2014 Aralık Anneleri

kızlar bişey sorucam yarın beta hcg baktırmaya gidecektim bugün akşama doğru lavobada hafif kırmızı bir kan geldi sonra ardında kahverengi az hiç adet belirtim yok günüm 10 gün geçti sizce adetmi oluyorum

canım benim bir hafta önce adetimden 3 4 damla kahverengimsi kan gelmişti yerleşme kanamasıymış :) bildiğim bu yazmak istedim olabilir seninde geç döllenmeden

canım benim bir hafta önce adetimden 3 4 damla kahverengimsi kan gelmişti yerleşme kanamasıymış :) bildiğim bu yazmak istedim olabilir seninde geç döllenmeden

bilmiyorumki canım yarın sabaha kadar olmassam gidecegim sağlık ocagına iki kızım var sükür birde eylülde 4 aylık bebeğin kalbi durdu alındı ozamandan bu marta kadar korunuyordum mrta bıraktım

Merhaba kızlar, ben de Aralık annesi olacağım inşallah :) Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :nazar: benim sat 17 marttı. en son dün kan testi yaptırdığımda b.hcg değerim 668di. yarın doktora gitmeyi planlıyorum. iki gün geçmiş olacak ve iki katına çıktığında 1300lere ulaşır sanırım yarın. kesenin görünmesi için yeterlidir değil mi? bir yerde b.hcg 1000e ulaştıktan sonra kese görülür diye bir şey okuduğumu hatırlıyorum da. boşa gitmiş olmam değil mi?

bilmiyorumki canım yarın sabaha kadar olmassam gidecegim sağlık ocagına iki kızım var sükür birde eylülde 4 aylık bebeğin kalbi durdu alındı ozamandan bu marta kadar korunuyordum mrta bıraktım

rabbim gönlünden geçeni nasip etsin canım git hemen :)

1 ayda 4 hafta olduğuna göre, 2 ayda 8 hafta olur. Doktorun dediğine göre 8+1 günlüksün. Yani 9. haftanın içindesin. 8+0 ile 8+7 arası 9. hafta sayılır ve bu şekilde devam eder tatlım. Evet 1 gün bile geçse diğer haftaya atar.

Ben de kararsızım aslında evet önümüzdeki hafta gitmek en iyisi..

:)))) Süpriz yumurtan hoş gelmiş diyelim o zaman..:nazar:
hem benim b-hcg de 1000 i geçmiş oluyor kese görünür en azından diye düşündüm.
yarın bir şey göremez zannımca.
kızlar bişey sorucam yarın beta hcg baktırmaya gidecektim bugün akşama doğru lavobada hafif kırmızı bir kan geldi sonra ardında kahverengi az hiç adet belirtim yok günüm 10 gün geçti sizce adetmi oluyorum
lekelenmeni doktoruna mutlaka söyle. parlak kırmıı kan gelmedikçe korkma ama lekeyi söylemelisin. ilaç verecektir sana bebek sıkı sıkı tutunsun diye.
Merhaba kızlar, ben de Aralık annesi olacağım inşallah :) Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin :nazar: benim sat 17 marttı. en son dün kan testi yaptırdığımda b.hcg değerim 668di. yarın doktora gitmeyi planlıyorum. iki gün geçmiş olacak ve iki katına çıktığında 1300lere ulaşır sanırım yarın. kesenin görünmesi için yeterlidir değil mi? bir yerde b.hcg 1000e ulaştıktan sonra kese görülür diye bir şey okuduğumu hatırlıyorum da. boşa gitmiş olmam değil mi?
hayırlı olsun:)
ben de öyle biliyorum ve pazartesiyi bekliyorum:)
umarım görürüz keseciklerimizi.

Merhaba hanimlar... insallah bende aralik annesi olacagim... sat 11 mart.. pazartesi idrar testim positif cikti.. sali kan verdim 12.398 cikti degerim.. bugun doktorum keseyi gordu, 5+5 haftalik dedi ..

insallah haftaya cuma kalp atislarini duymaya gidecegiz.. cok heyecanliyim :))

bende sekiz haftalik oluyorum yarin itibariyle beni saglik ocagjndan aradilar gittim kayit oldum yarin ac karnina kan vericem bide idrar sizlerde yaptinizmi bu testlleri.birde ultrasonda kalp atimi brn duyamadim dr daha kucuk dedi yoksa ultrason aleti mi.eski bilemedim sizlrr duydunuzmu arkadaslar pit pitlarini duymak istiyorum sedece ekranda gordum ama nexaman duyucam allahim koru meleklerimizi

kizlar bende gastrit var iki gundur agrisi tuttu hic bisey yiyemiuom su bile icsem sisiisiyom gaz oluyo karnim kocaman oldu:KK43: eksimede var gaviscon vermisti doktor icsem bi zaari olurmu? varmi eksimesi olan siz ne yapiyosunuz?

Aynisindan bende iciyorum canim ancak onu icince rahatliyorum bende sordum doktora zarari olsa niye vereyim dedi :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim suan 7 haftalık canım senin ki ne kadar ?

Gercekten öyle ben burda doğum büyümedim geleli Bikaç ay oluyor o yüzden şaşırdım yani
Sen belki alışıksın düzene

Mesela 3 kere ekografi çekiyorlar ilki 3. Ay ve cinsiyetini 2. Seferinde öğreniyorsun falan

1 kere kan testi yaptı 2 Mayıs'a bir daha verdi yani cok cok farklı ilerliyor işler

Canım benimde bugün 7+0 :) yok canım inan bende alışkın değilim ben gelelide 5 yıl oldu ama yok herşey bir garip. Burda da böyle ultrason sayılı toplam 4 galiba ama bende lekelenme olduğundan devamlı baktılar bana yaradı yani :)kücüğümü gördüm devamlı :) haftaya bir daha bakıcaklar hatta . Ya mesela diyorum ki idrar yolu enfeksiyonum olabilir idrar testi yaparmısınız şikayetin ne diyor sayıyorum yok değildir hamilelikte normal deyip başından savıyor hayır baksan ne kaybediceksin güya avrupa burası . Güvenemiyorum ben burdaki doktorlara içim hiç rahat değil :KK43:(

Ben henüz dr. gidemedim yarın gideceğim inşallah. Kasıklarım ağrıdığında babamız elini karnımın üzerine koyuyor ve ağrı hafifliyor. psikolojik büyük ihtimalle ama işe yarıyor haberin olsun. ee herşeyi anneler çekecek diye bir şey yok, babalar da alışsın şimdiden :KK66:

Ehe o gaz sancisidir erkeklerin eli sicak oldugu icin hafifletir agriyi.

Sormayin bende de hayat boyu yasamadigim gaz problemi bas gosterdi:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gunaydiinlarr....
Kizlar geceleri uyku duzenim tamamiyle bitti sürekli uyaniyorum uyuyamiyorum karnim agriyo sabaha okadar yorgun uyaniyorumki

Canım benimde bugün 7+0 :) yok canım inan bende alışkın değilim ben gelelide 5 yıl oldu ama yok herşey bir garip. Burda da böyle ultrason sayılı toplam 4 galiba ama bende lekelenme olduğundan devamlı baktılar bana yaradı yani :)kücüğümü gördüm devamlı :) haftaya bir daha bakıcaklar hatta . Ya mesela diyorum ki idrar yolu enfeksiyonum olabilir idrar testi yaparmısınız şikayetin ne diyor sayıyorum yok değildir hamilelikte normal deyip başından savıyor hayır baksan ne kaybediceksin güya avrupa burası . Güvenemiyorum ben burdaki doktorlara içim hiç rahat değil :KK43:(

Ay canım nolur yanlış anlama ama suan kendi durumumda birini görünce rahatladım burda arkadaslar söylüyorlar kaç kere gidip gördük diye ben daha bi kere bile göremedim ve doktorun umrunda bile değil ..

Cinsiyetini Türkiye de öğrenicem bekleyemem 6. Aya kadar

Ay canım nolur yanlış anlama ama suan kendi durumumda birini görünce rahatladım burda arkadaslar söylüyorlar kaç kere gidip gördük diye ben daha bi kere bile göremedim ve doktorun umrunda bile değil ..

Cinsiyetini Türkiye de öğrenicem bekleyemem 6. Aya kadar

Ee aynen canım benim ilk bebeğimde cinsiyeti doğana kadar söylemediler yok göstermiyo bilmem de bide uzman doktora gittik oda korktu bize kız demeye türküz ya eşim bana kızcak sanıyo heralde kız olucak die aptal diyoki ne istiyosunuz dedik sağlıklı olshn yeter erkek olabilir dedi ama yani kız olduğu belli kukusunu ben bile görüyorum ultrasondan en son dayanamadım bu nasıl erkek dedim diyo aa kızmış. O arada türkiye de tatilde 4 aylıkken cinsiyetini öğrenmiştik biliyoduk yani bilmiyorum nasıl doktorlar tatile gitmesek cinsiyeti öğrenemiycektik yani

X