2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben salı aricam simdi arayamam sonra kiziyorlar bana sen nasıl sağlık sektöründe calisoyosun ben sana demedimmi erken baktirma denileni hic yapmiyosun diyorlar:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hahah tmm bitosummm ole yaprsinnn 😚😚😚😚😚

Kızlar hani 7. Gün sonucum 30 su ya :)
Bugün 9. Gün sonucum 67 y mis, arkadaşım dediki 2 gün sonra tekrar edelim:) ay inşallah çok çok artar ya:)

tebrikler canııııııııııııııııııım allah tamamına erdirsin

Canimmmmm benimmm hayirli olsunnnn :)))))

Çok tesekkur ederim inşallah pazartedide artar salida ben hem size hem Dr güzel haberler verebilirim, inşallah senin bebeğinde sana tutunmuştur sonucun pozitif çıkar sende mutluluğunu paylasirsin buradan

Ama yinede endişeleniyor iste insan, sen nezamn baktiracaksin tekrar

Kuzuuuummmmm dedik biz sana dimii:)) tebrik ederim bak belgelendi işte:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İgnelerden korkmana gerek yok aslinca tedavide korkulacak hiçbirşey yok, sadec e beklemek sıkıntı:KK43:

Saol canim cevabin icin. Senide tebrik ederim allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin hayirli saglikli bir sekilde insallahbize de nasip eder allahim

Kuzuuuummmmm dedik biz sana dimii:)) tebrik ederim bak belgelendi işte:))

Hala inanamiyorumki :) hamileyim bile yazamafim sonuç yazdım, çok guc inanması ya allahım hepineze bu denemelerinizde nasip etsin insallah

Saol canim cevabin icin. Senide tebrik ederim allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin hayirli saglikli bir sekilde insallahbize de nasip eder allahim

Amin canım, hic korkma rahat ol hic acimiyo:)

Utanıyorum ki nasıl konuscam ne dicem bilemem simdi ben:) benim 16 yumurtam toplandi, 10 u dollendi, 5. Gün embriyosu 1 tane transfer edildi, geri kalanları dondurmak istedim cop dediler dondurmayalim tamam dedim, benim esimde sorun, 2 m sperm sayisi morfolojisi 0 di ve hızı düşüktü, buda ilk denememdi.

Çok güzel maşallah diyelim nazar değmesinn :) bizede sperm sorunu var böyle güzel haberler aldıkça umut doğuyor içime.. Bebeğinle konuş tabi hoş geldin annem de beni hiç bırakma ben seni çok bekledim babanla de ben olsam işi gücü bırakır onla konuşurdum herhalde :eek:

Çok güzel maşallah diyelim nazar değmesinn :) bizede sperm sorunu var böyle güzel haberler aldıkça umut doğuyor içime.. Bebeğinle konuş tabi hoş geldin annem de beni hiç bırakma ben seni çok bekledim babanla de ben olsam işi gücü bırakır onla konuşurdum herhalde :eek:

Tamam dicem gerçekten çok bekledim 6 senem bitecek 3 ay sonra:KK43:

Canlar dayanamadim gittim test verdim 35 dakika sonra cikacak dediler dua edin bana olir mu

Hala inanamiyorumki :) hamileyim bile yazamafim sonuç yazdım, çok guc inanması ya allahım hepineze bu denemelerinizde nasip etsin insallah

Oyle oluyor canim ya. Ben kalp atisini duyana kadar diyemedim ☺️ her seferinde onume baska bisi koydular ve ben onume konan seyden korkmaktan hamileyim diyemedim. Once test sonra deger artacak sonra kese gorcez sonra kalbini duycaz derken hamileyim diye sevindigimde 7 haftalikti ama bakiyorsun ki bunlar bile o kadar tatli telasLar ki...Dunyanin en gusel haberini almak oyle kolay degilmis ama zoru basarmissin ☺️ 11 haftalik oldu doktor kontrolum ikili testim var simdi de bundan korkuyorum.. Acaba iyi mi bir problem var mi?? Bundan sonra da bitcegini sanmiyorum. Ama anneligi ogreniyoruz heralde bu surecte.. Artik omrumuzun sonuna kadar onun icin hep endiselenicez bu korkular, onun iyiligi sagligi icin edilen dualarimiz hic bitmeyecek. Yani endiseleniyosun ya bu demek oluyo ki annelik basladii 😘

Canlar dayanamadim gittim test verdim 35 dakika sonra cikacak dediler dua edin bana olir mu

Hadi hayirlisi dualarimiz seninle. Bugunun ikinci gusel haberi senden gelicek insallah...

Slm kızlar bende dondurulmuşlarla denicem bu ay ağustos bize ugur getirsin inşAllah hepinizin gönlünden ne geçiyosa Rabbim hayırlısını versin bizde problem pko 3. Denemede yumurtalarım gelişti bu seferde gec gelişti yumurtalar toplandıgı da adetime 5 gün vardı bu yüzden bu aya kaldı ama olsun 2 tane kelebeğim bekliyo benii onlara kavusmak için cok sabırsızlanıyorum inşAllah burda zaman sizinle su gibi akııııp geçsin🙏🙏❤️

X