2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

evet aynen dedigin gibi iste sen guclusun ve guclu olmak zorundasin. ins cok mutlu olacagin gunlerde gelecek. ne yapalim biz kadinlar biraz daha alttan almak zorunda kaliyoruz. lutfn esine karsi kin besleme kesinlikle gelip gonlunu alacaktir.

Canım saol iyi olmaya çalışıyorum iyi olucam sonuçta bu bi süreç üzülmek de var hemen uyumak istiyorum ilaçlarımı aldıktan sonra uyucam canım özürdilerim seni soramadım iyisin dimi herşey yolunda inşallah burada bana destek olan beni anlayan herkes dualarımdasınız bilesiniz Rabbim hepinizin gönlüne göre versin bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

E="nurtug1984, post: 36519830, member: 333919"]Dayanamıyorum en azından bebeğim tutunduysa bi rakam çıkar değil mi 0 olnaz yani.[/QUOTE]
Haklısın canım insan dayanamıyor. Inşallah güzel bir sonuç alırsın. ... sonra bana da söyle sonucu belki ben de yaptırırim pazartesi yani 10. Günümde

E="nurtug1984, post: 36519830, member: 333919"]Dayanamıyorum en azından bebeğim tutunduysa bi rakam çıkar değil mi 0 olnaz yani.[/QUOTE]

Haklısın canım insan dayanamıyor. Inşallah güzel bir sonuç alırsın. ... sonra bana da söyle sonucu belki ben de yaptırırim pazartesi yani 10. Günümde

Ya üzülme sen büzüldükçe ben üzülüyorum, boşver diyorum ya benimde aynıydı bak bu akşamda yok ben aramazsam hala aramiyo, ben bu süreçte tanıdığım herkese laf açılırsa tedavi olduğunu söyledim amcama bile:) kiracisiyla, yoldan gecen tüp bebek yapmış bi kadınla, her önüme gelenle konustum konustukca rahatladim ne yalan söyleyeyim, yani hic kasmadim kendimi o duyar bu ne der gibi, herkeste eşinden daha çok destek oldu, ben hamile olmamim mutlulugumu o heyecani esimle paylaşamadım

Haklısın canım insan dayanamıyor. Inşallah güzel bir sonuç alırsın. ... sonra bana da söyle sonucu belki ben de yaptırırim pazartesi yani 10. Günümde :)

Canlarim geldim ben. Değer 3.2 çıktı ama benim 3. Gun embriyosu ve bugun 7. Gun transfer gununude sayarsak. En azindan 0 lı çıkmadı umudumu kaybetmiyorum
Bundan önceki topikte bi arkadaş 5. Gün baktirmisti, 2.5 çıkmıştı günü geldiğinde tekrar yaptırdı hamileydi moralini sakin bozma olurmuş canim, benim 7. Gün 30 çıktı Dr dediki şuan alacağın değer bizi yaniltir negatif çıksa boşuna uzulursun ben kasundim yaptırdım iste:)

Kizlar kanam oluyor sanki az kendimi coook kotu hisediyorum ne olur allahim beni birakmasin bebeklerim ilk seferde ayni olmustu sizce ne yapmaliyim jeli yaptim birazdanda fitili yapcam ne olut fikir transferle beraber 7. Gunum

Bende hemşire yle görüştüm bu rakam onemli degil 12. Gun onemli dedi. Ama ben rahatladim tabi.

Kizlar kanam oluyor sanki az kendimi coook kotu hisediyorum ne olur allahim beni birakmasin bebeklerim ilk seferde ayni olmustu sizce ne yapmaliyim jeli yaptim birazdanda fitili yapcam ne olut fikir transferle beraber 7. Gunum

Canim.sikimti yapma.. o kanama falan jelden dolayi oluyrmus.. dokuntubseklinde geliyrmus.. korkma..

belki yerleşme kanamasıdır sitres yapma hemen yat dinlen kalkma aya filan sabah da hastaneyi ara sor

Bende 7. Gün crnone jeli yaptım cikardigimda kan vardı ucunda baya sonra bekledim yoğun şekilde dışarı gelirmiş diye uzanarak gelmeyince yerleşme kanaması olduğunu anladım:)

Bitanemmmmm uzlme yikilma.desekte bosa biliyrum. Ama cidden keske elimizden birsey gelse gelebilcek tek sey dua dua dua onuda elimizden geleni yaptigimizi dusunuyruz insallh bu hasretin biter..
cnm bugun ulm deki transfer yapan doktora bildirdik onlar bizden 18 de istemislerdi kan testini ben 12.de yaptim negatif deyince bana kizdilar cok erken daha diyolar bu nedemek simdi biz sizden 18 de istedik ilaclara devam edin ogun kan testini yapin yollayin bize dediler cnm boyle biseyduydunuzmu kanda cikiyor normalde bunlarin amaci ne olabilir hic inanmiyorum ama hayirlisi

Bitanemmmmm uzlme yikilma.desekte bosa biliyrum. Ama cidden keske elimizden birsey gelse gelebilcek tek sey dua dua dua onuda elimizden geleni yaptigimizi dusunuyruz insallh bu hasretin biter..
cnm bugun ulm deki transfer yapan doktora bildirdik onlar bizden 18 de istemislerdi kan testini ben 12.de yaptim negatif deyince bana kizdilar cok erken daha diyolar bu nedemek simdi biz sizden 18 de istedik ilaclara devam edin ogun kan testini yapin yollayin bize dediler cnm boyle biseyduydunuzmu kanda cikiyor normalde bunlarin amaci ne olabilir hic inanmiyorum ama hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…