2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

inşallah biz de pozitif sonuçlar alırız bir an önce.... ama yine de her şeyin hayırlısı....
şu beklemek gerçekten çok sıkıcı ama......

Evet canim rutin rengli tarihimde adet okdum transferinde 7 ya da 8. Gunuydu o yuzden cok tedirginim
hım benim rutin regl tarihim geçti.zaten transferim adetimin 21.günü yapıldı.ben zaten 25 günde bir olurum.4 gün sonrası regl günümdü.ben de korkmuştum aslında tutmazsa hemen regl olursam heyecanım 4 gün mü sürecek diye.ama sanırım kullandığımız ilaçlar bunu geciktiriyor.genelde test günü geçince oluyor çoğunluk.içini ferah tut sen de,inşallah bu sefer olmazsın,olmam,olmazlar :)

Canım zaten soğuk zincir gerektiren ilaçları verirken buz aküsü ile veriyorlar merak etme. Sen de olur ya bir yere götürecek falan olursan o buz aküleri ile götür. Bu sıcaklarda buz aküleri 1.5 saat anca idare ediyor bu arada. Sadece taşıma için kullan buz akülerini gittiğin yerde mutlaka yine ilaçlar dolaba buz aküleri buzluğa. Sonra çıkarken yine aynı şekilde. Bu arada sana söylerler ama o iğneleri her gün aynı saatte yapman önemli. Mesela bana hemşirem demişti ki 17-18-19 birini seç her gün bu saatte yapacaksın. Tabi 10 dakika erken geç çok önemli değil. Bunun dışında hata yapamazsın merak etme demişti. Zaten ikinci gün alışacaksın iğnelere. Dualarım seninle. Herşeyden önce ruh halin çok önemli. Kafaya çok takmıyorsun ve hep güsel şeyler düşünüyorsun bu konu ile ilgili. Ama çok düşünme. Kafanı mutlaka dağıt. Bekledikçe hastalanamazsın ya bu da onun gibi kafaya taktıkça olmuyor. Kadın beyni çok tehlikeli :) Telefon uygulamaları hala kapalı olduğu için sürekli takip edemiyorum. Ancak işyerinden bilgisayarla bağlanabiliyorum. Pazarları hariç her gün girip kontrol ederim. Sormak istediğin kafana takılan birşey olursa yaz mutlaka. Biraz geç dönerim ama mutlaka dönerim. İyi şanslarrr canım..

Canım zaten soğuk zincir gerektiren ilaçları verirken buz aküsü ile veriyorlar merak etme. Sen de olur ya bir yere götürecek falan olursan o buz aküleri ile götür. Bu sıcaklarda buz aküleri 1.5 saat anca idare ediyor bu arada. Sadece taşıma için kullan buz akülerini gittiğin yerde mutlaka yine ilaçlar dolaba buz aküleri buzluğa. Sonra çıkarken yine aynı şekilde. Bu arada sana söylerler ama o iğneleri her gün aynı saatte yapman önemli. Mesela bana hemşirem demişti ki 17-18-19 birini seç her gün bu saatte yapacaksın. Tabi 10 dakika erken geç çok önemli değil. Bunun dışında hata yapamazsın merak etme demişti. Zaten ikinci gün alışacaksın iğnelere. Dualarım seninle. Herşeyden önce ruh halin çok önemli. Kafaya çok takmıyorsun ve hep güsel şeyler düşünüyorsun bu konu ile ilgili. Ama çok düşünme. Kafanı mutlaka dağıt. Bekledikçe hastalanamazsın ya bu da onun gibi kafaya taktıkça olmuyor. Kadın beyni çok tehlikeli :) Telefon uygulamaları hala kapalı olduğu için sürekli takip edemiyorum. Ancak işyerinden bilgisayarla bağlanabiliyorum. Pazarları hariç her gün girip kontrol ederim. Sormak istediğin kafana takılan birşey olursa yaz mutlaka. Biraz geç dönerim ama mutlaka dönerim. İyi şanslarrr canım..

Hadi gözün aydın kuzucum ya 1hafta arayla mutlu haberi alırız inşallahhİlaçlara bişi olmaz buz kabı veriyolar ama yakınınızda ecz varsa ordan al canım,eğer klimalı bi arabayla döneceksenz sıkıntı olmaz,

Kızlarr benimde pazartesi yumoşlar toplanıcak hayırlısı inşallahhBakalım yumoşlarım yüzümü ak çıkaracaklarmı?beni yarı yolda bırakmazlar inşallahh

eşin ve sen de zor zamanlar geçirmişsiniz,ama şuan iyi galiba eşin.çok geçmiş olsun.ne güzel insanın doktoruna böyle güvenmesi,inşallah başka doktorlara gitmene gerek de kalmaz bundan sonra.

Kadikoy florance nigtingale cnm nuri delikara doktorumda..
canım ilaçlarını alırken bir kaç eczaneye sor ben öyle yaptım ilk gittiğin yerden alma indirim yapıyorlar birde bizim tüp bebek merkezinin yakınında anlaşmalı eczanesi vardı daha çok indirim yapıyordu belki öyle anlaşmalı yeri varsa sor canım ama tek bir yerden sorup direk alma

Cok tesekkur ederimm bitanemm allh razi olsun..ben oglen giycem ozamn igneyi vurmazlar sanirim.. gosterrler vurmazlar.. bende aksama vurrum kndim.. insallh.. tamm ttlim o buzlar buzluga ignelerde.. buzdolabina.. ya allhhim sonuclarimizi guzel yapsin.. insallh bnde ilk denemmde hamile kalirim da.. yazisirz yine hber veriim .. bilgilndirdigin icin tesekkur ederimm canimm bnmm

slm kızlar bende bu ay tüp bebek yaptırıyorum 3. denemem iğnelere başladık. herşey yolunda olursa 22-23 gibi yumurta toplama olacak. 34 yaşındayım 5 yıllık evliyim sorunumuz erken menopoza giriyorum rezerv azlığı. inş bu topikte herkesin göbişleri kocaman olur

Kızlarr benimde pazartesi yumoşlar toplanıcak hayırlısı inşallahhBakalım yumoşlarım yüzümü ak çıkaracaklarmı?beni yarı yolda bırakmazlar inşallahh

Hadi simdiden hayrli olsun cnm.. insallh guzel yumurtalarin olur.. kaliteli kaliteli.. guzel olur..

Bitanem bn evzacidan almiycam.. hastneden anlasmali alcam orasida indirimliymis ama uyrdigin icin tesekkur ederim bitanemmm. Allhim sonumuzu iyi yapsinn

H.geldin canimm tedavinn hayrli olsunnnn insallh.. guzel sonuclar aliriz.. busefer son olur tedavin rabbim hayrli ewltlar nasip etsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…