2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

crinone jeli karşılıyor canım ama estrofem hatırlamıyorum benim önceki tedavimden 2 kutu vardı cünkü
Hee aldım ben canım kullanıyorumda ondan paylaşmak istedim beni opudan önce aradı hastane 200 tl lik ilaç vercem dedi şaşırdım bende bi gittim jel estrofem fln alamdık biz gittim yazdırdım öyle aldım

Ya bu site beni bitirdi.
Ancak bilgisayardan girebiliyorum. Herkesi herşeyi kaçırdım takip edemiyorum. Bir giriyorum 50 yeni sayfa var dönüp okuyamıyorum da. Naptın canım hasta oldun mu? Test sonucu belli olan var mı bu arada?

H.g bitanemmmmmmmmmm
Bugunnn oldummm
Yarin sast 12de randewum var cnm..

bence de yap canım hakkındır,yeter ki bebişlerimize kavuşalım.bu arada doktorundan çok övgüyle bahsetmişsin,nerde tedavi oldun canım?

Istanbul tüp bebek merkezinde canım doktorum Emre karatekelioğlu.. Aslında tesadüfen oldu 2 yıldır araştırma içerisindeydim napabiliriz diye çünkü eşim kemoterapi görürken doktoru sperminin sıfır kalma ihtimalinin olduğunu en geç iyileşen hücreler olduğunu bu yüzden de dondurma işlemini kemoterapiye başlamadan önce sperm dondurma işlemini yaptırması gerektiğini söylemişti biz de önlemimizi almıştık kemoterapi bittikten sonra be yazık ki sperm sayısı sıfırlanmıştı bizde bu yüzden tüp bebeğe başvuralım demiştik sonra TV'de gördüm aradım ve sadece gitmek için gitmiştim araştıracaktım çünkü ama gerek kalmadı doktorum herşeyin başında samimi ve tecrübeli ve hastasına çok önem veriyo bunu hissettiriyor ben kontrole her gittiğimde oradan müthiş bi moralle ayrılıyorum o yüzden iyi ki doktorum olmuş ve ben iyi ki hastası olmuşum başka bi doktora gitmeyi hiç düşündürmedi

Canım hayırlı olsun ya gerçekten ne mutlu ne güzel bi haber Allah mutluluğunu kat be kat artırsın inşallah incir de yiyebilirsin o da iyi geliyormuş ben devam ediyorum yemeye ikiz tek keseyi görmeye gittiğinde mi öğreniceksin yoksa var mı tahmin :KK76::emir_bebek:
Evet çok uzun zamandır bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum, inşallah en kısa zamanda sizde yaşarsınız bu mutluluğu, bi fikrim yok tek olacak gibi hissediyorum çünkü beta HCG m çok yuksek değil benim, artışı güzel ama kendisi 7. Günümde 30 du , 9. Gün 67, 11. Gün 136, 13. Gün 302 çıktı, 13. Güne gore çok yuksek değil sanki ama hic önemi yok tente olsa sağlıkla kucağına alabileyim başka birşey istemiyorum

Evet çok uzun zamandır bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyorum, inşallah en kısa zamanda sizde yaşarsınız bu mutluluğu, bi fikrim yok tek olacak gibi hissediyorum çünkü beta HCG m çok yuksek değil benim, artışı güzel ama kendisi 7. Günümde 30 du , 9. Gün 67, 11. Gün 136, 13. Gün 302 çıktı, 13. Güne gore çok yuksek değil sanki ama hic önemi yok tente olsa sağlıkla kucağına alabileyim başka birşey istemiyorum
HAMILEYIM DIYEBIRSIN ARTIKBRAHAT RAHAT KUZUMMMM:KK70:

Ay hadi hayırlısı olsun canım. Başlıyorsun allahın izniyle.. Güsel haberlerle de bitirirsin inşallahh...

Insallh cnmmm bnmm yaaa aklima.simdi gelsi.. bu soguk zincir ilclarini faln hastaneden.alvam ya eewde uzak.. nasil getrcem.. diye duaunuyrum varmi onun buzlu birseyler.. koycak.. acaba bir yontemi vardr heehelde.. 50dkka yol.. ayy cnm yaa cok dua et olurnu hayrlisyla basliycam insallh.. bni unutmadigin icinde ayrica teskkur eserimm bitanemmmm

bende aynı canım1 hafta sürer benim sorunum ama çok şükür maşallah bu tedavimde hiç kabız olmadım demek ki bol su içmek çok iyi geliyo onu fark ettim normalde ben su içmeyi sevmiyorum
Bende kayısının iyi geldiğini düşünüyorum çünkü ben normalde de çok su içerim, suyu seviyorum da kayısıdan öğreniyorum artik ya:mad:

canım çok güzel değer kötü değil yani rabbim bu mutluluğu bizerede nasip etsin benim son 2 gün kaldı dua at canım hamilelerin duası kabul olur

Hadi bakalım hayırlısı kuzum çok sevindim senin adına ben yalnız anlamıyorum 7.gün şu kadar 8.gün bu kdr demişsin onu nasıl öğreniyoruz ki

X