2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

umudihar umudihar sağol canım benim kızlar sağolun hayırlısı ile doğum yapayım inş. Kaynanan kaşyyapayım derken göz çıkarmış neyse yarın itibariyle oğlunla birliktesin sakin
Canimm bugün insallah hayirlisiyla kucagina alacaksin bebegini hayirlisi ile beklioruz dört gözle insallah atlatirsin hayirlisi ile

Haberimz yokki canm muhtemelen acisi vardr.. Bnmde ole olmustu simdi cocukla adapte olmaya valisyrdrrr daha hastneden cikmamislardr
Insallh iyilerdr..

R Ravza canim seninde geçmiş kandilin mübarek olsun bebisin cinsiyeti belli değil mi henüz ben 12+4te öğrenmistim
Canimm cok tesekkür ederim söylemiorlar burda anca 22 haftada söylüolar ama insallah testte cikacak iki hafta sonra nasibse ögrenecegim testte oda olmazsa 22. Haftada saglikli olsunda hayirlisi ile:KK19::KK36: tesekkür ederiz teyzesi

Haberimz yokki canm muhtemelen acisi vardr.. Bnmde ole olmustu simdi cocukla adapte olmaya valisyrdrrr daha hastneden cikmamislardr
Insallh iyilerdr..
Amann ii olsunlarda haberimiz olmasin ne gúzel oda tatti anneligi darisi biz bekleyenlere bebesini öp mincikla cancazim:KK60:

Mrb kizlar dogum yapanlar olmus Allah anaali babali buyutsun ins darisi bzlere benim.cok agrilarim var aylardir hazirliklarla ugrasiorum giremiyorum hic hepinizi merak ediyorum ama hep aklimda duamdasiniz rabbim.hepimize hayirlisini versin ins

Mrb kizlar dogum yapanlar olmus Allah anaali babali buyutsun ins darisi bzlere benim.cok agrilarim var aylardir hazirliklarla ugrasiorum giremiyorum hic hepinizi merak ediyorum ama hep aklimda duamdasiniz rabbim.hepimize hayirlisini versin ins
Amin canimmm rabbim.herkesin yawrusnu kucagina almayi nasip etsin.. Agrilarin.. Olur cnm.. Insallh.. Guzel olcak sonu.. Rabbim geride kaln dostlarimiza da nasip etsin.. Insallh..

Son aylar yaklastikca agrilar normal oluo ne güzel Allah im insallah bizlerde yasatsin o anlari alisveris hazirlik az kaldi simdiden insallah hayirlisiyla vakti zamani geldiginde bebegini sag salim kucagina alirsin

Innsallh be kuzummm.. Ewet yarin gidiyr.. Bu hafta kndim.bakicam.emin.ol.. Sen.bebginn neye ihtyaci oldugunu biliursunn bugun.dedimki.. Cocuk banyo yaptrdik.. Sicak hava cocgun ayagini ort basini.ort erkek bebgini bukadr sicaga alistrmayalim diyrum .. O kucuk usur diyr.. Dedimki anne bak cok sarmaliursun isilik cikarr diyrum. . birsey olmaz allh onu korr dedi aksaminda yuzunde kizarmalar oldu sonra simdi.iyi.. Cok sukur cidden.esinde demisti bana insan kndi yawrusunun neye ihtyaci oldugunu biliyr hissediyr ..
Amann erkek bebegi cok sicgai sevmez drumda demisti bana sen nasil giyrsen onuda oyle giydr sen usursen ceket giyersen onada giydr demisti canm ben kisin dogum yaptim yinede cok sarip sarmaldm sicak bebeklerde uyku hali yapar sicaga alistrrsan soguk havalrda hemen hastalanr allah korusun kaynanam bana sar dedi kalin giydr dedi dedim anne yok ben dru dinliorum dedim bisey demedi isilik cikar evet sicakta dikkat edin sende uygun bu dille soyle karistrma benm yanmda 1 ay durdu ben b3n kibarca soyledim oda Allah razi olsun cok karsmadi.bebislern ihtiyaclarni anneden daha i kimse bilemez saglikla buyutun bebislernizi olmayn arkdslarmzda tez vakitte nasio etsn ins.

Amann erkek bebegi cok sicgai sevmez drumda demisti bana sen nasil giyrsen onuda oyle giydr sen usursen ceket giyersen onada giydr demisti canm ben kisin dogum yaptim yinede cok sarip sarmaldm sicak bebeklerde uyku hali yapar sicaga alistrrsan soguk havalrda hemen hastalanr allah korusun kaynanam bana sar dedi kalin giydr dedi dedim anne yok ben dru dinliorum dedim bisey demedi isilik cikar evet sicakta dikkat edin sende uygun bu dille soyle karistrma benm yanmda 1 ay durdu ben b3n kibarca soyledim oda Allah razi olsun cok karsmadi.bebislern ihtiyaclarni anneden daha i kimse bilemez saglikla buyutun bebislernizi olmayn arkdslarmzda tez vakitte nasio etsn ins.
Aynn kuzumm aminnn..

Kızlar ancak yazabildim size çok şükür doğum yaptım epidural sezeryan ile kızımı kucağıma aldım 50 cm 3 kg çıtıpıtı bir kızım oldu maşallah bize zor zamanlar ama çok güzel duygular barındırıyor rabbim hepinizi sağlıkla sıhhatle kuzularınıza kavuştursun şimdilik biz emiyoruz uyuyoruz emiyoruz uyuyoruz böyle devam şimdilik kızım annesinin iyileşmesini bekliyor çok huysuz değil sonrası ne olacak göreceğiz gene yazarım kızlar size

Kızlar ancak yazabildim size çok şükür doğum yaptım epidural sezeryan ile kızımı kucağıma aldım 50 cm 3 kg çıtıpıtı bir kızım oldu maşallah bize zor zamanlar ama çok güzel duygular barındırıyor rabbim hepinizi sağlıkla sıhhatle kuzularınıza kavuştursun şimdilik biz emiyoruz uyuyoruz emiyoruz uyuyoruz böyle devam şimdilik kızım annesinin iyileşmesini bekliyor çok huysuz değil sonrası ne olacak göreceğiz gene yazarım kızlar size
Masallah subhanallah canim topigimizin prensesine Allah im kasim ayi gelsin saglikla bende alayim hayirlisiyla bekleyen túm hamis dostlarim da tabi insallah yaa nekadar masumdur o simdi gözün aydin olsun evine sen bereket huzur getirsin insallah

Canim.trkrr hayrli.olsun allh anali babali buyt yawrunu.

umudihar umudihar canim napion nasilsinizz bakemm cinar nasil
Neyapim.cnm.. Gece uyku yok gunduz de. 1saat aryla ole.. Cinareymen bey bni pazardan beri emmeye basladi lakin sutum yetmiyr sanirim buseferde.. Cocugum b.tuvaletini yapmadi hala.. :KK43: cisini yapiyr oda turuncu.. Anlmadim.bugun doktea giturcez.. Bnmde dikis yerimi zorladim sanirim agrim var. Habire dua ediyrum.. Allha.. Cok hircin inatci bir.bebegim var.. Bir yandan sewindrip sonrada uzuluyrum.. Bizde durumlar bu cnm sen.nasilsin..

Neyapim.cnm.. Gece uyku yok gunduz de. 1saat aryla ole.. Cinareymen bey bni pazardan beri emmeye basladi lakin sutum yetmiyr sanirim buseferde.. Cocugum b.tuvaletini yapmadi hala.. :KK43: cisini yapiyr oda turuncu.. Anlmadim.bugun doktea giturcez.. Bnmde dikis yerimi zorladim sanirim agrim var. Habire dua ediyrum.. Allha.. Cok hircin inatci bir.bebegim var.. Bir yandan sewindrip sonrada uzuluyrum.. Bizde durumlar bu cnm sen.nasilsin..
Ayyy kuzummm yaaa yerim benn onu ahh cok sevindim emmesine insallah zamanla artar sûtûn cancazimm ee annesi uykusuzluk dönemlerin hayirli olsunn:KK54: aaa neden yapmadiki tuvaletini götûrmûstürsûn normalmiymiss ne dedi doktor insallah bisey yoktur cinarimizda dikkat yavrumm kendine daha cok yeni Allah korusun insallah tez zamanda iilesir dikis yerlerin ben iim ii kötû ilerlioz insan yediklerini cikarmaya sevinir mi o ii olsunda raziyim diorum :KK48: bebegin oldugu yerde ara ara sancim oluo dok. Normal dedi annemde oynuordur sen anlamiosundur dedi sanci zannedersin dedi hayirlisi artikk

Ayyy kuzummm yaaa yerim benn onu ahh cok sevindim emmesine insallah zamanla artar sûtûn cancazimm ee annesi uykusuzluk dönemlerin hayirli olsunn:KK54: aaa neden yapmadiki tuvaletini götûrmûstürsûn normalmiymiss ne dedi doktor insallah bisey yoktur cinarimizda dikkat yavrumm kendine daha cok yeni Allah korusun insallah tez zamanda iilesir dikis yerlerin ben iim ii kötû ilerlioz insan yediklerini cikarmaya sevinir mi o ii olsunda raziyim diorum :KK48: bebegin oldugu yerde ara ara sancim oluo dok. Normal dedi annemde oynuordur sen anlamiosundur dedi sanci zannedersin dedi hayirlisi artikk
Iyiz kuzum. Hala t.bekliyruz.. 20grm almis 2gunde.. Doktrum emdrmeye dewm.dedi.. Anne sutunu yeni almya basladigi icin.. Tuvaletini 10gune.kadar yapmayabiliurmus..
Bagirsaklari gelisiyrmus dedi.. Doktr. Eger zorlanirsa aglarsa.. Getr.dedi.. Insallh daha iyi olcaz..
Ben harwktlerini 16.haftamda histmistim. Bole.icimde. pir pir.ediyrdu o agrilar normal cnm.. Bnmde oluyrdu rahim baglarin buyyr bebek buyudukce.. Cnm.. Adet agrisi gibi olanilir igne batmasi gibi olabilir..

X