2014 Aralık Anneleri

selam herkese
biz bugun evdeyiz mecburen dun is yerinde bazi problemler vardi gece migren krizim tuttu sabah saglik ocagindan rapor aldim. yatiyoruz.
saglik ocaginda ebeye kayit olmak gerekliymis. bide gittigimiz hastanede devlete bildirim yapmasi gerekliymis. benden yaptirdigim kan testlerini filan istedi. pazartesi gel dedi.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ee aynen canım benim ilk bebeğimde cinsiyeti doğana kadar söylemediler yok göstermiyo bilmem de bide uzman doktora gittik oda korktu bize kız demeye türküz ya eşim bana kızcak sanıyo heralde kız olucak die aptal diyoki ne istiyosunuz dedik sağlıklı olshn yeter erkek olabilir dedi ama yani kız olduğu belli kukusunu ben bile görüyorum ultrasondan en son dayanamadım bu nasıl erkek dedim diyo aa kızmış. O arada türkiye de tatilde 4 aylıkken cinsiyetini öğrenmiştik biliyoduk yani bilmiyorum nasıl doktorlar tatile gitmesek cinsiyeti öğrenemiycektik yani

Ay senin birde ikinci bebeğin ne güzel :)

Dediğin gibi canım ve burda yaşayanlar hiç yadırgamıyor bu durumu

Allah sabır versin bizlere ne diyeyim inşallah sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

canım yaa hayırlı olsuun benimde yarın 6+0 olacak inş bende görürüm sen 6+0 mısın

cnm ayniyiz bendr yarin 6+0 olacam.benimdr kontrolum carsamba günü ama bulaantim dediginiz gibi yok doktorumda sormustu midrn bulaniyor mu diye bir sorun yoktur umarim benim de iki dusugum oldu cok korkuyorum iyi seyler duymazsam. diye

teşekkür ederim inşallah sende duyarsın,ben 6+6 yım canım... burdan okuduklarıma göre alttan ultrasonla daha erken kalp atışı duyulabiliyomuş herhalde benim karnımdan baktı ultrasonla görüldü kese kalp atışı falan :KK16:

hııım anladım canım neden alttan baktırmadın ki. benim bi düşüğüm olmuştu onda alttan baktı 6+1 ken pıt pıtlarını duymuştuk

hııım anladım canım neden alttan baktırmadın ki. benim bi düşüğüm olmuştu onda alttan baktı 6+1 ken pıt pıtlarını duymuştuk

gerek duymadı doktor herhalde bende gerek görmedim, 2 hafta sonra kontrolüm var o zaman duyarım inşallah..:KK16:

evet bende şimdi geldim hastaneden beöyle bi duygu yok yaa :KK16::KK16::KK16::KK16: keseyi gördük kalp atışlarını gördük herşey çok iyiymiş çok şükür,allahım herkese sağlıklı evlatlar nasip etsinn :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah birde ben görseydim ama erken sanırım bende 10 gün sonraya aldım :) daha önce gitmiş miydin canım

cnm ayniyiz bendr yarin 6+0 olacam.benimdr kontrolum carsamba günü ama bulaantim dediginiz gibi yok doktorumda sormustu midrn bulaniyor mu diye bir sorun yoktur umarim benim de iki dusugum oldu cok korkuyorum iyi seyler duymazsam. diye

korkma canım benimde bundan önce bi düşüğümm olmuştu senin sebebi bellimi. progestan kullanıyormusun . sakın olumsuz düşünme. hep yat. ben bi tek yemek yapıyorum hep uzanıyorum. maydanoz yeme banyo yapma yapıncada soğuk suya yakın ılıkla yap. hgcn kac cıktı keseyi gördünmü kac mm kesen

canım çok sevindim sağlıkla kucağına alırsın inşallah birde ben görseydim ama erken sanırım bende 10 gün sonraya aldım :) daha önce gitmiş miydin canım

çook teşekkür ederim datlumm aminn :KK9::KK9::KK16: evet o zamana tam çıkar seninde, yok ilk defa gittim ben doktora.

doktor altı haftalık dedi sesini açtı ama duyamadık görüntüde pıt pıt atıyo yaa :nazar: sorun yok dediğine göre kalp atışını görmek de yetiyo daha 6. hafta olduğu için erken olabilir belki,görüntü bile yetiyo inann :KK49::KK49:

rabbim bizlerede nasip etsin bebişine sağlık versin canım :)

çook teşekkür ederim datlumm aminn :KK9::KK9::KK16: evet o zamana tam çıkar seninde, yok ilk defa gittim ben doktora.

tamam kujum o zaman bende sıkıntı yapmıyım kendime : ) uyuzcan teyzzesi gibi bizde duyarız inşallah minnak kalbini :)

canm aynı zamanımız sanırım benimde bulantım yok daha :KK30:

korkma canım benimde bundan önce bi düşüğümm olmuştu senin sebebi bellimi. progestan kullanıyormusun . sakın olumsuz düşünme. hep yat. ben bi tek yemek yapıyorum hep uzanıyorum. maydanoz yeme banyo yapma yapıncada soğuk suya yakın ılıkla yap. hgcn kac cıktı keseyi gördünmü kac mm kesen

ay arkadaşım ya bi şu sıcak duş olayını çözemiyorum ben ılık suyla bıcı bıcı yapamıyorum :KK43:

tamam kujum o zaman bende sıkıntı yapmıyım kendime : ) uyuzcan teyzzesi gibi bizde duyarız inşallah minnak kalbini :)

inşallahh duyarsın sıkıntı yapma bende gidene kadar dotora bn türlü hale girdim korktum midem bulantı ayaklarım geri gitti sanki ama oraya yatıp ultrasonda görünce doktorda herşey normal ilerliyo deyince ne bulantı kaldı ne korku :KK1::nazar:

kızlar hem içimi dökeyim hem de biraz benden haber vereyim dedim sabah sabah...

öncelikle halen midem bulanmıyor fakat kabızlığım başladı cok fenayım fitille idare etmeye çalışıyorum üstüne üstlük mantar başladı kaşınıyorum akıntım var korkuyorum bebege zararı olur mu dıye ne yapayım? neler önerirsiniz? kabızlık için çorba yaptım bugun onu yiycem...

şimdide psikolojik sıkıntılarıma gelelim halen doktora gitmedim kocama gitmem gerek diyorum oyalayıp duruyor!!! turkıyede olsam hıc kımseyı beklemeden gıdıcem kendım de buradakı doktorlardan korkuyorum turk bir doktor bulduk en son ona gitmiştim çok iyiydi ama fiyatlar çok pahalı eşimde bir arkadaşından rica etti işte bakalım ne olacak... bunun dışında kaynanam ben seni doktora götürcem dedi ya üç ayından sonra ondan da korkuyor eşim çatlıyorum yani stresden... ya bir sorun varsa üç ayına kadar bilemiycem çatlıyorum çatlıyorum üzülünce karnım ağrıyor resmen yazık bebişime benim stresim yüzünden bebişde huysuz olacak...

çok kötü oldum yine ağlamaktan bile bıktım...

canım benim yaa çok üzüldüm rabbim zamanını belirlemiştir sen sıkıntı yapıp bebişini de kendini de üzme annesi :KK43:

ay arkadaşım ya bi şu sıcak duş olayını çözemiyorum ben ılık suyla bıcı bıcı yapamıyorum :KK43:

bende yapamıyorum üşüyorum ama rahim açılıyomuş galiba sıcak suda. benim diğerinde lekelenmem vardı banyo yaptım çıkyım kanamaya dönüştü. başka seylerde sormuştum amaaa:KK53::KK53:

inşallahh duyarsın sıkıntı yapma bende gidene kadar dotora bn türlü hale girdim korktum midem bulantı ayaklarım geri gitti sanki ama oraya yatıp ultrasonda görünce doktorda herşey normal ilerliyo deyince ne bulantı kaldı ne korku :KK1::nazar:

maşallah teyzesi darısı başımıza :))

bende yapamıyorum üşüyorum ama rahim açılıyomuş galiba sıcak suda. benim diğerinde lekelenmem vardı banyo yaptım çıkyım kanamaya dönüştü. başka seylerde sormuştum amaaa:KK53::KK53:

en iyisi ara ara duş almak bende hergün girerdim artık gezces kokulu kokulu hehe :)

X