2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnternetten bi bak gittigin hastaneye online sonuclar varsa ordan bakarsin en azindan rahatlarsin kotu bisey yoktur merak etme kese olunca kimyasal olmuyo
canim gercekten mi insallah benim gittigim hastane büyük ve özel yok Burda canim Devlet gibi bisey ve dedigim gibi cok dil bilmedigim icin nere gircegimi bilemem ki benim bölümüm hafta sonu kapali mecbur saliyi bekleyecem yada pazartesi arayacam ama az da olsa icimi rahatlattin:)

Benimde sorunluydu biliosun kese var kimyasal olamaz ama sagli kalp atisina bagli dedi doktorum ins bisey olmaz cnm kalbi atsin sorun bitio ins bence sende ayni duurumdasin sıkma canini

Benimde sorunluydu biliosun kese var kimyasal olamaz ama sagli kalp atisina bagli dedi doktorum ins bisey olmaz cnm kalbi atsin sorun bitio ins bence sende ayni duurumdasin sıkma canini
canim insallah nebilim aklima türlü türlü sorular da gelmedi degil yani bakalim hayarli olsun diyelim varsa nasibte onu yasayacagiz senin simdi ii ama dimi:)

canim insallah nebilim aklima türlü türlü sorular da gelmedi degil yani bakalim hayarli olsun diyelim varsa nasibte onu yasayacagiz senin simdi ii ama dimi:)
Belli degil cnm pazartesi belli olacak sadece kese gorduk simdi ben ilk gebeligimi kalbi durdu kaybettim korkuyorum buda boyle olursa diye hayirlisi olsun

Belli degil cnm pazartesi belli olacak sadece kese gorduk simdi ben ilk gebeligimi kalbi durdu kaybettim korkuyorum buda boyle olursa diye hayirlisi olsun
Canim bende ilk gebeligimi kaybettim üc aylikti iki bucuk aylikta kalmis benimkide gelismemis kalbi durdu ve aldilar seni cok ii anliorum korkularini da emin ol aynisini yasiorum ikimiz icinde hayirlisi neyse o olsun insallah bu gruptaki herkes ici hayirlisi neyse o olsun:)

Amin cnm ins

Kızlarrrrrr şükürler olsun Rabbime 10. Gun sonucum 304 çıktı hamileyimmmmmmmmmmm

canım hayırlı olsun Allahım sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

bence olumsuz düşünme belki değerlerin iyi çıktığı için erken çağırmış olabilir. içini ferah tut gereksiz yere bebişini üzme

Kızlar size bişey soracağım. dr beni test sonucundan 10 gün sonra ultrason için çağırdı. Tekrar kan tahlili yaptırmama gerek var mı diye sordum, değerin yüksek gerek yok dedi. sizce yaptırsam mı? Bir de karnım, belim ve bacaklarım 2 gündür çok kötü ağrıyor sizde de oluyor mu?

Canimcim gozun aydin Allah hayirlisi ile kucaginiza da almayi nasip etsin.sizde sikinti neydi ve belirtin var miydi.anlatirsan pek mutlu olurum bennnn :)
Tesekkur ederim tatlım,en yakın zamanda sen de bu Mutluluğu tadarsin inşallah. Bizimki sebepsizdi canım. 2,5 yıldır olmuyordu. Ağustosta ilk denememden negatif sonuç aldım. Onda hiçbir şey hissetmemistim. Bunda ise 7.günden itibaren bel ve kasık ağrım oldu sadece ve bu sefer oldu heralde dedim.sukurler olsun ki Rabbim naSIP etti

Canlar simdi geldim usten doktora gityim hemen ise gectim kesyi gördüm zeytin cegirdegi kadardi ya bebek nekadar Allah bilir hic yoktan var eden rabbime sükürler olsun haftaya persembe gene kontrol:)

Zeytin cekirdegini yerim senin . Hadi sira kalp atisini duymada.. Dr. un Erken cagirmasini filanda kafana takma ltf. Bebecigi strese sokma. Opuyorum seni..

Canim Allah razi olsunda daha dün kontroldeydim persembe gel dedi aramis sali gelin demis biz kadinlar cok pimprikli endiseli oluoruz galiba kaybetme korkusu hep acikcasi bide merak ne gördüde cagirdi sali ögrencem insallah hayirlisi cok saol canim:)

Zeytin cekirdegini yerim senin . Hadi sira kalp atisini duymada.. Dr. un Erken cagirmasini filanda kafana takma ltf. Bebecigi strese sokma. Opuyorum seni..
Ablam ya NukteK cok tesekkür ederim valla yüzüm gülüodu sadece endiseliydim oda gitti ne yalan söyleyeyim dimi bosuna evham yapiom napalim kadiniz insallah onuda duyarim Allah sanada insallah ikincisinde böyle endiseler bekleyisler heyecanlar nasib etsin insallah:)

Canim normal o sancilar stres yapma bak bende dünden beri yaptim vazgectim bebegini etkileme doktorun güzel drdiyse güven doktoruna ama yok ben rahat edemm diosan iki gün sonra biyerde tekrar yaptir ama korkularina yer verme agrilaron cok degilse de dedigim gibi normal :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…