2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ya ben sigara icmeye basladim sikintidan. Bu donemde zarari varmidir acaba. Transfer olduktan sonra tabiiki icmiyorumda. Bu aralarda tedaviye tekrar baslayana kadar zarari varmidir cok. Offf. Gerci ilaclarima devam dedi dr. İlaclarimi aliyorum. Ama icmek istiyor canim. :-(
Canım içmesen daha iyi ama benim doktorum içmeyip strese girerim diye günde 3 taneye izin verdi çok içme olurmu

Super. Biraz rahatladim. Tesekkur ederim bilgi icin. Cok icmicem soz :-)
Yaaaa ben bir tedaviye başlayayım o bebişim bana hayırlısıysa sıkı sıkı tutunsun 2 kilometre yakınına yaklaşmayacağım sigaranın ben ne güzel bırakmıştım ama 4 sene önce ikizlerimi kaybedince yine başladım çok zor bir durum birde benim işim çok stresli o yüzden zorlanıyorum bırakmakta ama tedaviye başlayınca ağzıma sürmiycem söz :)

Yaaaa ben bir tedaviye başlayayım o bebişim bana hayırlısıysa sıkı sıkı tutunsun 2 kilometre yakınına yaklaşmayacağım sigaranın ben ne güzel bırakmıştım ama 4 sene önce ikizlerimi kaybedince yine başladım çok zor bir durum birde benim işim çok stresli o yüzden zorlanıyorum bırakmakta ama tedaviye başlayınca ağzıma sürmiycem söz :)
Harika. Sozlerimizi birbirimize unutmayalim :-) :-)

Ya ben sigara icmeye basladim sikintidan. Bu donemde zarari varmidir acaba. Transfer olduktan sonra tabiiki icmiyorumda. Bu aralarda tedaviye tekrar baslayana kadar zarari varmidir cok. Offf. Gerci ilaclarima devam dedi dr. İlaclarimi aliyorum. Ama icmek istiyor canim. :-(
Abla bencede icmemen daha hayirli olur ilac ta kullaniosun halamon kizi ilac kullanirken daha tedavisine 3 ay önceden biraktirdi doktoru ama dayanamiom diosan iki üc tane normal icme be ablam:KK20:

Harika. Sozlerimizi birbirimize unutmayalim :-) :-)
Anlaştık o zaman :KK66: hepimizin tek bir isteği var hayırlı bir evlat sahibi olmak hepimizin bu yolda ayrı ayrı hikayeleri var gece gündüz dua ediyorum Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın diye bizi bizden başkasıda anlamıyor zaten iyiki burası var işten fırsat buldukça giriyorum gerçekten hepiniz iyiki varsınız :)

Canim normal o sancilar stres yapma bak bende dünden beri yaptim vazgectim bebegini etkileme doktorun güzel drdiyse güven doktoruna ama yok ben rahat edemm diosan iki gün sonra biyerde tekrar yaptir ama korkularina yer verme agrilaron cok degilse de dedigim gibi normal :emir_bebek::)
Sağol canım,inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Canim ben de aynı şeyi soracaktım. Beni de 10 gün sonra çağırdı,testi tekrarla maya gerek yok gayet iyi dedi ama emin olamıyorum.yarin tekrar yaptircam heralde içim rahat etsin diye. Senin değerin kaçıncı gün kaç çıktı?
Canım benim 12.gün 160 çıkmıştı tek embriyo idi,değer iyi kanaman vs herhangi bi sıkıntı yoksa gerek yok dedi,ben de yaptırmadım,inşallah bi sıkıntı olmaz keseyi görürürüz,senin değerlerin de çok iyi zaten:nazar:

canm ohss gecen ay olmustum. yumurta toplandıktan sonra. transfer edilmedi daha.. bi kez adet oldm.. dr um en az iki ay ara veririz demişti. ama ben çok araştırarak beslenme filan dikkat ettim. çabuk atlattım. dr da şaşırmıştı... şimdi perşembeyi beklıyorum transfer için.embriyoloğun bahsettiği 100de 2 3lük kayıp çözülürken canlılığını yitiren embriyolar. yani şöyle düşün bütün hastalardan alınan 100 tane den dondurup çözülme sırasında canlılığını kaybeden 2 yada 3 en fazla... onunda seni beni bulması biraz düşük ihtimal... Allah yardımcın olsun canım benim..
ılk adet kacgun sonra oldu acaba ? ben ılkı 6 gun sonra oldum ıkıncı adetımı beklemedeyımm gec mı olud acaba 2. adetınızz benım gectı hala olmadımda merak etıımm

Kızlar selamm bugün tedavime başladım çok şükür ilk iğnemi vuruldum :) ama çok tuhafım ya boşlukta gibiyim. Ya size bişey sormak istiyorum hemşire tüp bebek öncrsi histereskopi yapıvaklarmış bana size de yaptılar mı

Kizlar bugun son kontrolum vardi.yarin catlatma ignemi yapacagim.bugun merkezden aradilar dostinex kullanmami soylediler.sizler kullandiniz mi ya da ne icin kullanmistiniz.prospektusune baktim prolaktini dusurmek icin yaziyor ama bana bugun sadece e2 yapildi.bir fikri olan var mi.ters giden birsey var diye odum kopuyor.
Kaç yumurtan oluşmuştu canım ben de kullandım ama opu dan sonra başladım. Dr 15 den fazla yumurtası olanlarda kullanıyoruz demişti sanırım ohss riskini azaltmak için. Hemen stres yapma inşallah sağlıkla atlatıtsın opuyu sağlıkla transferin gerçekleşir emanetin Allaha....

Kızlar selamm bugün tedavime başladım çok şükür ilk iğnemi vuruldum :) ama çok tuhafım ya boşlukta gibiyim. Ya size bişey sormak istiyorum hemşire tüp bebek öncrsi histereskopi yapıvaklarmış bana size de yaptılar mı
Yaptir cnm banada yaptilar iki denememdede histeroskopi sonrasi daha iyitutunuyormus embrio

Arkadaşlar ben birşey sorucam şimdi benim kasımdaki adet tarihimle tedavim başlayacak ama doktor bana folik asit falan vermedi.diğer tedavilerimden hatırlayamıyorum epey zaman geçtiği için iğneleri kullanmaya Başlamadan 1 ay öncemi başlıyorduk folik asite gerçi doktoruma mail attım Pazartesi döner büyük ihtimalle.ya Aralık ayına sarkmasın tedavim bu kadar hazırladım herşeyi iş yerinden izin aldım uçak biletimi aldım offff kafam çok karıştı ya :KK43: doktorum ameliyattan 2 ay sonra hemen başlayabiliriz demişti ama içime kurt düştü gece gece :KK43:

a_gurur a_gurur canım bence panik yapma folik asit vitamin gibidir sorun yok normal hamile kalanlar bile hamile olduklarında kullanıyorlar dr sormana gerek yok kullan başla sorun değil yani hayırlısı olsun inş ve son tedavin olur bacım

a_gurur a_gurur canım bence panik yapma folik asit vitamin gibidir sorun yok normal hamile kalanlar bile hamile olduklarında kullanıyorlar dr sormana gerek yok kullan başla sorun değil yani hayırlısı olsun inş ve son tedavin olur bacım
Sağol canım benim ne bileyim ya panik oldum birden mail attım zaten doktora Pazartesi arar büyük ihtimalle bu arada sen ne kullanıyorsun folik asit olarak bende alayım eczaneden aminnnnnnn canım benim Rabbim şesinden duysun güzel anniş Dere1905 Dere1905 :)

Arkadaşlar ben birşey sorucam şimdi benim kasımdaki adet tarihimle tedavim başlayacak ama doktor bana folik asit falan vermedi.diğer tedavilerimden hatırlayamıyorum epey zaman geçtiği için iğneleri kullanmaya Başlamadan 1 ay öncemi başlıyorduk folik asite gerçi doktoruma mail attım Pazartesi döner büyük ihtimalle.ya Aralık ayına sarkmasın tedavim bu kadar hazırladım herşeyi iş yerinden izin aldım uçak biletimi aldım offff kafam çok karıştı ya :KK43: doktorum ameliyattan 2 ay sonra hemen başlayabiliriz demişti ama içime kurt düştü gece gece :KK43:
Canim bencede sikinti yapma folik asit vitamin doktorum bana normelde hep kullan hamile kalmak isteyen herkes kullanabilirmis sor doktoruna eczaneden al istediginde basla:)

GÜNAYDIN KIZLAR, TRANSFERİN 6. GÜNÜNDEYİM TESTE SON 4 GÜN AMA TUTMADI GALİBA, ÇÜNKÜ HİÇBİRŞEY HİSSETMİYORUM, ÖNCEKİ TRANSFERLERİM GİBİ.
RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN, HİÇ UMUDUM YOKKKKKK

bende malesef senin gibi negatif sonucu alınca yeniden başladım..ne güzel günde bir tane ye düşürmüştüm oda piskolojikdi sanırım içmeyince tuvalete çıkamıyorum..Yıllardır bırakacağım deyip bırakamıyordum konu bebiş olunca bir taneye düşürmüştüm...

X