2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Kızlar ben yenı uye oldum bır konud danıscam catlatma ıgnesı vuruldum ovıtrelle bu ay 2 olarak klomen kullandım.bu sefer kalırmıyım

Canim bunun cevabını biz bilemeyiz ama inş hemen hamile kalırsın. Mesela ben 2 kere çatlama ignesi ve klomen kullandım olmadı sonra 1 kere aşılama oldum oda tutmadı bu işler nasip Rabbim nezaman verirse ozaman gelecek bebislerimiz

Bende Temmuz'da aşılama yaptırıp kırmızıları görüp Ağustos topiğide kalanlardanım bu ay hiç bir şey yapmıyorum sadece gün aşırı ilişki ona dikkat ediyorum okadar umarım olur

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim alternatif tip a inanir misin bilmiyorum ama benin yeni ogrendigim bir bilgi var. Ibrahim saracoglundan. Hamile kaliyorsunuz ama bebeginiz tutunamiyorsa havuc suyu icmelisin. Bebegin tutunmasina iyi geliyormus. Kesinlikle dene. Aksam yemeklerinden 2saat snra taze skilmis 1bardak havuc suyunu iciosun. Ama taze olucak onceden hazrlama. Sik hemen ic yemekten 2saat snra. 1ay ara vermeden devam et. Mutlaka etkisini gorursun canim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim neden ikinci asilamayida yaptirmiyorsun 2.nin tutma olasılığı çok daha yüksek benim çevremde 2.ile hamile kalan hatta ikiz olan arkadaslarim var.bende 1.asilamami mayista yaptırdım biturlu 2.ye kısmet olmadı. Haziran'da gittim kistim oldu ara verdik temmuzda adet olmadım 19 gün geçti şimdi adet olmak için ilaç kullanıyorum adet olayım hemen 2. Asilamami olacağım

İbrahim saracoglunun bu kürünü bende bekliyordum iki hafta öne tarifini verecegim demişti, havuç salatası yiyorum yada rendeleyip yesem aynı etkiyi göstermezmi acaba, tesekkür ederim tavsiyen için canım bende deneyeyim o zaman.

Benim adetim 14 Temmuz'da geldi malum Ramazan'ın zaten yarısını yedim diğer yarısınıda aşılama süreciyle geçirmek istemedim ve bayrama denk gelecekti büyük ihtimal oyüzden ara vermek istedim bir dahaki adetimde tekrar gitmeyi düşünüyorum kısmet olursa ama inşaallah hamile kalırım

Geçen ay bende kimyasal gebelik olmuştu tutunamadi.. Bilseydim bu ay yapardım yaa şimdi yapsam faydası olur mu ki adetime 10 gün kaldi :what:

Kizlar ben sabah 7 de kalktim testi yaptim cikmadi bisey 10 dk sonra geri yattim 12 de uyandim silik çizgi cikmisti acaba kac dakika sonra cikti. Hamile olanlar silik cizgisi cikanlar kac dakika sonra cikmisti? Ayrica idrar testi yapanlar 4-5 saat sonra baktgnzda testinizde degisiklik olmusmuydu

Ins hamileyizdirde 2.asilamaya gerek kalmaz. Ben çok yiprandim 2 senedir Rabbim hayırlısı ni bilir ama artık olsun istiyorum heray doktor yollarinda kalmaktan yoruldum usandım

Kızlar uzun zamandır topikten topige sizleri takip ediyorum. Çok eğlenceli, moral verici. Burası grup Terapisi gibi :) ben de 4 aydır çalışma icersindeyim. Ilkinde tutar sanmıştım ne zormuş ya :) demek ki o yüzden babaannem ısrar etmiş hemen yap diye :) bu ay ne olcak bakalım. Ayın 1 ine kadar regl olmam lazım. Umarım olmam anneme doğum günü hediyesi olarak bu haberi vermek istiyorum. Ins hepiniz sağlıklı bebeklerinize kavusursunuz.

Cnm ben erken gebelik testi yaptığımda ilk on dk dan sonra silik çizgi çıktı bariz görünüyordu ama. Ertesi gün regl oldum maalesef..

Hoşgeldinnn :) bizde 4 aydır deniyoruz ama olmadı. . Sanki hemen olacak gibi geliyordu bana planlar yaptım ooh subatta ya da martta dogururum yaza kadar toparlar falan diye :) inşallah ağustos uğurlu gelir napalım

Havucunu yemekte iyi gelir ama ayni etkiyi yapmaz dedi. Yani. Bayaa havuc yemek lazimmis. O kadarini da yiyemeyiz. Suyu daha iyiymis...

Geçen ay bende kimyasal gebelik olmuştu tutunamadi.. Bilseydim bu ay yapardım yaa şimdi yapsam faydası olur mu ki adetime 10 gün kaldi :what:

Yap canim yap sende basla hemen. Dedi ki doktora gidiyorsunuz doktor bi sebep bulamiyor. Aslinda siz belki de her ay hamile kaliyorsunuz ama bebek 1-2gun tutunuyor snra dusuyor. Iste ona cok iyi geliyormus. Bnce vakit kaybetmeden basla sende. Baslama zamaniyla ilgili bisey demedi cunku

5dk dan sonraki okumalar gecersiz canim. Emin olmak icin bi test daha yapabilirsin.

Tamam canım yapacağım hemen.. zaten kadinlarin % 50sinde gebelik olur ancak tutunamadigindan adetle atilir ve böylece anlasilmazmis.. off bu ay yüzümüz gülsün

Ins hamileyizdirde 2.asilamaya gerek kalmaz. Ben çok yiprandim 2 senedir Rabbim hayırlısı ni bilir ama artık olsun istiyorum heray doktor yollarinda kalmaktan yoruldum usandım

Aynen öyle gerçekten çok stresli bir süreçmiş yaşamayan bilemez ve aşılamayı hiç sevmedim keşke gerek kalmasa

Aynen öyle gerçekten çok stresli bir süreçmiş yaşamayan bilemez ve aşılamayı hiç sevmedim keşke gerek kalmasa

İns. Gerek kalmaz cnm... Bende demistim ogle kendiliginden olsun ama simdi asilamaya start verdik... Simdide ilk asilama tutar ins.

Hoşgeldinnn :) bizde 4 aydır deniyoruz ama olmadı. . Sanki hemen olacak gibi geliyordu bana planlar yaptım ooh subatta ya da martta dogururum yaza kadar toparlar falan diye :) inşallah ağustos uğurlu gelir napalım

Tesekkur ederim. Valla ben de çok plan yaptım. Hesap ettim.Hepimiz ayniyiz ya insan kendini yalnız hissetmiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…