2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

yok yavrum cok yormuoda gece uyumuyo oyle gozleri acik etrfa bakio ☺ aman aglasa hic üsenmiorum onnla ilgileniorum cok sukur allahima saglikla kucagma aldm ya gerisi hallolur.insallah sende sahlikla al kucagna canm.
Cok şükür canım yerim onun minnacık Gözlerini maşallah maşallah darısı basımıza insallah annesi

Amin.cnm.. Cok.sukur iyiz biraz cik suym.fazla imis onuda.sekerden uzak dr dedii doktrum sen.nasilsin..
Aman seker yasak ozaman desene sükürler olsun rabbime binlerce kez ii oldugunuza cok sevindim ben bilmiorum karsigim adet olmami bekliorum bazen insallah olmamda sevincimi alirim diorum benim hamile kalmamda sorun yokta devami gelmio üsüttüm galiba bir haftadir midem cok hasas ne yesem dokunuo bu ay baslayacam nasibse tüp bebege cok yoruldum umut veren arkadasim kayinvalidem bu ayda yaptir dedi kiramadim buda olmazsa artik ara vercem nasib zamana birakcam iki bucuk senedir kullanmadigim ilac narkoz serum kalmadi cok yorgun kafam bedenim ama iim bugünümüze sükür vazgecmek yok ara vermek var diyelim ayin 18 adet tarihim hersey birhafta sonra belli olcak nasibse dua edin güzel annelerr:KK36:

Aman seker yasak ozaman desene sükürler olsun rabbime binlerce kez ii oldugunuza cok sevindim ben bilmiorum karsigim adet olmami bekliorum bazen insallah olmamda sevincimi alirim diorum benim hamile kalmamda sorun yokta devami gelmio üsüttüm galiba bir haftadir midem cok hasas ne yesem dokunuo bu ay baslayacam nasibse tüp bebege cok yoruldum umut veren arkadasim kayinvalidem bu ayda yaptir dedi kiramadim buda olmazsa artik ara vercem nasib zamana birakcam iki bucuk senedir kullanmadigim ilac narkoz serum kalmadi cok yorgun kafam bedenim ama iim bugünümüze sükür vazgecmek yok ara vermek var diyelim ayin 18 adet tarihim hersey birhafta sonra belli olcak nasibse dua edin güzel annelerr:KK36:
Etmezmiyiz cnmmmm... İnsallah hersey guzel olacak

Canim.bnm.sknti yapma allhin izniyle guzel olcak merak etme dua inan bana hep aklimdasiniz geride kalan.dostlarimda.. Allhim.sanda.hyrli ewlatlar.nasip.etsin insallh.. Rabbim.gonlune.gore versinnnn aminn ecmain..

Slm kizlar SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNN vee benn bu sabah an itibariyle tedavime basladim insallah hayirlisi olur dualariniz hic eksik olmasin İLK İGNEMİ VURDUMMMM ALLAH im isteyen herkese nasib etsinnn:KK36:

Slm kizlar SEVGİLİLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUNN vee benn bu sabah an itibariyle tedavime basladim insallah hayirlisi olur dualariniz hic eksik olmasin İLK İGNEMİ VURDUMMMM ALLAH im isteyen herkese nasib etsinnn:KK36:

Ravzacim Rabbim işini rast getirsin inşallah güzel haberini bekliycez busefer olacak hayirlisiyla inşallah :KK74:

Canim.bnmmm.rabbim sanda nasip etsin insallh ciktigin yolun.sonu gul.olsun hayrli.ewlat olsun insallh.. Allhim sesimizi duyarda kimsenin kucagini bos birakmasin rbbim kimseyi ewltsizlikla sinamasin insallh.. Hayrli haberlerini yaz.cnm bnmm insallh.cok guzel olcak..

Canim.bnmmm.rabbim sanda nasip etsin insallh ciktigin yolun.sonu gul.olsun hayrli.ewlat olsun insallh.. Allhim sesimizi duyarda kimsenin kucagini bos birakmasin rbbim kimseyi ewltsizlikla sinamasin insallh.. Hayrli haberlerini yaz.cnm bnmm insallh.cok guzel olcak..
Sizin dualarinizla insallah hayirlisiyla olcak rabbim duysun dualarimizi aynen kimsenin kucagini bos bieakmasin hayirlisini nasib etsin isteyen herkese versin aynen canim arkadasim bu yolunsonuda mutlulukla biter yazmazmiyim müsait oldukca hepgiriorum yazarim tabiHoppa

Kizlarrrrrr nerdesinizzz topikkk bomboşşş:110:
Ben hic firsat bulamiorumki tatlim cok ilgi alaka beklio minikler bizden bide birakamiorum hic doyamaiorum telefnu elime alip dogru duzgn kimseyle konusamiorum bile butun dunyam oglum oldu canm tedvnde hayrli olsun insallah bu sefer olcak rabbim yuzne baksin emeklerni zayi etmesn sennde saglikli hayrli bi evladn olsn insallah canm

X