2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

İns. Gerek kalmaz cnm... Bende demistim ogle kendiliginden olsun ama simdi asilamaya start verdik... Simdide ilk asilama tutar ins.

İnşAallah tutar ama tabi tutmayanların oranı daha yüksek ben çok istemiştim Temmuz'u oğlumada Temmuz'da hamile kalmıştım...Rabbim yüzümüzü güldürsün

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar benim dunden beri uzayan akintim var ama ovulasyon testleri negatif diyor. Ne yapmaliyim sizce karar verrmiyorum acaba yumurtluyor muyum yoksa 3 4 gun oncesi akinti normal mi. Yumurtlama gunumde 29 u gosteriyo

Samsung Note 3

İnşAallah tutar ama tabi tutmayanların oranı daha yüksek ben çok istemiştim Temmuz'u oğlumada Temmuz'da hamile kalmıştım...Rabbim yüzümüzü güldürsün

Amin cnm ins. Moral bozma onumuzde agustos var bak:KK66:)))

Pozitifmi negatifmi hanimlar

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Eklentiler

• $1406452466215.jpg
    $1406452466215.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaslar benim dunden beri uzayan akintim var ama ovulasyon testleri negatif diyor. Ne yapmaliyim sizce karar verrmiyorum acaba yumurtluyor muyum yoksa 3 4 gun oncesi akinti normal mi. Yumurtlama gunumde 29 u gosteriyo

Samsung Note 3

Sen gunasiri calismalara devam et canim. Akinti yumurtlamadan 1gun falan once baslar. Bugunleri de degerlendir. Ovulasyon testine cok bel baglama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar 2 gün önce düşük yaptım ama bayadır kanamam vardı doktora bayramdan sonra gidicem kanamam hala pıhtı olarak devam ediyor ama küçük parçalar halinde.. Korkmaya başladım normalde bitermiş düşükten sonra kanama ama benim hala devam ediyorum çok fazla değil ama var yani.. Bide göğüslerim hala şiş ve çok acıyor neden olabilir acaba.. Biri bana akıl versin lütfen

Kızlar 2 gün önce düşük yaptım ama bayadır kanamam vardı doktora bayramdan sonra gidicem kanamam hala pıhtı olarak devam ediyor ama küçük parçalar halinde.. Korkmaya başladım normalde bitermiş düşükten sonra kanama ama benim hala devam ediyorum çok fazla değil ama var yani.. Bide göğüslerim hala şiş ve çok acıyor neden olabilir acaba.. Biri bana akıl versin lütfen

Canim 40 gun surer derler normal.yani bende dusuk yaptim oyle 2 3 gunde bitmiyor normal yani

Sen gunasiri calismalara devam et canim. Akinti yumurtlamadan 1gun falan once baslar. Bugunleri de degerlendir. Ovulasyon testine cok bel baglama

Senin bu gonderinin ustunde.testimin fotosu var basana bi

Ben totem yapsam :) arada bugün de regl olmadım desem ve hiç olmasam. Ayın 1 ine kadar yapcm bunu kusura bakmayın :)

Bu nasil

Eklentiler

• $1406470166829.jpg
    $1406470166829.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 46
Bismillahirrahmanirrahim
Bu topik uğur getirsin inş 11 agustos dogum günüm mutlu haberler ile sevindirsin rabbim
20 yasındayım 5 aylık evliyim hamiş olmak istiyorum şuan adetliym diğer batım 8 agustos ins bakalım

Aynı günmüş doğum günümüze benimde bat 15 ağustos inşallah hepimmiz hamiş oluruz bu ay :KK16::KK16::KK16:

Kızlar dün adetim bitti bugünden sonra mı çalışmalara başlasam yoksa çiftli günler yumurtlama zamanını mı bekleyim anlamadım bide 25 2günde bir oluo du regl bu sefer 24günde oldum yumyrtlama günümde ona göre deişir değil mi

Kızlar dün adetim bitti bugünden sonra mı çalışmalara başlasam yoksa çiftli günler yumurtlama zamanını mı bekleyim anlamadım bide 25 2günde bir oluo du regl bu sefer 24günde oldum yumyrtlama günümde ona göre deişir değil mi

Canim degisir muhtemelen benim tum dongum.degisti

Yolladim kuzum

Canim benim gordugum kadariyla henuz pozitif degil testin. Iki cizgi de ayni koyulukta yada daha koyu olmali. Snnki biri koyu ama oburu henuz degil. Hem calismalara hem teste devam :KK66:

Canim benim gordugum kadariyla henuz pozitif degil testin. Iki cizgi de ayni koyulukta yada daha koyu olmali. Snnki biri koyu ama oburu henuz degil. Hem calismalara hem teste devam :KK66:

Gebelik testi bebegim bu

X