2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tesekkur ederim tatlım,en yakın zamanda sen de bu Mutluluğu tadarsin inşallah. Bizimki sebepsizdi canım. 2,5 yıldır olmuyordu. Ağustosta ilk denememden negatif sonuç aldım. Onda hiçbir şey hissetmemistim. Bunda ise 7.günden itibaren bel ve kasık ağrım oldu sadece ve bu sefer oldu heralde dedim.sukurler olsun ki Rabbim naSIP etti :nazar:
Masallahhhh bin masallahhh. Insallah saglikla huzurla alirsin yavrunu kucagina ve saglikla buyutursun. :))

D

Superrrrr. Cok sevindim. Hadi hayirlisi cnm. Simdi sira kese gormede simdi :-)
Çok teşekür ederim canım. 10 gün sonra gidicez kese görmeye. Bu arada kendi heyecanima düşüp seni kaçırmışim çok üzüldüm. İnşallah biran önce toparlayip ikinci tedaviye başlarsınız. Bak ben de daha iki ay önce negatif aldım Ama hemen tekrar denedim ve iyi ki beklememisim. Senin de güzel haberini duyalim inş tez zamanda:)

Kızlar size bişey soracağım. dr beni test sonucundan 10 gün sonra ultrason için çağırdı. Tekrar kan tahlili yaptırmama gerek var mı diye sordum, değerin yüksek gerek yok dedi. sizce yaptırsam mı? Bir de karnım, belim ve bacaklarım 2 gündür çok kötü ağrıyor sizde de oluyor mu?
Canim ben de aynı şeyi soracaktım. Beni de 10 gün sonra çağırdı,testi tekrarla maya gerek yok gayet iyi dedi ama emin olamıyorum.yarin tekrar yaptircam heralde içim rahat etsin diye. Senin değerin kaçıncı gün kaç çıktı?

Gerçekten zormuş bu dönemler, insan çoook hassas oluyor. Burada olumsuz sonuçlar okuyunca içi acıyor insanın :KK43: gerçekten içim yanıyor. Allah tan güçlü varlıklarız, dayanma ve sabır gücünü görünce biraz rahatlıyorum arkadaşlarımız adına...
Dün doktor kontrolüm vardı. Eşimle gittim, öyle heyecanlıydım ki anlatamam. İki keseyi de gördü doktorum. İkisinde de kalp atışı var, onları da gördük, fasulye tanecikleri çok sevimliler şimdiden :) 15 gün sonra kontrol var. Heyecan devam ediyor...

Gerçekten zormuş bu dönemler, insan çoook hassas oluyor. Burada olumsuz sonuçlar okuyunca içi acıyor insanın :KK43: gerçekten içim yanıyor. Allah tan güçlü varlıklarız, dayanma ve sabır gücünü görünce biraz rahatlıyorum arkadaşlarımız adına...
Dün doktor kontrolüm vardı. Eşimle gittim, öyle heyecanlıydım ki anlatamam. İki keseyi de gördü doktorum. İkisinde de kalp atışı var, onları da gördük, fasulye tanecikleri çok sevimliler şimdiden :) 15 gün sonra kontrol var. Heyecan devam ediyor...
Canim ikisinide görmene cok sevindim insallah kalp atislarinida duyarsin obun kalbinin attigini görmek tarif edilemez duygu ozaman sen daha cok heyecanlanican onlarin ki okadar daha hizli atacak saglikla kucaguna da alirsin insallah :)

Kizlar bu topigi bastan beri okuyodum katilmadan önce ve bakin günümüze kadar geldik biz kadinlar aslinda hep ayniyiz erkekler bizi karmasik bulsada tedavi oluruz kararsiz kaliriz doktorda hamile kalmayi beklerken agrimiz olsa neden var adet mi olcam die binbir soru sorariz agri olmasa neden bisey hissetmiorum acaba olmadini die korkariz doktor erken cagirsa acaba bir sorun mu var die cirpiniriz erken cagirmasa ya beni nie cagirmadi ama die sinir oluruz bazen esim sen ne istedigini biliosun ama bilmiosun gibi davraniosun anlamiorum bir öyle bir böyle dio da adam benim icin bu arada bu söz dogru dio doktor napsa bebekler dogsada kucagimiza alsakta biz hep böyle süpheyle yasariz valla dogamiz buu:KK73::):KK53::KK76:

Canim ikisinide görmene cok sevindim insallah kalp atislarinida duyarsin obun kalbinin attigini görmek tarif edilemez duygu ozaman sen daha cok heyecanlanican onlarin ki okadar daha hizli atacak saglikla kucaguna da alirsin insallah :)
İnşallah sağlıkla alalım kucağımıza güzelim, Allah ım her isteyene versin, yaşatsın bu duyguyu :) Son adetim 2 eylül dü. Transfer 23. de yapıldı. doktor 6. haftanın içindesin dedi. Burada 7. hafta görülüyor. bir şeyler farklı, gerçi önemli olan sağlıklı olması di mi ama :)

İnşallah sağlıkla alalım kucağımıza güzelim, Allah ım her isteyene versin, yaşatsın bu duyguyu :) Son adetim 2 eylül dü. Transfer 23. de yapıldı. doktor 6. haftanın içindesin dedi. Burada 7. hafta görülüyor. bir şeyler farklı, gerçi önemli olan sağlıklı olması di mi ama :)
Aynen canim sag salin alalimda kucagimiza gerisi de gelir amin insallah canim isteyen herkese versin rabbimevet uymuyo birbirine bana doktorum dün 4+5 sin dedi burda 6 haftalik gösterio ayni degil ama biz doktora inanmaliyiz dimi:)

Kizlar bu topigi bastan beri okuyodum katilmadan önce ve bakin günümüze kadar geldik biz kadinlar aslinda hep ayniyiz erkekler bizi karmasik bulsada tedavi oluruz kararsiz kaliriz doktorda hamile kalmayi beklerken agrimiz olsa neden var adet mi olcam die binbir soru sorariz agri olmasa neden bisey hissetmiorum acaba olmadini die korkariz doktor erken cagirsa acaba bir sorun mu var die cirpiniriz erken cagirmasa ya beni nie cagirmadi ama die sinir oluruz bazen esim sen ne istedigini biliosun ama bilmiosun gibi davraniosun anlamiorum bir öyle bir böyle dio da adam benim icin bu arada bu söz dogru dio doktor napsa bebekler dogsada kucagimiza alsakta biz hep böyle süpheyle yasariz valla dogamiz buu:KK73::):KK53::KK76:
Ayy ne güzel anlatmışsin valla bizi :KK9:

Kizlar bugun son kontrolum vardi.yarin catlatma ignemi yapacagim.bugun merkezden aradilar dostinex kullanmami soylediler.sizler kullandiniz mi ya da ne icin kullanmistiniz.prospektusune baktim prolaktini dusurmek icin yaziyor ama bana bugun sadece e2 yapildi.bir fikri olan var mi.ters giden birsey var diye odum kopuyor.

Kizlar bugun son kontrolum vardi.yarin catlatma ignemi yapacagim.bugun merkezden aradilar dostinex kullanmami soylediler.sizler kullandiniz mi ya da ne icin kullanmistiniz.prospektusune baktim prolaktini dusurmek icin yaziyor ama bana bugun sadece e2 yapildi.bir fikri olan var mi.ters giden birsey var diye odum kopuyor.
Cnm bende kullanmıstım onu dr protein agırlıklı beslen dediğinde onuda kullandırmıstı tam olarak niye bilmiyorum ama benim transfer iptal olmustu bırakmıstım bidahaki ayda kullanmadım tuttu ama düşük yaptım sonra hayırlısı olsun senin için

Kizlarr napiyosunuz bakim bugun pek kimse yok :KK54:

Ya ben sigara icmeye basladim sikintidan. Bu donemde zarari varmidir acaba. Transfer olduktan sonra tabiiki icmiyorumda. Bu aralarda tedaviye tekrar baslayana kadar zarari varmidir cok. Offf. Gerci ilaclarima devam dedi dr. İlaclarimi aliyorum. Ama icmek istiyor canim. :-(

X