2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Merhaba kızlar..
1 senedir bu ani bekliyrum..
Size kndimi anlatayimm.. ben 25 yasinda..1.5 senlik.. ewliyim.. ben hasimato hastasiyim.. esim ise azo.. esimle.. 5senelik bir iliskiden sonra.. artik ewlnmeye karar verdik.. hersey cok guzeldi taki bnm ilk gunden beri cocuk isteme cabalarim husranla dolunca.. 6.ayimda Artik hastaneye gitmeye karar verdik.. bnm birseyim cikmadi.. sadece tshmde sorun vardi.. sonra esimden test istediler.. testi verdik.. sonucu gorunce buyuk bir yikimm oldu.. ama 1 kac ay sonra toparladik kendimizi.. ve doktora gittik.. butun dna testleri bnm kadinsal hormon testleri derken.. esimin asilama bile olamayacagini tup bebek yaptrmamiz.. gerektigini solediler.. birdaha yikildik.. hic umud yoktu.. tek umudumuz tup bebkti.. tamm dedik basimizi egip ciktik.. biz tup bebk merkezleri arastrmaya basladik.. on gorusmeye gittik.. bnm troid sorunnundan olmustum 100 kilooooo :KK43:( doktr zayiflamam gerektigini soledi.. bn bizaman kadar 1hafta diyet yapip birakan ben.. sirf cocuklarim.icinn 4.5ayda.. 26 kilo verdim ama aglaya aglaya..yurudum ve kndime slogan yaptimm O BEBEK BU EVE GIRECEK.. diye.. allhim sabir ver.. diye.. ben.imkansizi yaptim kndim icin belkide.. sakin yilmayinnn direninn.. allh yardim ediyr.. esimle karar verdik agustoata yaptrcagiz dedik.. doktorumda temmuz ayinda prolaktinimle... tsh me bakmami soledi.. bn baktrdim.. uzuldum prolaktinim.stresten 26 ya tsh`m 4 du.. doktorlar bana ilac vermedi biraz bekleyelim kndi dussun dedi.. tekrar test yaptrdim.. veeeee bgunn sonuclarimi ogrendim.. doktorumu aradimm doktorum bana gelll dedi.. iste oann gelmisti bnm icinn simdii.. 13 agustosta regli olcam... tedavim baslayacak insallh.. bnmle bu yolda olan varmii?? Sonuc bekleyenler..reglisini bekleyenler.. ignelerini vuranlar.. umut olalimmm..Birbirimize destek olalimm...

Bol gobisli bir topik olsunnn.... ugur getrsinnn... canlarimmm .. allh yar ve yardimcimiz olsun.. :))

Topiğin hayırlı olsun canım inşallah bol güzel haberli topik olur ve hepimizede uğur getirir

Oyle oluyor canim ya. Ben kalp atisini duyana kadar diyemedim ☺️ her seferinde onume baska bisi koydular ve ben onume konan seyden korkmaktan hamileyim diyemedim. Once test sonra deger artacak sonra kese gorcez sonra kalbini duycaz derken hamileyim diye sevindigimde 7 haftalikti ama bakiyorsun ki bunlar bile o kadar tatli telasLar ki...Dunyanin en gusel haberini almak oyle kolay degilmis ama zoru basarmissin ☺️ 11 haftalik oldu doktor kontrolum ikili testim var simdi de bundan korkuyorum.. Acaba iyi mi bir problem var mi?? Bundan sonra da bitcegini sanmiyorum. Ama anneligi ogreniyoruz heralde bu surecte.. Artik omrumuzun sonuna kadar onun icin hep endiselenicez bu korkular, onun iyiligi sagligi icin edilen dualarimiz hic bitmeyecek. Yani endiseleniyosun ya bu demek oluyo ki annelik basladii 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne güzel yazmissin canım benim, bende en başından beri farklı şeyler için endiselendim hic bitmiyor gerçekten, yaw daha yumurta ile sperm halini bile düşünmüştüm yani:) valla sabahtan beri Allahima sukrediyorum, biliyorum ki o ol dedi ve oldu çok dua ettim hayirlisiyla bana da ver Allahım dedim, sabaha karşı uyandım namazlar kildim, ağladım dua ettim, herşey bir sebep Allahtan istemek ne verirse iyisini vereceğine inanmak lazim, ben hep umutsuzdum ama umutsuz oldugumda da hep istedim Allahima çok şükürler olsun, Allahım isteyen herkese tez zamanda versin aratmasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar hani 7. Gün sonucum 30 su ya :)
Bugün 9. Gün sonucum 67 y mis, arkadaşım dediki 2 gün sonra tekrar edelim:) ay inşallah çok çok artar ya:)

gözün aydın canım iki katı olması gerekiyormuş artarken seninki iki katı olmuş inşallah pazartesi ben de yazarım pozitif kan sonucumu ama bu gün 8. günüm idrar testi yaptım negatif çıktı bakalım artık

Bismillah dedik ve başladık kuzum ilk görüşme güzel geçti içimde bi mutluluk umut oluştu🙏👯😃çok şükür iyi hissediyorum kendimi teker teker bebiş haberleri veririrz inşallahh🐣🐣🐣hepinizi çok seviyorumm, hepimize dua ediyorum çok🙏🙏😇

simdi baktim teldeki hic belli deil. Testte daha cok belli. Amaan hayirlisiii.. belki bugun kanda baktiririm.

Belki deme canim bakcaksan heyecan yaptim bndee hahahaa insallh hayrlisi olurr

Bismillah dedik ve başladık kuzum ilk görüşme güzel geçti içimde bi mutluluk umut oluştu🙏👯😃çok şükür iyi hissediyorum kendimi teker teker bebiş haberleri veririrz inşallahh🐣🐣🐣hepinizi çok seviyorumm, hepimize dua ediyorum çok🙏🙏😇

Gorusmeyemi gittin ttlim simdi ne durumdasinnn hadi hayrlisiii ttlimmmnnmnnnn bnde sni sewiyrummm dualarini esirgeme insaallhh ttlimmmm🐥🐔🐥🐥🐥🐞

Oooo ooooo:)) yeni topik acilmiisss (hayirli ugurlu olsuun) 15 sayfa dolmuuuuuş hamiş haberi bile gelmiiiiş ben hala uyuyorum:)) bu topik gyilmaz sayesinde ugurlu olmaya basladi bileee:)) cok sevindiimm cok mutluyum:))bis zaten demistik hamissin die hih:KK66: içinde karincalar ucusuyo muu:KK66: suraya bi gogsunu gere gere bagirsana hamileyiiiiiiimmmm die:)) canim beniiim allah tamamina erdirsin hayirli saglikli evlat olsun ins

İnşallah dediğin gibi uğurlu gelirim de herkes hamile kalır, daha hamile olduğu na inanmıyorum ki:) eşime dedim adam afalladi inanmıyorum bana:KK43: herhalde bana kendini hissettiren kadar inanamam, valla tekme atsa ben gazın car dicem herhalde:)

Tamam canım mutluyum bak:) inşallah hepiniz tedaviden pozitif pozitif cvplar alırsınız:)

Elif aradii canim 6 hafta si kalmiss doguma hazirlik yapiyrr senn hberini verdim sewindiii bnm haberimede cok sewindi..

0.100 cikti deger kan testi canim ..

Canım benim üzülme sakin, 12 gün değeri artanlar olabiliyor:KK43: ne diyeceğini bilemiyorum çok üzüldüm:KK43:

Aynen oyle elden bir sey gelmiyor.. ikiciyi yaptirabilir miuiz acaba diye düşünüyoruz. . Maddi toparlanmaya calidiyoruz... doktorumuz bir ay sonra gelin demisti...

canım çok üzüldüm ama umudunu korumaya çalış lütfen inş diğer sefere daha iyisi olur

Aynen oyle elden bir sey gelmiyor.. ikiciyi yaptirabilir miuiz acaba diye düşünüyoruz. . Maddi toparlanmaya calidiyoruz... doktorumuz bir ay sonra gelin demisti...

Ben olmasaydı ocak gibi falan yaptirabilirdim,o arada da rapor çıkarttıracak tim ilaçlar için valla, sende Dr una soyle ben söyledim valla onlarda biliyor isin mali boyutunu sonuçta,

Kizlar sizce bu silik 2.cizgi mi bn karar veremedim de. Trasferle 9.gunum

Ben gördüm valla 2. Çizgiyi:) hamilesin herhalde sende, bende 6. Gün yaptigimda aslında boyle çizgi oldu ama ben saat 11 gibi yaptim 13,30 gibi bu kadar az çıkınca dedim herhalde bozuk hamile değilim:KK43: çünkü ozer 3435 diye biri vardı idrarda önce tek çıktı yarim saat sonra 2. Çizgi oldu yazmıştı ertesi gün kan negatifti o yüzden dedim yok attım testi falan, 7. Gün kan 30 çıktı:)

Canım benim üzülme sakin, 12 gün değeri artanlar olabiliyor:KK43: ne diyeceğini bilemiyorum çok üzüldüm:KK43:

Bende üzüldüm ama ne yapabilirim ki artik dualarimmm sizinle ... sizin mutlu haberlerinizi almak istiyorum

gözün aydın canım iki katı olması gerekiyormuş artarken seninki iki katı olmuş inşallah pazartesi ben de yazarım pozitif kan sonucumu ama bu gün 8. günüm idrar testi yaptım negatif çıktı bakalım artık

İnşallah yazarsin canım, negatif yazanlar olunca ben kendim yazmak istemiyorum buraya onlar mutsuzken ben mutlu olamazmisim gibi geliyor:KK43: pozitif olur inşallah.

Elif aradii canim 6 hafta si kalmiss doguma hazirlik yapiyrr senn hberini verdim sewindiii bnm haberimede cok sewindi..

Nasıl yani ya o daha 4 aylık ikiz bebeklere hamile degilmiydi, 6 hafta nasıl oluyor erken mi yapacak

X