2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Anladim canim insallah bunlara gerek kalmaz kendiliginden olur Allah im maddi acidan da manevi acidanda yardimcin olsun cok sik olmus tedavilerin vücudun kendine gelir hem:)

Kizlar ya az önce esim aradi hastaneden aramislar termin persembeydi doktorum sali gelsin demis anlamadim bugûn degerimin cok güzel oldugunu hatta keseyi de gördûkten sonra hersey yolunda dedi anlamadim bugünde iki tüp kan almislardi acaba kanda mi bisey cikti ki yani sorum su keseyi görsemde kanda düsüs baslayinca kimyasal olurmu ama kesemi bugün gördûn belkide bisey yoktur insallah dua edin neolur ben simdi hafta sonunu binbir merakla geciririm ama sonuc ne olursa olsun sükürler olsun dicem

Canim kani ne icin verdin betahcg mi

saras88 canım 7.günden itibaren belim ve Karnım adet olcakmisim gibi ağrıdı. Tek belirtim buydu. Daha önce hamile kalanlarin birçoğu aynı şeyleri yaşadıklarını yazmislardi. Bu yuzden umutluydum ben de. Ama sen gene de belirtilere çok takılma. Hiçbişey hissetmedigi halde hamile kalan da çok. Allah sana ve bekleyen herkese de nasip eder insallah

canim bisey demediler ki valla sadece kann alcaz dediler esimde sormadi ben cok dil bilmedigim icin soramadim öglenden sonrada aramislar sali gelsin demisler onu anlamadim ya zaten
İnternetten bi bak gittigin hastaneye online sonuclar varsa ordan bakarsin en azindan rahatlarsin kotu bisey yoktur merak etme kese olunca kimyasal olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…