2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Iyiz kuzum. Hala t.bekliyruz.. 20grm almis 2gunde.. Doktrum emdrmeye dewm.dedi.. Anne sutunu yeni almya basladigi icin.. Tuvaletini 10gune.kadar yapmayabiliurmus..
Bagirsaklari gelisiyrmus dedi.. Doktr. Eger zorlanirsa aglarsa.. Getr.dedi.. Insallh daha iyi olcaz..
Ben harwktlerini 16.haftamda histmistim. Bole.icimde. pir pir.ediyrdu o agrilar normal cnm.. Bnmde oluyrdu rahim baglarin buyyr bebek buyudukce.. Cnm.. Adet agrisi gibi olanilir igne batmasi gibi olabilir..
Ayy kuzum yaa desene herseye yeni alisio ne güzel emdikce daha faydali bak bide okadar ûzûldún inatci eymen yenik dústû anne kraliceye haberdar et yavrum insallah agrisiz sizisiz yapar oda rahatlarr cancazim galiba oynuo ara ara hissediorum ara ara tatli tatli sanci oluo belkide ben öyle hissediorumm ama dedigim gibi oynuo galiba acken daha cok sancim oluo bide oturus pozisyonuma göre degisio oynamasi saglikli sihatli olsunlarda baska istegimiz yok aslinda evet normal sancilara dok. Aynisini dedi karin gerildikce de oluomus ama simdilik catlak felan olmadi sükür karnim baya bûyûdû artik bakinca tam bir hamileyimm cinar eymeni öp

Ayy kuzum yaa desene herseye yeni alisio ne güzel emdikce daha faydali bak bide okadar ûzûldún inatci eymen yenik dústû anne kraliceye haberdar et yavrum insallah agrisiz sizisiz yapar oda rahatlarr cancazim galiba oynuo ara ara hissediorum ara ara tatli tatli sanci oluo belkide ben öyle hissediorumm ama dedigim gibi oynuo galiba acken daha cok sancim oluo bide oturus pozisyonuma göre degisio oynamasi saglikli sihatli olsunlarda baska istegimiz yok aslinda evet normal sancilara dok. Aynisini dedi karin gerildikce de oluomus ama simdilik catlak felan olmadi sükür karnim baya bûyûdû artik bakinca tam bir hamileyimm cinar eymeni öp
Aminn kuxummmmm allhimnhepimizie yardim.etsin.. Cinsiyeti blli oldugunda haberdar et cnm bizi.. Sende herkeste alsin kucagina yawrularini.. Rbbim.geride kalan.dostlarimizada nasip.etsin insallh..

Aminn kuxummmmm allhimnhepimizie yardim.etsin.. Cinsiyeti blli oldugunda haberdar et cnm bizi.. Sende herkeste alsin kucagina yawrularini.. Rbbim.geride kalan.dostlarimizada nasip.etsin insallh..
Aminnn ecmaiinn cancazim aslinda raporlarin cikmasi lazimdi ama amerikayla saat farki nedeniyle hafta sonuda oldugu icin ögrenemedik bisey insallah hayirlisiyla herkes alsin kucagina geride kalan dostlarimizinda önce göbegi sonra kucagi aminn insallah hayirlisiyla dolar yazarimm tabii :KK66:

Merhaba kizlar benimde tuplerim tamamen kapali oldugu icin tup bebek tedavisine subqt ayinda karar verdik ancak simdi baslayabildik tedavide 5 . Gunum 4. Gun ignesini yaptirmadan kontrole gittim 4 yumurtam varmis artarmi sizce gerci yarin yine kontrolum var banada dua edermisiniz bende kavusayim evladima

Merhaba kizlar benimde tuplerim tamamen kapali oldugu icin tup bebek tedavisine subqt ayinda karar verdik ancak simdi baslayabildik tedavide 5 . Gunum 4. Gun ignesini yaptirmadan kontrole gittim 4 yumurtam varmis artarmi sizce gerci yarin yine kontrolum var banada dua edermisiniz bende kavusayim evladima
Artip artmica konusunda bi fikrim yok ama buralarda cok okudum 2tane olupta hamile kalan yeterki kaliteli olsun yumurtalar canim benim.insallah sende bizleer gibi alirsin bebegini kucagina bu topik bize coj ugurlu geldi nerdeyse hepimiz hamile kaldik bi kaçımız aldik kucagmza bekleyn arkdsla4mzda cok sende insallah saglikla alirsin bebegini kucagina rabbim gonlne gore versin.

Yeşilincimmm canımm ☺☺ 33 olmussun az kalmıs hazrliklar tammi prensin ☺
Hahhahhaaa:KK69::-) yazınca farkettim 33 olmuşuz çok şükür ama benim çok bilmiş doktor 32 sin diyo biten hafta söylenirmiş... Banane 33 üm ben:mad: tüm alışveriş tamam ... Odası boyanacak mobilyaları kurulacak hersey yıkanacak:KK35::KK35: iş çok... Bu arada senin oğlanın bakışlarının yanında kadir inanır halt yemiş... Çocuk doğuştan karizma:KK68:

Artip artmica konusunda bi fikrim yok ama buralarda cok okudum 2tane olupta hamile kalan yeterki kaliteli olsun yumurtalar canim benim.insallah sende bizleer gibi alirsin bebegini kucagina bu topik bize coj ugurlu geldi nerdeyse hepimiz hamile kaldik bi kaçımız aldik kucagmza bekleyn arkdsla4mzda cok sende insallah saglikla alirsin bebegini kucagina rabbim gonlne gore versin.
amin insallah 4 yumurtadan 3 unun seklinin iyi oldugunu soylesi doktorum e2 falanda yaptirdim iyi dediler ama tabiki takdirRabbim insallah evlat isteyen herkeste bende evlatlarimiza kavusuruz

Arkadaşlar hepinize selamlar beni taniyorsunuz negatifle sonuçlanan bi tedavim vardi eylülde erkek infertilite siydi simdi bende hastaymisim ne yazikki :KK43: sağ tupum tikali cikti ve sivi birikmiş tupumu alicaklar laparoskopiyle Memorial Şişli de tedavi görüyorum doktorum Semra kahraman karari o verdi varmi aranizda tek tüple bebeği olan napicam bilmiyorum korkuyorum beni bilgilendirin lütfen

Arkadaşlar hepinize selamlar beni taniyorsunuz negatifle sonuçlanan bi tedavim vardi eylülde erkek infertilite siydi simdi bende hastaymisim ne yazikki :KK43: sağ tupum tikali cikti ve sivi birikmiş tupumu alicaklar laparoskopiyle Memorial Şişli de tedavi görüyorum doktorum Semra kahraman karari o verdi varmi aranizda tek tüple bebeği olan napicam bilmiyorum korkuyorum beni bilgilendirin lütfen
Korkma tek tüpteki yumurtalarında yeter Allahın izniyle... O ol desin yeterki... Hersey olur... Kalbini ferah tut:)

Korkma tek tüpteki yumurtalarında yeter Allahın izniyle... O ol desin yeterki... Hersey olur... Kalbini ferah tut:)
Amin inşallah CANIM sadece tulumu iptal edip alicakmis yumurtaligim çok iyiymis ona bi zarar vermicez dedi sadece tupum gidicek :KK43: birşey olmaz dimi gerçekten daha iyi olucak bizim için yapmakta bebek tutunamaz dedi o sivil hep akiyormus rahme doğru

Amin inşallah CANIM sadece tulumu iptal edip alicakmis yumurtaligim çok iyiymis ona bi zarar vermicez dedi sadece tupum gidicek :KK43: birşey olmaz dimi gerçekten daha iyi olucak bizim için yapmakta bebek tutunamaz dedi o sivil hep akiyormus rahme doğru
Ben tedavimi orda olmadım ama senin doktorunun adını çok duydum bence güven ne diyosa yap... İşinin ehli bi doktor bence. Rahme sıvı akıyosa nadıl tutuncak bebiş. Hadi tutundu diyelim sıvı akmaya devsm ettikçe yine sıkıntı olacak.. Şimdi sorunlu bölgeden kurtul sonra yeniden başla tedaviye:)

Ben tedavimi orda olmadım ama senin doktorunun adını çok duydum bence güven ne diyosa yap... İşinin ehli bi doktor bence. Rahme sıvı akıyosa nadıl tutuncak bebiş. Hadi tutundu diyelim sıvı akmaya devsm ettikçe yine sıkıntı olacak.. Şimdi sorunlu bölgeden kurtul sonra yeniden başla tedaviye:)
Bende doktoruma sonsuz güveniyorum hepsi çok iyi Allah razi olsun sen bu ameliyati ol hamile kalicaksin korkma sakin dedi ameliyati yapalim biraz dinlen sonra ben seni cagiricam hadi bakalim basliyoruz dicem ve herşey çok güzel olacak dedi ameliyatimida o yapicak Allah deyip ciktik yola nasilsa en iyisi öyle olsun insallah

Kızlar Merhaba
Ctesi özel doktorumda kontrolüm vardı bebegimin suyu yine az çıktı afi 6, 5cm. Ben bu suyu netten de araştırdım ama su istediğiniz kadar için ama amniyo sivisini artirmada çözüm değildir diyo. Ya ben ne yapıcam belki doktor durum böyle devam ederse temmuzun ilk haftası alırız diyor cok erken minnacik daha konu hakkinda yardimci olacak var mi :KK43:

Neyapim.cnm.. Gece uyku yok gunduz de. 1saat aryla ole.. Cinareymen bey bni pazardan beri emmeye basladi lakin sutum yetmiyr sanirim buseferde.. Cocugum b.tuvaletini yapmadi hala.. :KK43: cisini yapiyr oda turuncu.. Anlmadim.bugun doktea giturcez.. Bnmde dikis yerimi zorladim sanirim agrim var. Habire dua ediyrum.. Allha.. Cok hircin inatci bir.bebegim var.. Bir yandan sewindrip sonrada uzuluyrum.. Bizde durumlar bu cnm sen.nasilsin..
Gozun aydin canim bebegine kavusmussun. Rabbim saglkla buyutmeyi nasip etsin. Bizde emiyoruz cok sukur. Bebek emdikce sutun artacaktir merak etme hemn mamaya gecme.

X