2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

kızlaar ya benim bat im 3 ağustos ama 4-5 gündür acayip bi bel agrısı çekiyorum bi de kahverengi bi akıntı var bu nedir böyle bi fikriniz var mı hamile olmadığım kesin galiba hamilelikte böyle bi akıntı olmaz heralde bi de normalde 8 gün sürer adetim temmuzda 5 günde bitti vücut kimyam bozuldu galiba:KK43:

kızlaar ya benim bat im 3 ağustos ama 4-5 gündür acayip bi bel agrısı çekiyorum bi de kahverengi bi akıntı var bu nedir böyle bi fikriniz var mı hamile olmadığım kesin galiba hamilelikte böyle bi akıntı olmaz heralde bi de normalde 8 gün sürer adetim temmuzda 5 günde bitti vücut kimyam bozuldu galiba:KK43:

Sen yinede bir test yap yerlesme fln olabilir....bende 2 gunn geciktim sonrada 2 gun adet oldum gogislerim.sis ve dolgun suanda birde doununca agriyor...ama hamilemiyim sanmiyorum...5 agustosu bekleyecegim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Canım ya senin az kalmış inş belirtidir ama sana diyim akintilari ciddiye al doktora git hamile degilsen gülüm yada soğan suyu ic baya iyi geliyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok sağolun dün akşam test yaptım ama sonuç negatif yumurtlama tarihim 19-24 arasiydı o zamanlarda olduysa belki idrarda çıkması için erken diye yine umutluyduma ama bu leke canımı sıktı :KK43: aslında hamileliğin ilk haftalarında bunu yaşayanlar varmıs sımdı okudum forumda bat i beklemekten başka çare yok sanırım teşekkürler yorumlarınız için :/

Daha erken test işini sabret moralini bozma hemen

Kızlar benimde nette bakıp verdiigim tarihlere göre yumurtlama günlerim 19/24 arası gözküyor bugün ilişki olsa hic ihtimal yokmu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kasıklarımda batma ve şişkinlik hissim var devam ediyor sanki

Kızlar benimde nette bakıp verdiigim tarihlere göre yumurtlama günlerim 19/24 arası gözküyor bugün ilişki olsa hic ihtimal yokmu ?

Bi ihtimal var canim. Sansini dene bence :)

Sen de benim için dua et de bu ay benim beişim de gelsin :)

Ayy sevinçten arkadaşıma yazayım derken buraya yazmısım özürr :KK43: kızlar şimdi bir arkadaşımın hamile olduğu haberini aldım mesaj atmış regli gecikmişti haber bekliyordum yaa çok mutlu oldumm allahımm inşaallah bekleyen herkesin yüzünü güldürürr :KK43:

Benim 2 düşüğüm var biri kürtajla alındı, kürtajdan sonra adetlerim 1 hafta gecikmeye başladı, bu ay vajinal akıntılarımın arttıgı günler yumurtlama günlerim oldugunu düşğnerek degerlendirdik, adetime 7 gün kala çamaşırımda 3, 4 damla koyu kahve lekelenme olmus, simdide 4gün var adetima yürürken sag kasıgımda batma oluyor acaba bu ay tutmuş olabilirmi, bu arada bende kan pıhtılaşması çıktı folikasit ve coraspin kullanıyorum düzenli olarak progesterona da basldım

Ayyy kizlar ben. Dun gece bir arkadasimla konustum hamile olabilirsin dedi...test yap.dedi ama mumkun degil k.valide ve k.pederle yazliktayim....onuda gectim eczane ciddi olarakuzakta

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Benim 2 düşüğüm var biri kürtajla alındı, kürtajdan sonra adetlerim 1 hafta gecikmeye başladı, bu ay vajinal akıntılarımın arttıgı günler yumurtlama günlerim oldugunu düşğnerek degerlendirdik, adetime 7 gün kala çamaşırımda 3, 4 damla koyu kahve lekelenme olmus, simdide 4gün var adetima yürürken sag kasıgımda batma oluyor acaba bu ay tutmuş olabilirmi, bu arada bende kan pıhtılaşması çıktı folikasit ve coraspin kullanıyorum düzenli olarak progesterona da basldım

Hadi ins bugun gidip ozel hastanede test versene bn dayanamazdim sahsen bnde dusuk yyapali 50gun oldu sogan kuru yapiyorum bi hafta gersektn cildim parladi iliskude aci olurdu gecti seffaf akintim oldu ovulasyon tedtindede bugun koyuya yakin yakaladim bu iki gunu iyi degerlendirmeliyim rabbim yardimcimiz olsun

Hadi ins bugun gidip ozel hastanede test versene bn dayanamazdim sahsen bnde dusuk yyapali 50gun oldu sogan kuru yapiyorum bi hafta gersektn cildim parladi iliskude aci olurdu gecti seffaf akintim oldu ovulasyon tedtindede bugun koyuya yakin yakaladim bu iki gunu iyi degerlendirmeliyim rabbim yardimcimiz olsun

Canım daha öne cok küçükken öğrendim deger 42ydi ve iki haftada 112 oldu ve kaybettim sonrada o yüzden gününü bekliyorum, simdi netten gebelik testi sipariş ettim, iki kez düşük gecirdiğim için hamile oldugumu görsemde sevinemem çünkü devvam etmiyor, inşallah bu sefer kucagıma almayı nasip eder Rabbim. Sende vajinal akıntının oldugu günleri mutlaka degerlendir benim bu aynerdeyse 10 gün uzayan akıntım vardı 10 günde 4 kez ilişkiye girdim, inşallah yakalamışızdır yumurtayı, bu arada eşine havuç salatası ve kahve içir erkeklere cok yararlıymış, yataktanda en az 30dk cık a bacım kolay gelsin

X