2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

O

Canım inşallah ben hastane araştırıyorum çünkü hala tüp bebek merk. Doktoruma devam ediyorum kontroller için ama bırakıcam,, kendisi için sadece 2.500 tl istedi doğuma anlaşması olduğu hastane ise 3100 tl ve sgk anlaşması olmasına rağmen çok maliyetli o yüzden başka doktor araştırmasına girdim gerçi evime de çok yakındı kolan international a plus bi hastane de ama çok gereksiz o kdr para iki tane hastane belirledim kafamda biri medipol arkadasım tavsiye etti sgk anlaşması da var Sezeryan 1900Tl muayene ücreti 50 lira diğer hastane de Via hospital burası için de iyi şeyler duydum ama tabi kontrole gidip görmek lazım napıcam bilmiyorum Sezeryan olucak dimi senin de benim doktorum Sezeryan olucak dedi bana sen hangi hastaneye Gidiceksin Detaylı ultrason da çok çok pahalı perinatoloji uzmanı mı yapmalı yoksa radyoloji uzmanı mı? Bana sorarsan bu işin erbabı perinatoloji uzmanları ama riskli gebelik yoksa gitmene de gerek yok dediler herhangi bi radyoloji uzmanı da yapabilir dediler kafam Allak bullak oldu aaa ben artık minnağımı hissediyorum hem de çok yemek yiyince kıpır kıpır şapşiğim tarifi mümkün deil anlatamam babası konuştu o gün ona tekme attı açsam eğer tık yok bian önce kucağıma almak istiyorum çok özlüyorum şimdiden hatta şuan sana yazarken bile pıt pıt içimde Allahım bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah yaaaa

Canım seni çok merak ediyorum hadi bize güzel haberler ver boşuna üzüldüm deEe!!! Son durum ne test sonucu nasıl???

canım çok teşekkür ederim güzel duyguların için. Bugün ki sonucum 157 cıktı. Cuma tekrar edelim dedi doktor. Hayırlısı olsun inşallah.

Bence sen boşa panikliyosun kuzummm... Normali 1,5 kat artmasıymış. Hesaplasım seninkini 88 oluyor. 82 ile arasındada pek fark yok... Bence boşu boşuna böyle yıpratıyosun kendini...
Ya dediğin gibi olmaya çalışıyorum ama gel de içime sor olmuyor yapamıyorum işte neyse ki bugün biraz artmıştı sonuç dr dedi cuma tekrarlayalım. Artması moral oldu bana inşallah bu sefer hayırlısıyla ve sağlıkla bende bebeğimi kucağıma alırım. Tabi sizlerde alırsınız inşallah.

doktorunuz turgut aydın beymı buarada rabbım hayırlı guzel haberler almayı nasıp eylesın

Valla çok kötü bir 1 hafta geçirdim. Bana en cok sizler destek oldunuz. dualarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bugün 2 katına yakın arttığını gördüm sonucumun Allaha şükürler olsun, bana çok moral oldu 157 ye çıkaması. İnşallah cumada güzel çıkar sonucum hayırlısıyla.

gyilmaz1982 canım benim bak artıyor değerin kat kat artmayada devam edecek bugün kuran okudum bol bol dua ettim sana ve hepimize ben inanıyorum sen sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın Bebeğini yeterki sen gönlünü ferah tut kendim kadar sevindim değerini

Benim içimdeki sese güven sen hiç ni sıkıntı yok inşallah:)

Kuzum bende karar verenedim hala ama medipol gibi görünüyor...

ohhh be arkadaşım ya inan içim rahatladı :):) sabahtan beri bekliyorum sonucunu... bak hepimiz dedik sana bebeğini üzme boşuna diye, cuma günü de artacak inşallah artık rahat bi nefes al bebeğine odaklan....

canım çok teşekkür ederim duaların için, bende sabah kalktım 5 te duş aldım namaz kıldım dua ettim hem kendim hemde sizler için Allahım sanada pozitif sonuç almayı nasip eder inşallah burada bizimle paylaşırsın sende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…