2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

4 tane kısa kol alttan çıt çıtlı badi koyucam. 2 tanede hani şu üst için iç zıbınlar oluyor ya ondan koyucam belki lazım olur diye ama hava sıcak ya bence giydirilmez sadece bulunsun diye koyucam. Dış kıyafet olarakta 3 tulum bitanede alt üst takım koyucam.
Anladım cnm çok sağol teşekür ederim

Canlar bebeginizi en erken nezman hissettiniz ve hangi pozisyonda daha belirgin hissettiniz ben bugûn 16+4 ûm hissetmem imkansiz belki ama 4 gún ònce sanki bir iki defa hissettim cok nadirdi ama tik yok bide 4 gûn önce sancim oluodu ara ara oda gitti korkmuo degilim :KK22:

Yelizcim ben 18haftamdaydi yanlis hatırlamıyorsan hissettim. Soluna yat elini karnına koy bakalim birsey hissedecek misin avuç içinde senin kız olduğu için hissetmek bazen 23haftayi buluyor tabi bu tam manasıyla hissetmek için ilk başlarda minik minik kabarcik patlamasi gibi hissedersin bazen bağırsak hareketleri ile de karistirilabiliyor. Ben ntvde dr sormuştum 15+3deyken iki haftaya kadar eli kulaginda demişti. Ağrılar bendede oluyordu oda rahmin büyümesinden kaynaklanıyor. Endişe etme az kaldı birazcık daha sabretcen :KK69:

Sagol canim benim Allah razi olsun cevabin için rabbimin izniyle minik bebeğin hayırlı saglikli cok başarılı bir evlat olur inşallah. Haftaya ctesi ozelde kontrolum iki gun sonrasında da devlet hastanesinde yazicam canim öpüyorum kocamaan
Amin canimm guzel dileklerin icin ☺ sende insaĺlah saglikla al kucagna ve saglikla buyut ins.

Canlar bebeginizi en erken nezman hissettiniz ve hangi pozisyonda daha belirgin hissettiniz ben bugûn 16+4 ûm hissetmem imkansiz belki ama 4 gún ònce sanki bir iki defa hissettim cok nadirdi ama tik yok bide 4 gûn önce sancim oluodu ara ara oda gitti korkmuo degilim :KK22:
hissetmn imknsz degilki canm hissetms olabilirsin.sen bide zayifsn ya yelizcim onnda etkisi vardir ben senn haftalrnda sabhlri seyirme titresim gibi hissediodum ama cok az 18.haftamda sanki icimde balon patlio gihiydi hava kabarcgi olusup sonra patlrya öyle hissediodum.özellikle biseuler yiyip ictikten sonra yarim saat icinde basliodu .sen erken hissetmssn Ne guzel.

Merhaba kizlar benimde tuplerim tamamen kapali oldugu icin tup bebek tedavisine subqt ayinda karar verdik ancak simdi baslayabildik tedavide 5 . Gunum 4. Gun ignesini yaptirmadan kontrole gittim 4 yumurtam varmis artarmi sizce gerci yarin yine kontrolum var banada dua edermisiniz bende kavusayim evladima
Canim.. Benm.. 5yumrtam.cikti 3dollndi.. 2si kondu.. Ve 2.gun embrysuydu.. Cok sukur yawrum kucagimda ..1tane.bile olsa.. Kaliteli olsun cnm.insallh rabbim.. Herkese yardim sin rabbim mujdeni duyriz insallh..

Arkadaşlar hepinize selamlar beni taniyorsunuz negatifle sonuçlanan bi tedavim vardi eylülde erkek infertilite siydi simdi bende hastaymisim ne yazikki :KK43: sağ tupum tikali cikti ve sivi birikmiş tupumu alicaklar laparoskopiyle Memorial Şişli de tedavi görüyorum doktorum Semra kahraman karari o verdi varmi aranizda tek tüple bebeği olan napicam bilmiyorum korkuyorum beni bilgilendirin lütfen
Canim uzulmeee.. Tek tuple hamile kalabilirsin.. Onemli olan yumurta.. Oda var.. Cok sukur.. Rabbim yar ve yardimcinz olsun..

Kızlar Merhaba
Ctesi özel doktorumda kontrolüm vardı bebegimin suyu yine az çıktı afi 6, 5cm. Ben bu suyu netten de araştırdım ama su istediğiniz kadar için ama amniyo sivisini artirmada çözüm değildir diyo. Ya ben ne yapıcam belki doktor durum böyle devam ederse temmuzun ilk haftası alırız diyor cok erken minnacik daha konu hakkinda yardimci olacak var mi :KK43:
Korkma canm benim.arkadasimmda suyu azdi.. Havuc suyu ic.. Birde ciger ignesi vurdrt.. Birde suyunu.. Arttrmk icin bir.igne.. Vurmuslardi. Ona.. Sor doktruna.. Uzulme.. Rabbim korur onu..

Hayırlı günler arkadaşlar birsey sormak istiyorum hastane çıkışı haricinde yedek takım kaçtane koydunuz neler var içinde yazın doğacak ya iki zibin takım mi yok içinde atleti ndEn beresine kadar mı.kaçtane çocuk bezi ve hasta bezi koydunuz ya benim çanta oldu abarttımı acaba birtane kaçtanebattaniye koydunuz
Kuzum ben 2takim koydum bitane tulum.. Birtane 5li takim birtanede 10lu.. Takim hastne cikisi.. Bizim sipa.. Ilk tuvaletini ypinca.. Hryer batti.. Oyuzden iyiki 3takim koymusum dedim. Alt degistrme pedi al mutlaka.. Birde sana tavsiye ve burdakilere ..bebeginizi.. Emmezse.. Sakin ola sekerli suyu daytmayin.. Memenizle.. Ve en buyuk sorun.. Sakin biberonla verdrtmeyin kasik alin.. Yaniniza bizim.sipa bni.emmedi.. Sarilik oldu.. Dayadilar biberonu.. Alisti tam 10gun boyunca bni emmedi ugraatim.. Sonunda emdi.. ..

Korkma canm benim.arkadasimmda suyu azdi.. Havuc suyu ic.. Birde ciger ignesi vurdrt.. Birde suyunu.. Arttrmk icin bir.igne.. Vurmuslardi. Ona.. Sor doktruna.. Uzulme.. Rabbim korur onu..

Canim cevabın için çok teşekkür ederim. Doktora sordum bu senin elinde olan bir şey değil dedi tamamen plesenta ile ilgiliymis. Çok araştırdim doktorun biri sebille tankerle icseler bile bir katkısı olmuyor demişler ama ben yine günde iki litre su içiyorum. Havuç öyle lezzetli yok içlerinden sıksan su çıkmıyor. Bende tamegin portakal havuç limon karışık meyve nektarini aldim. Onu içiyorum. Günde bir kase erik bir tane balli muz ve sabahları büyük bir bardak ballı süt içiyorum Ve tabiki yumurta. Çay içmiyorum artik. Bakalim bu taktik işe yarayacak mi? Bana hiç iğneden bahsetmedi suyu çoğaltmak için. Ne iğnesi adi ne acaba bilsem sorayim doktora. Arkadaşın kaçıncı haftada doğum yapti birde sezeryan mi oldu canim

Canim.. Benm.. 5yumrtam.cikti 3dollndi.. 2si kondu.. Ve 2.gun embrysuydu.. Cok sukur yawrum kucagimda ..1tane.bile olsa.. Kaliteli olsun cnm.insallh rabbim.. Herkese yardim sin rabbim mujdeni duyriz insallh..
amin saol arkadasım yarın sabah 8 bucukta opum olacak bakalım sonuc nasıl olacak ınsallah mujdemı verırım hepınıze:)

Yelizcim ben 18haftamdaydi yanlis hatırlamıyorsan hissettim. Soluna yat elini karnına koy bakalim birsey hissedecek misin avuç içinde senin kız olduğu için hissetmek bazen 23haftayi buluyor tabi bu tam manasıyla hissetmek için ilk başlarda minik minik kabarcik patlamasi gibi hissedersin bazen bağırsak hareketleri ile de karistirilabiliyor. Ben ntvde dr sormuştum 15+3deyken iki haftaya kadar eli kulaginda demişti. Ağrılar bendede oluyordu oda rahmin büyümesinden kaynaklanıyor. Endişe etme az kaldı birazcık daha sabretcen :KK69:
Ahh negúzell yaa benim hamilelikten öncede göbegim birazcik vardi simdi biraz daha sisti ondanda hissetmeyebilirimm ahh bu cahillik ögrencem sizin sayenizde insallah ben bir hafta ònden yazmisim haftamii:KK22: 16 degilim dún dok. Gittim sancidan sag yum. Sismis sancim ondan bidr dedigin gibi heryerim genisledigi icin oluomuss soluma yatamiorumm karnim dúsûo gerilio ozaman rahatsiz oluorumm cok ama sagima cok rahat yatiorumm teyzesii :KK19: sabirsizlikla bekliorumm aslinda ve cok hareketli bi bebek degil pek oynuo masallah ama cok sik degil ultraysyondanda gördûm biraz rahatina dûskún ve inatcii:KK5: saol cancazimm

hissetmn imknsz degilki canm hissetms olabilirsin.sen bide zayifsn ya yelizcim onnda etkisi vardir ben senn haftalrnda sabhlri seyirme titresim gibi hissediodum ama cok az 18.haftamda sanki icimde balon patlio gihiydi hava kabarcgi olusup sonra patlrya öyle hissediodum.özellikle biseuler yiyip ictikten sonra yarim saat icinde basliodu .sen erken hissetmssn Ne guzel.
Canimm benimm ben mi zayifimm yok kiz nerde 62 kiloyumm as erdimya zayifladimm 3 kilo 65 tim ama daha hissedemiorum belkide sag tarafimin yum. Sanci yapio ondan dinlemiorumm cancazimm bitek ozaman hissettim haklisin cok kúcúk daha daha 16. Haftamizin icindeyizz bide pek hareketli degil hic bana cekmemis ayni babasi rahatina dûskún:KK48: ama ben gibi inatci vallahh cinarimi öp kocamann tosun gibi masallah subhanallah:KK36:

Hayrli

Hayrli olsunn kizimiz cnm rabbim.saglikli sihhetli kucagina almayi nasip.etsin insallh..canimm bnmm.
Aminn teyzesi aminn insallah bekleyeñ túm herkes alsin kucagina hayirlisi ile cinar eymen nasill olduu insallah yapmistir tuvaletini bak aldiniz kucaginiza búyûtûyonuz bi kasim cabucak gelse hayirlisi ilee

Kuzum ben 2takim koydum bitane tulum.. Birtane 5li takim birtanede 10lu.. Takim hastne cikisi.. Bizim sipa.. Ilk tuvaletini ypinca.. Hryer batti.. Oyuzden iyiki 3takim koymusum dedim. Alt degistrme pedi al mutlaka.. Birde sana tavsiye ve burdakilere ..bebeginizi.. Emmezse.. Sakin ola sekerli suyu daytmayin.. Memenizle.. Ve en buyuk sorun.. Sakin biberonla verdrtmeyin kasik alin.. Yaniniza bizim.sipa bni.emmedi.. Sarilik oldu.. Dayadilar biberonu.. Alisti tam 10gun boyunca bni emmedi ugraatim.. Sonunda emdi.. ..
Çok sağol canim benim.peki kendin için neler koydun

Canim cevabın için çok teşekkür ederim. Doktora sordum bu senin elinde olan bir şey değil dedi tamamen plesenta ile ilgiliymis. Çok araştırdim doktorun biri sebille tankerle icseler bile bir katkısı olmuyor demişler ama ben yine günde iki litre su içiyorum. Havuç öyle lezzetli yok içlerinden sıksan su çıkmıyor. Bende tamegin portakal havuç limon karışık meyve nektarini aldim. Onu içiyorum. Günde bir kase erik bir tane balli muz ve sabahları büyük bir bardak ballı süt içiyorum Ve tabiki yumurta. Çay içmiyorum artik. Bakalim bu taktik işe yarayacak mi? Bana hiç iğneden bahsetmedi suyu çoğaltmak için. Ne iğnesi adi ne acaba bilsem sorayim doktora. Arkadaşın kaçıncı haftada doğum yapti birde sezeryan mi oldu canim
Erken dogum.riskine karsi.. Akciger ignesi mutlaka vrdrt cnm aole doktruna vallhi suyu az dedilee kiz catr catr dogurdu.. Bn soryim ona cnm sana yazrim suyu az diye bir sey yapmislardi sserummu ne su vermislerdi.. Ama yanlis hatrlamiursam soryim doncem yine cnm sen dwam et ymene icmene insallh sifa bulursun..

Aminn teyzesi aminn insallah bekleyeñ túm herkes alsin kucagina hayirlisi ile cinar eymen nasill olduu insallah yapmistir tuvaletini bak aldiniz kucaginiza búyûtûyonuz bi kasim cabucak gelse hayirlisi ilee
Yapti tysesii cok sukur.. Simdilik iyiz.. Merk etme.. Kasimda glicek hayrlis ile sende.. Bebklerimizi burda buytcez hepbirlikte :)

Çok sağol canim benim.peki kendin için neler koydun
2015-05-29-11-39-15.png
2015-05-29-11-38-55.png

Levotiron benm.ilavim canim.. Bnm listem di bu.. Harfiyen hepsini koydum biri bebgin cantasi biride.. Benm cantam burda lazim olmayan birsey koymmisim istwgini koy istwdiginikoyma cnm umarim faydasi olur hepinize..

X