2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlar selam hepinize 2 yumurtamda cok güzel ve kaliteli bölünme sütecleride cok güzelmis o yüzden dün transferim yapilmadi doktorum 5. Günü beklemek istedi ve yarin 12 ve 13 arasi transferim var cok umutluyum ve korkuyorum acikcasi:eek::110:

Maşallah canım transferden korkma opu dan daha kolay ve canın acimiyor..Insallah güzelce bölünmeye devam ederler ve sana sıkı sıkı tutunurlar..

Canlar selam hepinize 2 yumurtamda cok güzel ve kaliteli bölünme sütecleride cok güzelmis o yüzden dün transferim yapilmadi doktorum 5. Günü beklemek istedi ve yarin 12 ve 13 arasi transferim var cok umutluyum ve korkuyorum acikcasi:eek::110:
aa cok sevindim 5.gune kadr gitmesine rabbim kismet etcek insallah bak benim oglusum 5.gun embriyosu ve dondurulms embriyydu ☺ hersey kismet tabi ama 5.gun embrysnun tutunma sansi daha fazla oluomus.cok heycanlandim insallah sanada kismet olsun hayrli bi evlat.

Maşallah canım transferden korkma opu dan daha kolay ve canın acimiyor..Insallah güzelce bölünmeye devam ederler ve sana sıkı sıkı tutunurlar..
Ah cancazim ben ondan degil umutlanip negatif ögrenince isyandan korkuyorum insaniz hep sükür ettim ama insallah hakkimizda hayirlisi olsun istedigimiz hayirsizsada Allah im hayirli yapip öyle nasib etsin

aa cok sevindim 5.gune kadr gitmesine rabbim kismet etcek insallah bak benim oglusum 5.gun embriyosu ve dondurulms embriyydu ☺ hersey kismet tabi ama 5.gun embrysnun tutunma sansi daha fazla oluomus.cok heycanlandim insallah sanada kismet olsun hayrli bi evlat.
Aminnn canimm benimm o oglusunu yesinler simdi nasil huysuzlugu var mi insallah evet 2 yumurtaydi ama ikiside 5. Güne gittiler sükürler olsun az olsun ii olsun benim olsun insallah hayirlisi olsun ah o heyecani bana sor evet bende öyle duydum ve okudum 5. Günü embiroyosunun tutunma sansi cok düsük riski azmis bakalim tek mi koycak ikisini mi :rolleyes:böyle duramiom yerimde umutlar hic bitmesin:KK71:

Maşallah ne güzel haber bu..korkma al gel bebişleri...

Oy oy oooy sabah tek gitmiş bebişiyle gelmiş bacım benim...Allah ım sımsıkı tutunup tamamına erdirmeyi nasip etsin inşallah...
Aminnn cancazimmm ikimizde ard ardayiz insallah seninkilerde siki siki tutunsunlar insallah ilk sen ögren sonra ben kese bebek bulanti cinsiyet derken bakmisin kucaklarimizda olurr:KK48:

kızlar herkese iyi akşamlar bende yoğun bir günün ardından anca girebildim bugün kontrole gittim kan ve ulturason herşey normal adetimin 1. günü olduğu için doktorum beklemey gerk yok tedaviye başlayalım dedi ve yarın nasipse ilk iğnemi yapmaya başlayacağım :KK39:
Canimn hayirli olsunnn bol boll saglikli cok yumuslarinn olsunnn

Aminnn canimm benimm o oglusunu yesinler simdi nasil huysuzlugu var mi insallah evet 2 yumurtaydi ama ikiside 5. Güne gittiler sükürler olsun az olsun ii olsun benim olsun insallah hayirlisi olsun ah o heyecani bana sor evet bende öyle duydum ve okudum 5. Günü embiroyosunun tutunma sansi cok düsük riski azmis bakalim tek mi koycak ikisini mi :rolleyes:böyle duramiom yerimde umutlar hic bitmesin:KK71:
transferin hayrli olsun canim cok sevindim senin adina insallah o umudun hic kaybolmaz benim oglum 5.gun ve dondrulms embriyoydu insallah sennkide tutunr sana sikica.ya gaz sorunu var ama dr 3aya kadr surer dedi onn disinda iyiz canm.

transferin hayrli olsun canim cok sevindim senin adina insallah o umudun hic kaybolmaz benim oglum 5.gun ve dondrulms embriyoydu insallah sennkide tutunr sana sikica.ya gaz sorunu var ama dr 3aya kadr surer dedi onn disinda iyiz canm.
Aminnn canimm insallahh kaybolmazzz evet seninde 5. Gün embiroyosu seninki gibi siki siki tutunur almak nasib olur kucagima herkesin insallah genellikle oluo o gaz sancilar canim ya cok gecmis olsun annesi kuzum nekadar huzursuzdur bende dogal bi kitap var elma yagiyla ayaklarini hafif ovarsan gazini cikarmaya faydali olurmuss

X