5 haftalik dedi ..

insallah haftaya cuma kalp atislarini duymaya gidecegiz.. cok heyecanliyim :))

Ayy çok sevindim hadi bakalım güzel haberlerin devamını bekliyoruz.. :nazar:

:KK9: :nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canım kac haftalıkken kalbini dinledin bende yarn gitcem duymam diye korkuyorum

X