2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ay canim hic durmuo masallah ne zamn uyuyo bilmiorum cok tekmelio ve artik acitio ama hzreketli olmasi saglikli olmasni gosteriomus drum oyle soyledi.valla tavsiyem dogmu dusndgn hastnden bi dr sec 3 4 hafta oncesnden git dra alis canim benim.az kaldi ama heycanni yasaymiorumki yatmktan kuzum.

Öyle mi hiç Bilmiyodum benimkisi pıt pıt artık çok rahatlıkla hissediyorum diyorum bu cücük hiç yorumluyo mu maraton koşucusu gibi canciğim çok mutlu oluyorum ama geceleri uyurken bıcırık sağa yatsan sağımı itekliyor sola yatsam bı sefer o tarafı itekliyor diyorum Allah Allah napmam istiyo sırtüstü yatamıyorum ki son üç gündür bunu yapıyo sürekli yatmak zor olsa da onun senle olduğunu bilmek çok güzel bi duygu dimi rüyamda gördüm kucağımda emziriyorum aman Allahım gerçek gibiydi. Hiç uyanmak istemedim

Öyle mi hiç Bilmiyodum benimkisi pıt pıt artık çok rahatlıkla hissediyorum diyorum bu cücük hiç yorumluyo mu maraton koşucusu gibi canciğim çok mutlu oluyorum ama geceleri uyurken bıcırık sağa yatsan sağımı itekliyor sola yatsam bı sefer o tarafı itekliyor diyorum Allah Allah napmam istiyo sırtüstü yatamıyorum ki son üç gündür bunu yapıyo sürekli yatmak zor olsa da onun senle olduğunu bilmek çok güzel bi duygu dimi rüyamda gördüm kucağımda emziriyorum aman Allahım gerçek gibiydi. Hiç uyanmak istemedim
olsun harektli olsun canim.cidden hemsirelrde oyle soyledi bana ben yakiniodum uyusada bende uyusam die onlrda harektli olmasi gayt saglikli ve saglikli gekistgni gosterr dedi.simdi iyi gunlerin canim hele benim haftalrma gel de gor sen simdi istedgn yone yat onu etkilmz ama benmki etkikenio ne trftysa o trfma yatamiorum sag tarfta poposu hep sagma yatinca ayagyla bi gerinio ordan canm acio donuorum hemen uyku muyku yok ytamiosun karnn ciktigi icin.ben ruyamda 3 kere ayni bebegi gordum emzirrken du bakalim dohunca yazarm ruyamdakine benzio yada benzemio die.

olsun harektli olsun canim.cidden hemsirelrde oyle soyledi bana ben yakiniodum uyusada bende uyusam die onlrda harektli olmasi gayt saglikli ve saglikli gekistgni gosterr dedi.simdi iyi gunlerin canim hele benim haftalrma gel de gor sen simdi istedgn yone yat onu etkilmz ama benmki etkikenio ne trftysa o trfma yatamiorum sag tarfta poposu hep sagma yatinca ayagyla bi gerinio ordan canm acio donuorum hemen uyku muyku yok ytamiosun karnn ciktigi icin.ben ruyamda 3 kere ayni bebegi gordum emzirrken du bakalim dohunca yazarm ruyamdakine benzio yada benzemio die.

Çok sevindim bu söylediğine tahmin edebiliyorum karın davul gibi kocaman ve Şiş sırtüstü de yatamazsın ki hamile yAstığı var rahat diye biliyorum sen de var mı?? Ya çok ilginç demek 3 kere gördün hadi bakalım doğunca bebişimiz görücez sağ tarafına yatınca poposu demişsin ya yani senin Bulunduğun haftalarda elleri Ayakları poposunu de net hissedebiliyorsun demek öyle mi gerçi dışardan bile ayırt edilebiliyorsa dimi değişik duygular yaaa

Çok sevindim bu söylediğine tahmin edebiliyorum karın davul gibi kocaman ve Şiş sırtüstü de yatamazsın ki hamile yAstığı var rahat diye biliyorum sen de var mı?? Ya çok ilginç demek 3 kere gördün hadi bakalım doğunca bebişimiz görücez sağ tarafına yatınca poposu demişsin ya yani senin Bulunduğun haftalarda elleri Ayakları poposunu de net hissedebiliyorsun demek öyle mi gerçi dışardan bile ayırt edilebiliyorsa dimi değişik duygular yaaa
yalanci dogum kasilmalari denen bisey baslio 28.haftdan sonra o kasilma olunca popoyu bi dikio hissediosun zaten dogum pozisynuna geciolarmis ya baş aşag buyudkcede yer degistiremio cok anliosun cok garip evet canim icinde bi canli var senn canin Allah herkese kismet etsin insallah bu duyguyu aratmadan rabbim.ben alcktim aslinda ondam netten baktimda canim cok pahaliydi almadm bacagmn arasna kucuk yastik koyup uyuyorum o faydali oluo.

O

Canım inşallah ben hastane araştırıyorum çünkü hala tüp bebek merk. Doktoruma devam ediyorum kontroller için ama bırakıcam,, kendisi için sadece 2.500 tl istedi doğuma anlaşması olduğu hastane ise 3100 tl ve sgk anlaşması olmasına rağmen çok maliyetli o yüzden başka doktor araştırmasına girdim gerçi evime de çok yakındı kolan international a plus bi hastane de ama çok gereksiz o kdr para iki tane hastane belirledim kafamda biri medipol arkadasım tavsiye etti sgk anlaşması da var Sezeryan 1900Tl muayene ücreti 50 lira diğer hastane de Via hospital burası için de iyi şeyler duydum ama tabi kontrole gidip görmek lazım napıcam bilmiyorum Sezeryan olucak dimi senin de benim doktorum Sezeryan olucak dedi bana sen hangi hastaneye Gidiceksin Detaylı ultrason da çok çok pahalı perinatoloji uzmanı mı yapmalı yoksa radyoloji uzmanı mı? Bana sorarsan bu işin erbabı perinatoloji uzmanları ama riskli gebelik yoksa gitmene de gerek yok dediler herhangi bi radyoloji uzmanı da yapabilir dediler kafam Allak bullak oldu aaa ben artık minnağımı hissediyorum hem de çok yemek yiyince kıpır kıpır şapşiğim tarifi mümkün deil anlatamam babası konuştu o gün ona tekme attı açsam eğer tık yok bian önce kucağıma almak istiyorum çok özlüyorum şimdiden hatta şuan sana yazarken bile pıt pıt içimde Allahım bu mutluluğu herkese nasip etsin inşallah yaaaa
Bizim burda adam gibi hastane yok.. 3tan var.. Iclerinden.en.iyisi via hospital.. Biz daha dogum konusmasini yapmadik.. Ama hayrlisi alhimdan saglikli olsunlarda.. Sennde iyi arstrmissinn.. Insallh. Hayrlisiyla alirsin kucagina canm.. Allhim geride kalan larda nasip etsin.. Amin ecmain..

gyilmaz1982 gyilmaz1982 . Gülerrrrrrrrrrrr yemin ederim yanimda olsaydin su nir kac gun seni cok pis doverdimmmmmmm ..bana.2gundur kurdesan doktrdun.. :KK11:SANA NEEEEEEE DEDIMMMM HORMONLARIN MATEMATIGI OLMAZZZZ DEDIMMMMMM DEDIM DEDIKK SOLEDIKK:KK67:
Bizim kiz kndi caldi kndi soledi.. Olacakkk yaaa ya olacak o inatciyi kulagindan ttugundun gibi ewe sokacaksin sewindim canimm bnmm dahada dahada ikikatlarin olcak.. Armizda 3ay olcak.. Agustos bocegimiz dogacak allhim dualrimi kabul etti.. Cok sukur simdi geride kalnlar icin.. Insallh..
HEPINIZI COKKKK SEWIYRUMMM:KK60:

Kızlar günaydın
Ne zamandır girmemiştim geldim sizleri gördüm bir baktım ne güzelsiniz Allah bebeklerinizi hayırlısıyla sağlıkla kucaklarınıza almayı da nasip etsin inşallah.
Benimde transferimin 7.günü bu gün sabah bir karamsar kalktım nedendir bilinmez hiçbir belirti hissetmiyorum o yüzden acaba diye düşünüp duruyorum :KK51:

:KK61:
gyilmaz1982 gyilmaz1982 . Gülerrrrrrrrrrrr yemin ederim yanimda olsaydin su nir kac gun seni cok pis doverdimmmmmmm ..bana.2gundur kurdesan doktrdun.. :KK11:SANA NEEEEEEE DEDIMMMM HORMONLARIN MATEMATIGI OLMAZZZZ DEDIMMMMMM DEDIM DEDIKK SOLEDIKK:KK67:
Bizim kiz kndi caldi kndi soledi.. Olacakkk yaaa ya olacak o inatciyi kulagindan ttugundun gibi ewe sokacaksin sewindim canimm bnmm dahada dahada ikikatlarin olcak.. Armizda 3ay olcak.. Agustos bocegimiz dogacak allhim dualrimi kabul etti.. Cok sukur simdi geride kalnlar icin.. Insallh..
HEPINIZI COKKKK SEWIYRUMMM:KK60:
ya kızma lütfen :KK43: değerim arttı ama ben hala çok tedirginim, az evvel yine ağladım :KK61::KK61: cok korkuyorum yarın inşallah güzel çıkar tekrar değerim :KK43: Nuri Bey cuma tekrar baktır dedi bi sıkıntı olmazsa bu sürekli tekrar ettirmez ki :KK43: Allahım hayırlısıyla ve sağlıkla isteyen herkesede bana da nasip etin inşallah. Yarın sabah 10 gibi tekrar kan vereceğim duruma göre eğer laptop evdeyse yazarım sonucu yoksa akşama artık. Telim bozuldu telden giremiyorum artık. Dua et benim için inşallah artmıştır değerim artık çok sıkıldım, çok yoruldum ve çok korkuyorum :KK61::KK61:

:KK61:
ya kızma lütfen :KK43: değerim arttı ama ben hala çok tedirginim, az evvel yine ağladım :KK61::KK61: cok korkuyorum yarın inşallah güzel çıkar tekrar değerim :KK43: Nuri Bey cuma tekrar baktır dedi bi sıkıntı olmazsa bu sürekli tekrar ettirmez ki :KK43: Allahım hayırlısıyla ve sağlıkla isteyen herkesede bana da nasip etin inşallah. Yarın sabah 10 gibi tekrar kan vereceğim duruma göre eğer laptop evdeyse yazarım sonucu yoksa akşama artık. Telim bozuldu telden giremiyorum artık. Dua et benim için inşallah artmıştır değerim artık çok sıkıldım, çok yoruldum ve çok korkuyorum :KK61::KK61:
Tamm birtanem sen.kotu dusunme iyi olcak hayrlisiyla bnm.dualrimda.. Aklimda hep sende.. Cnm anliurum seni uzlmeni.istemiyrum sadece.. Yarin insallh. 2kat daha artmis.olark gorcegiz..

gyilmaz1982 gyilmaz1982 . Acaba o telefon neden kapalii yaa... Nedennyani.. Yesilinciye bile mesaj attim senden haber alamiyrumki kiza soliyim..
Neyse olsun.cnm sewindim iyi olduguna.. Degerinde iyi masallh..

X