2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Seni cok sevdim valla bak hep msjlarima cevap verdin destek oldun sayende icim rahat korkmuyorumda hersey bebeklerim icin :) cok sagol cnm Allah bin kez razi olsun senden
Nedemek canimm arkadssim bende sevdim topimigimizde cok degerli insanlar arkadaslar var bitane cinarimiz var ve hemen hemen bûtûn dostlarimiz hamile cok giremiolar emin ol onlarida cok seveceksin dogumlari yaklasan zorluk ceken var ben bûtûn gûn evdeyim yatiorum kalkmam yasak hep destek tam destek cûnkû seni en ii ben anlarim elestirmem ortak olurum hepimizim hasreti gectigi yol bir hemserim yeni umutlara hep beraber insallahhh

Slm kizlar bayadir yazmadim ama hep takip etyim bende ağustosta tedaviye baslayip buradaki arkadaslarla dertlesip yazistik simdi ikiz kizlarim oldu bu forum bana ugurlu geldi umarim herkese ugurlu gelir ve kollari bos kalmaz.
Allah im bide ikizlerimiz varmis topikte Allah im hayirli evlat nasib etsin insallah öp onlari duan icindee aminnn ecmain insallah

Tatlim cok sagol cekildi filmim hamd olsun super cikti Allahim sukurler olsun cok mutluyum yaa hicte zor degilmis 10 saniye keskin bi agri sonra hoppp bitti :)

Canim geçmiş olsun gözün aydın atlattin. Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim tekrar gözün aydın olsun inşallah
Sagol canim cok sukur gecti ay nasil korktuysam bacagimi zapt edemedim yatarken doktor diyo tmm sakin bak bitti :) hersey boyle guzel gecsin ins evladimida kucagima aldigim gunleri goreyim hayirlisiylaa

Sagol canim cok sukur gecti ay nasil korktuysam bacagimi zapt edemedim yatarken doktor diyo tmm sakin bak bitti :) hersey boyle guzel gecsin ins evladimida kucagima aldigim gunleri goreyim hayirlisiylaa

Çok iyi anlıyorum canım seni düşün ben devlet hastanesinde yaptim o siviyi gonderince ölüyorum sandım ozeller daha iyi yapiyor canım. O güzel günler yakın inşallah sadece biraz sabır gerekli. Rabbim tez zaman da muradına eriştirsin inşallah

Amin insallah hepimizi muradina erdirsin Rabbim canim o gunler yakin bende hissediyorum bu kez daha farkli sanki :) Ay Allahim sen bosa cektirmis olma bu sikintilari Rabbim SEN cok buyuksun

Nahre canimm cay keyfin afiyet olsun kiz acik kalp ameliyatinda nasil dayandin bukadar kastin demek ama haklisin ben 3 asilama yaptirdim onlari her yaptirdigimda korkuyla gittim canim ilk yandiya psikolojik olarak yaniodu dedim yok 4. Asla istemem olcaksa tûp bebek dedim ilki bos cikti insallah buna nasib olur dogmak aminn kuzumm insallah hayirlisiyla yapcsn tabi tedavine tekrar baslada Allah in izniyle o günleride görcen

Tatlim cok sagol cekildi filmim hamd olsun super cikti Allahim sukurler olsun cok mutluyum yaa hicte zor degilmis 10 saniye keskin bi agri sonra hoppp bitti :)
Ben sana demedimmi canim :) kolay gecio die.hadi hayrlisi ilede hamile haberinide alsiriz kisa zamanda canim benim.ravzanin bahsettigi cinar bebek benim oglum topigin ilk bebegi galiba insallah sizinkileride duyarim burda.Allahm isteyen herkese nasip etsin Rabbim kimseyi imrendrmesin hemencik versin. R ravza54 te saglikla kucagna alsin insallah.burda herkes birbrne okadr guzel destk oluoki anlatamam benm en sikintili zamanlarmda dualar edip bana hep moral verdiler.insallah sende cann sikildkca yaz buraya cvplar zaten fikri olan horen

Canımmm ne kadar büyümüşsünüz pek üstüne düşmeyim diye girmiyorum ama özledim sizleri haber alayım dedimm tedavi için bayramdan sonra düşünüyorum şuan kilo verme aşamasındayımm hepinize hayırlı dogumlar hayırlı tedaviler hayırlı sonuçlar diliyorum öpüldünüz iyi gecelerrr

Caanimmm benimmmm :) buyudk bnde i ozledim.. Cok sewindim.. Tedaviye baslamana ver killolar gitsin.. Biliyrsun ben 26 kilo vermistim.. Geri aldim gerci jepsini.. Sende ooe olcaksin ver canm.. Insallh..rabbim sanda umudunu gondersin yrrbim cnm bnmm hersey gonlunce olsun yine bekleriz.. Bnde seni cokk opuyrum iyi ol..

Guzel dualarin icin coksagol canim amin insallah hayirlisiyla korktugum gibi cikmadi cok sukur insan iste tedirgin oluyor ister istemez :) demek senin cinar bebek Allah hayirli omurler versin insallah aynen canim ben hep burdayim cunku baskalariyla konusamiyorsun anladim desede anlamiyor kimse cekmeyen bilmezz

Kizzzçelerrrrrimmm ne yapiyrsunuz. Bakam..
Biz bugun hastneye gittik 3500kilo olmusuz.. Boyumuzdaa.. 51 cm olmus... Erken gelebilirmis.. Bu yuzden akciger ignelerine basladik kizlar.. Rabbim hepimizin bebklerini zamninda gunu dolunca. Saglikli sihhtli kucagimiza almyi nasip etsin insallh..

Canımmmm... Olmuş bu bebek:) ama beklesin vaktini inşallah:) zaman ne çabuk geçti hiç bişey anlamadım valla...

Canim en buyuk destekcim oldun cok sagol Allah razi olsun insallah ben hamile kalayim sende bebegini kucagina al saglikla sihatle hayirlarlaaa

Ayyy yerim ben onu beee kilosunu boyunu posunu sevsinler hayirla saglikla al kucagina insallah canim zamaninda gelsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…