2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cok sükür atlattim 3 yumurta vardi az olsun kaliteli olsun benim olsun yarin ögrencem insallah hayirlisi olur desteginiz cok cokk tesekkür ederim
Hic merak etme cnm bnmm 5tane vardi.. 2tanesini attilar.. 1ituttu bnmde yumim az cikti.. Ytrki saglikli olsunlar.. Kalitelidr emin ol.. I.sallh bu son olcak..

Canim benim icin bu sefer cok kisa sürdü girdim ciktim sanki 3 yumosum vardi kaliteli güzel dedi bakalim yarin haber alcam sen naptin nasildi
Burada da vazgeçemiyorum ilk göz ağrım...iyi olduğuna sevindim canım ..inşallah 3 yuminde sağlıklı bebişlere dönüşürler..benim opumda güzel geçti 7 yumi oluşmuş ..bundan sonrası iyi olur inşallah..

Ben varım canım hemde 2. Gün embriyosu
Merhaba
Öncelikle tebrik ederim sağlıkla alın bebisinizi kucaginiza..banada bugün 2.gun embriyosu transfer edilecek 1 tane..2. Gun embriyolarinda düşük olma riski daha fazla diye okuyorum hep ama burada sizin gibi hamile kalanlarida görüyorum kafam karıştı. .size doktorunuz 2.gun embriyosu ile ilgili nasıl bir açıklama yapmıştı?

Aynen canim burasi can yoldas sanki cokkk sevindimm insallah 7 yumosunda güzel güzel döllenir kaliteli embiriyo olur Allah yardimcimiz olsun

Kizlar 2 yumurtam döllenmis birini atmislar cöp insallah bu 2 si güzel olurrr pazartesi belli olcak 5. Gün veya 3. Gün die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…