2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ya kizlar kafayi yicem dunden beri basim agriyo transferi yapan doktora bildirdik 12 gun kan sonucum negatif diye bana kizdi erkenmis bizden 18. de istemislerdi ben ogune kadar gorunur dusuncesiyle 12 de yaptim negatif cikti bana cok cok erken dediler sasirdim ama inanayimmiboyle bisey duydunuzmu ben almanyadayim almanyada boyle durum yasayan varmi arkadaslar..

cnm bugun ulm deki transfer yapan doktora bildirdik onlar bizden 18 de istemislerdi kan testini ben 12.de yaptim negatif deyince bana kizdilar cok erken daha diyolar bu nedemek simdi biz sizden 18 de istedik ilaclara devam edin ogun kan testini yapin yollayin bize dediler cnm boyle biseyduydunuzmu kanda cikiyor normalde bunlarin amaci ne olabilir hic inanmiyorum ama hayirlisi
sen kacinci gunnde yapmstn canm kan testini ?

cnm bugun ulm deki transfer yapan doktora bildirdik onlar bizden 18 de istemislerdi kan testini ben 12.de yaptim negatif deyince bana kizdilar cok erken daha diyolar bu nedemek simdi biz sizden 18 de istedik ilaclara devam edin ogun kan testini yapin yollayin bize dediler cnm boyle biseyduydunuzmu kanda cikiyor normalde bunlarin amaci ne olabilir hic inanmiyorum ama hayirlisi

Allhh allhh birde ustune.kiziyrlarmi.. sen ilaclarini biraktinmii doktor sana.nezamn.dediki.. 18.gun bakin.diye.. tup bebek biraz hassa oldugu icin tekrr emin olmk isin istemis olabilirler. Cnm

Kizlar kanam oluyor sanki az kendimi coook kotu hisediyorum ne olur allahim beni birakmasin bebeklerim ilk seferde ayni olmustu sizce ne yapmaliyim jeli yaptim birazdanda fitili yapcam ne olut fikir transferle beraber 7. Gunum

canm benmde 7.gun bi kacdamla gelmisti yognmu azmi nasil gelio . insallah korktgn gibi degildir. uzmek istemm ama canm yogn kanama varsa zaten biz bebekler tutunsun die bytun kullanilabilcek ilaclari kullanioz dr o yuzden baska bisry yapamio dusuk oluosa Allah korusun.ben hamillgmn 14.hftasnda kanamm oldu acile gittim drm geldi bana dedi zaten kullanmn gereken ikackari kulkaniosun Allah korusun dusuk olcaksa engelleyemeyiz demisti ordan biliorum.kesilmistr umarm kanaman.

Bende 7. Gün crnone jeli yaptım cikardigimda kan vardı ucunda baya sonra bekledim yoğun şekilde dışarı gelirmiş diye uzanarak gelmeyince yerleşme kanaması olduğunu anladım:)
Ins benim de yerlesme kanamasidir az geldi simdi ayaklarimin altina yastik koydum yatiyorum bakmaya korkuyorum

Allhh allhh birde ustune.kiziyrlarmi.. sen ilaclarini biraktinmii doktor sana.nezamn.dediki.. 18.gun bakin.diye.. tup bebek biraz hassa oldugu icin tekrr emin olmk isin istemis olabilirler. Cnm
cnm soyledim 12. de yaptim dedim cok cok erken diyorlar yok ilaclarima devam ediyorum cnm bide kanamam hic olmadi cnmn onlarda istiyolar tahlil

12. gun transfer gununu sayarsak bana cok cok erken daha niye erkenden yaptiniz diye bide ke di kafaniza gore tahlil yapiyosunuz diyorlar

Allah allah cok ilginc herkes 12.gun yapio orda farklimiki himm kiz insallah vardir bee bi umut iste canm yap bakalim kanamnda olmamis hadi insallah ne diyelim.

cnm soyledim 12. de yaptim dedim cok cok erken diyorlar yok ilaclarima devam ediyorum cnm bide kanamam hic olmadi cnmn onlarda istiyolar tahlil

Canimmm mutlaka vardir bir bildikleri sen yurdiaindasin orasi ile buraundaki prosedurr farkli canim mutlaka.birbildikleei vardir hala adet olmadinmi..

Canım saol iyi olmaya çalışıyorum iyi olucam sonuçta bu bi süreç üzülmek de var hemen uyumak istiyorum ilaçlarımı aldıktan sonra uyucam canım özürdilerim seni soramadım iyisin dimi herşey yolunda inşallah burada bana destek olan beni anlayan herkes dualarımdasınız bilesiniz Rabbim hepinizin gönlüne göre versin bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Iyıyım bende canım sabırsızlıkla bekliyorum.

Canım benimde 6. Gün hafif kanama olmuştu jelden dolayı. Hastaneyi aradım telaşlanacak birşey yok jeli biraz daha dikkatli kullanın çok ittirmemeye çalışın dedi. Telaşlanma canım seninde kesilecektir.

Canim bnm degil voles4 den gelmis o kan.. tatlim bn yarin ignelere basliycam allhin.izniyle insallh bnde o gunlere helirimm

Canimmm mutlaka vardir bir bildikleri sen yurdiaindasin orasi ile buraundaki prosedurr farkli canim mutlaka.birbildikleei vardir hala adet olmadinmi..
yok cnm olmadim hic transferden sonra ne kanamam geldine bisey goguslerimde agrilar halende var allahim olabilirmi acaba yarabbim ogun butun gun yattim bugun kendime geldimbiraz sanki ne bilim umutvarmi acaba allahim buyuksun yarabbim

Allah allah cok ilginc herkes 12.gun yapio orda farklimiki himm kiz insallah vardir bee bi umut iste canm yap bakalim kanamnda olmamis hadi insallah ne diyelim.
cnm bilmiyorum insallah allahim umitleniyorum yine bide keske dun arasaydim onlari bu gun aksama dogru aradim boyle oldu allahim sen buyuksun yarabbim

yok cnm olmadim hic transferden sonra ne kanamam geldine bisey goguslerimde agrilar halende var allahim olabilirmi acaba yarabbim ogun butun gun yattim bugun kendime geldimbiraz sanki ne bilim umutvarmi acaba allahim buyuksun yarabbim

Kiyamamm canimm ya simdi sen.bana bastan anlat bizim bildigimiz gibimi oldu.. ilk once.adetinde gittin.. ignelere basladin.. 9yada 10gun sonra yumurtalarin toplanip dollndi.. 3 yada 5.gun. trnsfer gercklesti.. sonrada 18.gununde testmi yap dediler aynn nolmi oldu .. yoksa farkli islemmmi oldu..

Kiyamamm canimm ya simdi sen.bana bastan anlat bizim bildigimiz gibimi oldu.. ilk once.adetinde gittin.. ignelere basladin.. 9yada 10gun sonra yumurtalarin toplanip dollndi.. 3 yada 5.gun. trnsfer gercklesti.. sonrada 18.gununde testmi yap dediler aynn nolmi oldu .. yoksa farkli islemmmi oldu..
cnm benim 5. ayda ignelere basladim sonra yumurtalar toplandi ende polistik over sendrom var sislik oluyo transfer yapmadilar 6. ayda transferim oldu yani bir ay sonra ilkdenememdi onuda 16gun sonra istemislerdi kan sonucum 531 di iki hafta sonra gorunmediler yani gebelik sonlandi sonra bekledik tekrar adet oldum kanamanbittikten sonra randevu verdiler ve birpilan hg azirliyorlar kullandigim ilaclarin pilanitransferden once basliyorum o ilaclara ve 8. ayin 2 de transferim oldu geldik bize enjektorle tupu verdiler 18 de kani yollayin diye yani dondurulmus embriyolarim benim ikinci bu transferim cnm

Ya üzülme sen büzüldükçe ben üzülüyorum, boşver diyorum ya benimde aynıydı bak bu akşamda yok ben aramazsam hala aramiyo, ben bu süreçte tanıdığım herkese laf açılırsa tedavi olduğunu söyledim amcama bile:) kiracisiyla, yoldan gecen tüp bebek yapmış bi kadınla, her önüme gelenle konustum konustukca rahatladim ne yalan söyleyeyim, yani hic kasmadim kendimi o duyar bu ne der gibi, herkeste eşinden daha çok destek oldu, ben hamile olmamim mutlulugumu o heyecani esimle paylaşamadım:KK43:

Canım bebişin sana umut olsun ömürboyu yoldaş olsun her daim hayırlı evlat olsun inşallah Rabbim sana öyle güzel öyle hayırlı bi evlat nasip etsin ki hiç kimsenin yokluğunu aratmasın sana çok çok mutlu ol inşallah canım çok hem de

cnm benim 5. ayda ignelere basladim sonra yumurtalar toplandi ende polistik over sendrom var sislik oluyo transfer yapmadilar 6. ayda transferim oldu yani bir ay sonra ilkdenememdi onuda 16gun sonra istemislerdi kan sonucum 531 di iki hafta sonra gorunmediler yani gebelik sonlandi sonra bekledik tekrar adet oldum kanamanbittikten sonra randevu verdiler ve birpilan hg azirliyorlar kullandigim ilaclarin pilanitransferden once basliyorum o ilaclara ve 8. ayin 2 de transferim oldu geldik bize enjektorle tupu verdiler 18 de kani yollayin diye yani dondurulmus embriyolarim benim ikinci bu transferim cnm
cnm bide30 yumurta toplanmisti 6 ta nesi kaliteliydi iki iki 4 tanesini kullandik iki tane dondurulmus duruyior yine

X