2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım uzulme stres yapma belki hatrlamssndr oglum 24.haftda geliodu ama 36ya kadr dayandik benm sornum farkliydi ama drum dedi 28.haftya kadr durrsa iyi okadr bile durmaz dedi hepimizi sasrtti doğum günü şaşmazmış sen duani et.sanirim 33.cü hafta oluo.benimde suyum fazla cikmisti drum şekeri tatliyi yasaklamsti şeker suyunu arttrio senin demisti faysası olurmu bilmem ama tatlı ve meyve yesene bol bol bakalim articakmi.bwn mesela tatliyi kestikten sonra suyum norml seviyye inmisti 1 haftada.

Haa canim bak bide suyu bol iç ve sol tarafna yat bol bol su ic ve bol bol yat sen bunlari bi dene bakalim bidki kontelnde arttigini gorcksn insallah.
insallah dogmaz gunnu beklerde ama sen her ihtimale karşı iyi beslnde bebisin kilo alsin ben gunde 4 bardak süt ictim muz ve çikolta yedim bol bol mevsim meyvlrnden yedim oğlum erken dogmasna ragmn gunnu tammlynlrdan bile fazla dogdu masallah 3400 grmdı.drum bana ye cocuk beslnsin demisti sende hee ihtinle karşı ye süt cok faydalı.insallah suyun artr ve zamnnda gelir oğlun.şimdi kac kilo bebegin.

Yaa bu çocuk doğdugundan beri cok anlamli ve ciddi bakıo sıpacik herkes öyle dio ya büyük adam gibi bakıo diolar Allahim herkese nasip etsin ay ☺ normlde cok guluo ama foto cekinirken bi havalr bi havalr oglumda.ohh masallah kendini yorma cok sen baskalrna yaptr.33sün 33 ☺ masallah sennde az kaldi sanki dün gibi buraya hamilyim die yazdgin :)

Yaaa tuhaf oldum şimdi... Hepimiz gün sayıyoduk senin karizma karnındaydı ben takviminden kaç cm olmuş diye bakıyodum... Umudihar hormon testlerinin derdindeydi şimdi kucağında:) çok şükür bugünlerimize... Rabbim hepimize daha güzel günler nasip etsin inşallah:) bu arada senin ki büyüdüğünde kızlara pek pas vermez diyim sana:) çocugun cool oldugu şimdiden belli:) arkasında kız ordusu olacak haberin olsun:)))))

Günaydın canim evet çok iyi hatırlıyorum. Çok şükür sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına aldın.
Ben meyve olarak hergün bir kase erik ve bir tane balli muz yiyiyorum. Sabahları büyük bir bardak sanırım iki su bardağı ediyordur ballı süt içiyorum. Günde iki litre su içiyorum çünkü fazla icemiyorum midemi bulandiriyor. Bebegimin hareketleri çok şükür iyi inan her dakka hareketlerini hissetmek istiyorum. inşallah zamanında doğar canim inan bu durum beni çok üzüyor. Valla özelde ctesi gunu 995gr di. Zkamile gittim ptesi günü 1161 gr çıktı. Aradaki fark çok değil mi? Boyu iki tarafta da 38cm çıkıyor herhâlde ogunden bugune 38, 5 olmustur.

Yarasın insallah bebegine.yok canim fazla degil ya tahmnn 1100 grm civarnda bebisin.zaten 30.haftdn sonra kilo alimi hizlanio kalbni ferah tut sen insallah saglikla gelir bebisin.bana drum 34.haftadn sonra korkma demisti canim sende insallah 34ü gecer hatta 49lı haftalri gorrsun.suyun insallah artar burdan yaz bizede merak ederiz.

Duygulandim yahuu valla ne günler geçirdik ha.en önemlisi duanın gücüne cok inandik hep birbrmize dua ettik. Yaa kıskanırim ben oğlumu.gecen annem dioki ben cok i kaynna olurum gelinmle gezer tozarim bende anneme dedimki hic senn kadr iyimser olamam ben oglumu paylasamm kimseyle diorumda gülüo ☺ valla çınarıda kandiran cikar canim iyi biri olsa bari hahaa ☺

Hahhaaaa telefonlara sen çıkarsın artık çınar evde yok kızım arama bidaha dersin ayyy rabbim evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah...

Hahhaaaa telefonlara sen çıkarsın artık çınar evde yok kızım arama bidaha dersin ayyy rabbim evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah...
Aminn insallah canim bak hele bi doğsunda senn yakisikli nereleri kac sene sonrasini dusunuosun onun icin ☺ eşim bana gülüo bazen.

Hayırlı olsun kızın canım:) sağlıkla gelsin inşaallah
Aminnn canimm benimm insallah hepimizin ki hayirlisi ile gelsin
☺☺☺ çok sevindimm hayırlı olsun canım benimm saglikla al kucagina insallah hayırlı evlat olsun.
Saol cancazimm insallah Allah im o gûnleride gösterir tosun gibi oldu cinar Allah im bizede nasib eder o gúnlerii diger arkadaslarimiz gibi

Cok tesekkür ederim cancazim Allah razi olsun dok. Baska tavsiye vermedimi nezamana kadar belli olcak bu insallah hayirlisiyla vakti zamaninda gelir bebisin insallah bisey olmaz icine korkular salma annesi hisseder yoksa Allah im yardimcin olsun

Sagol canim benim Allah razi olsun cevabin için rabbimin izniyle minik bebeğin hayırlı saglikli cok başarılı bir evlat olur inşallah. Haftaya ctesi ozelde kontrolum iki gun sonrasında da devlet hastanesinde yazicam canim öpüyorum kocamaan

Cok tesekkür ederim cancazim Allah razi olsun dok. Baska tavsiye vermedimi nezamana kadar belli olcak bu insallah hayirlisiyla vakti zamaninda gelir bebisin insallah bisey olmaz icine korkular salma annesi hisseder yoksa Allah im yardimcin olsun

Canim iki haftada bir kontole gitmem gerekiyor ona göre bakacaklar. İlerleyen günlerde suda azalma oluyormuş zaten bende sinirdayim bebekte büyüyünce yetmeyebileceginden erken alinabilirmis. Bakalim haftaya gittiğim de nediyecek. İnşallah zamanin da doğar yelizcim

Anladim cancazimm sizin sayenizde hergün biseyler ögreniorumm Allah im yardim etsin bizleride bilgilendir canimm

Canlar bebeginizi en erken nezman hissettiniz ve hangi pozisyonda daha belirgin hissettiniz ben bugûn 16+4 ûm hissetmem imkansiz belki ama 4 gún ònce sanki bir iki defa hissettim cok nadirdi ama tik yok bide 4 gûn önce sancim oluodu ara ara oda gitti korkmuo degilim

Hayırlı günler arkadaşlar birsey sormak istiyorum hastane çıkışı haricinde yedek takım kaçtane koydunuz neler var içinde yazın doğacak ya iki zibin takım mi yok içinde atleti ndEn beresine kadar mı.kaçtane çocuk bezi ve hasta bezi koydunuz ya benim çanta oldu abarttımı acaba birtane kaçtanebattaniye koydunuz

Hayırlı günler arkadaşlar birsey sormak istiyorum hastane çıkışı haricinde yedek takım kaçtane koydunuz neler var içinde yazın doğacak ya iki zibin takım mi yok içinde atleti ndEn beresine kadar mı.kaçtane çocuk bezi ve hasta bezi koydunuz ya benim çanta oldu abarttımı acaba birtane kaçtanebattaniye koydunuz

Bugün yıkadım ben. 2 gece kalıcaz ya 4 kat kıyafet koyucam. Bunun 3ü tulum bitanesi ikili takım. Hepsine şapka elfiven çorap ve iç badi koyucam. Belki lazım olmaz ama yanımda bulunsun. Hastane verir ama ben kendi aldığım bezi kullansın istiyorum 20 tane kadarda bez koyarım heralde. Hasta bezi ne kadar koyarım bilmiyorum hastane verecek sma çantsmda bulunur mutlaka. 2 tane battaniye koyucam. Ağız mendilleri koyarım 5 tane felan.

Canım 4 kat diyince nasıl yani atlet te koydunmu iç zibin yada beyaz iclik oluyir kusura bakma canim bilmiyorum benim hastane bişey vermiyor bide

Canım 4 kat diyince nasıl yani atlet te koydunmu iç zibin yada beyaz iclik oluyir kusura bakma canim bilmiyorum benim hastane bişey vermiyor bide
4 tane kısa kol alttan çıt çıtlı badi koyucam. 2 tanede hani şu üst için iç zıbınlar oluyor ya ondan koyucam belki lazım olur diye ama hava sıcak ya bence giydirilmez sadece bulunsun diye koyucam. Dış kıyafet olarakta 3 tulum bitanede alt üst takım koyucam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…