2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Adete bir hafta var ve akintim var anlamadgim bi şekilde aslinda burda hep okudugum yumurtlama zamanin beyaz binakintinin olduguydu onada denk gelmiodum sanki farkedememistim yumurtlamadan sonraki iki uc gunden bu yana yaklasik bir hafta oluck işte akintim varhic böyle bi akintim olmuodu sizdede böyle şeyler varmi akinti hakkinda ne diosunuz?

Inşallah canım ya. Senin ve herkesin bayramı kutlu ve mutlu olsun.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar, Günaydın. Dün de adet olmadım. Darısı bugune ve diğer tüm 9 aya :)))))

arkadaslar mrb bnde 7.ayim oluyo bebek isteyeli 2 aydr klomen ve çatlatma iğnesi kullnıyorm bu ay iğnenn üzerinden 10gün geçti dünden beri kasık ağrısı var ve bgn pembe leke geldi adet mi oluyorm(((((88

Cnm ne zaman test yapacaksın ayyy çok heyecanlandimm :sly:

Ya ben de heyecanliyim :) ama ayin 2 sine kadar beklicem ya garanti olsun diye. Ya aslında belirtim yok, daha doğrusu adet belirtileri var ne bilim yaaa. Umarım olmam.

İyi bayramlar arkadaşlar bende adeti bitirdim 7. günden dahil çalışmalara başladık tekli günler çaloşıoruzzzz inşşşş kısmet bakalım

Zaten hamilelik belirtisi adet belirtisi gibi oluyormuş :) hadi bakalım güzel haberler alırız inşallah :))

Kizlar bnde istiyorumm agustosta hamile olmayi ve isteyen herkezin hamilelik haberini almayi rabbim isteyen herkezi en kisa zamanda o duygu tattirmayi nasip etsin.. ovulasyon test kullaniyorum 15. Gunum ama hala yumurtlamadim bekliorumm

Kızlar bugün benim bat, sabah kalktıgımda cok fazla baş dönmesi vardı bel ve gögsümde gerilme vardı, acaba bu ay gelecekmi melegim, adete 6 gün kala sadece 1 gün 4, 5 damla lekelenme olmuş kurumuş iç çamaşırımda acaba tutunma kanamasımıydı o, gebelik testi sipariş ettk ama bayram dolayısıyla daha gelmedi. Eczanede uzak eşimde bu kadar merak etme testlerin gelmesini bekle diyor ama ben çok heyecanlıyım benim gibi batı gelen var mı

Canim insallah gelmistir melegin genelde tutunma kanamasi olabilir yada baska biside olabilir. Insallah pozitifi gorur bizede haber verirsin mutlu haberi..

Canim insallah gelmistir melegin genelde tutunma kanamasi olabilir yada baska biside olabilir. Insallah pozitifi gorur bizede haber verirsin mutlu haberi..

İnşallah canım inşallah hepimiz bu ay hamile kalalım, ben daha öne iki kere düşük yaptım hiç tutunma kanaması olmadım adete 5 ün kala böyle bir sey olunca cok umutlandım hatta işteydim eve gelince fark ettim camasırımı sepete atamadım fotosunu cektim inşallah tahmin ettiğim şeydir, insan böyle şeyleri kimseyle paylaşamıyor heleki umudu kırılmışssa bir kaç kez

Merhaba insaallah bebegin geliyodur kalbini ferah tut,bende kurtaj olali 27 gun oldu korunmuyorum hamileligimdeki gibi kasiklarimda bir kimilti var sadece,hayirlisini istiyorum Allahtan,tabiki sewinmeye korkuyor insan seni anliyorum.

Insallah bebegin senledir canim testi bekle insallah hepimiz pozitif oluruzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…