2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

günaydınnnnnnn mutlu huzurlu güzel haberlerin alındığı bir pazar olsun...

10616221_715327305223005_8699238424135120818_n.jpg

canım dün epey okudum yazdıklarını yeniden tedaviye başlamışsın sanırım inşallah güzel haberlerni bekliyoruz :)
Basladim canimm dedim bikez daha deniyeyim bi dondurulmusumuzda var tabi insallah gerek kalmazz aminnnn bu topikte heen hemen herkes hamisss bende katilirim bu kervana

Kizlar nerdesiniz bizim topimigimiz civil civildi kimse kalmadi
canım tedavin hayırlısı ve son tedavin olsun inşallah güzel haberlerle gel :KK68:
evetttt dediğin gibi topik çok durgun artık 2015 geçmiş olabilirler bende geçtim ama burayıda bırakamıyorum ilk göz ağrım sonuçta :KK39:

canım tedavin hayırlısı ve son tedavin olsun inşallah güzel haberlerle gel :KK68:
evetttt dediğin gibi topik çok durgun artık 2015 geçmiş olabilirler bende geçtim ama burayıda bırakamıyorum ilk göz ağrım sonuçta :KK39:
Aminnn cancazim insallah evet hamisligini ögrenen gitti ama onlarada hak veriorum kimbilirsin neyle ugrasiorlarr bende ordayim ama dedigin gibi burasi bizim ilk yuvamizz umutlarimizzz:KK19::KK68:

canim nasilsin sanada az kalmis oh masallah ☺☺ 32 hafta olmus kocamn olmus.

Canım benim iyiyim çok şükür tekmeleri güçlendi baya günüm onu izlemekle geçiyo yalnız çok ilginç evdeyken daha az sesi çıkan miniğim Dışarıya çıkınca hiç durmuyo hiç hem de yürümemi bile Zorlaştırıyo tekmelerinden dönmelerinden hayır bildiğim kadarıyla yürürken Beşik gibi :emir_bebek: :KK24: Artık çok net hissediyorum bıcırığımı az kaldı Dr 22 Nisan'a gün vermişti bakalım inşallah sorunsuz geliriz o güne geceleri uyku haram yarım saatte bi neredeyse tuvalet kapısındayım :anneadayı:

Çınarımız nasıl sen nasılsın nasıl gidiyo

haziran0806 haziran0806 canim iyi olmana çok sevindim :KK15: doğumu 23 Nisan için konuşsan doktorunla ayy ne güzel olur :KK68:
bende 8Agustos olmasını istiyorum evlilik yıldönümümuzde:KK60:

R Ravza canım naber herşey yolunda mı nekadar kaldı test gününe Rabbim inşallah öncelikle kesesini sonra da kalp atışlarıni ve bebeğini görmeyi nasip etsin inşallah dualarım seninle canım

Canım benim iyiyim çok şükür tekmeleri güçlendi baya günüm onu izlemekle geçiyo yalnız çok ilginç evdeyken daha az sesi çıkan miniğim Dışarıya çıkınca hiç durmuyo hiç hem de yürümemi bile Zorlaştırıyo tekmelerinden dönmelerinden hayır bildiğim kadarıyla yürürken Beşik gibi :emir_bebek: :KK24: Artık çok net hissediyorum bıcırığımı az kaldı Dr 22 Nisan'a gün vermişti bakalım inşallah sorunsuz geliriz o güne geceleri uyku haram yarım saatte bi neredeyse tuvalet kapısındayım :anneadayı:

Çınarımız nasıl sen nasılsın nasıl gidiyo
ii olmaniza sevindim canim benim hayrli dogumlarn olsun ins.
iyiz canim bizde cok sukur butun zamanim oglmla ugrasrk gecio ins sende saglikla alirsin kucagina buyuyo yavstan şapşiğimm .

Arkadaşlar Günaydın herkese sabah rüzgarı, haziran, umudihar bende sizinle aynı dönemde hamileydim ancak düştü bugün şişli memorial da 3 üncü tedavıme başlıyorum adetin ikinci günün deyim yani en bastayim zor bir süreç sizden istediğim aynı heyecanlari yaşadınız ve iki canlisiniz bana ve diğer tedavi de olan arkadaslara dua etmeniz çok sevinirim,sizlere de hayırlı doğumlar diliyorum,Rabbim bizleri de sevindirir inşallah, sevgile

Arkadaşlar Günaydın herkese sabah rüzgarı, haziran, umudihar bende sizinle aynı dönemde hamileydim ancak düştü bugün şişli memorial da 3 üncü tedavıme başlıyorum adetin ikinci günün deyim yani en bastayim zor bir süreç sizden istediğim aynı heyecanlari yaşadınız ve iki canlisiniz bana ve diğer tedavi de olan arkadaslara dua etmeniz çok sevinirim,sizlere de hayırlı doğumlar diliyorum,Rabbim bizleri de sevindirir inşallah, sevgile

Canım benim hayırlı olsun Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün inşallah dualarımda olacaksın

Canim bnmmmm kuzum.. Dualarim sennle ve geride kalan dostlarimla biliyrsun.. Hersey guzel olcak allhin izniyle..

X