2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben varım canım hemde 2. Gün embriyosu

Yaaaa benimde cuma topladilar 7 tan3 yumosum 4 tanesi dollendi 3. Gun yani dun yeter bu kadar diyip dondurdular yumurtalarimi simdi progestan iciyorum adet olunca tekrar trasnfer icin tedavi basliycak senin nasil oldu anlatirmisin

35 yaşımdayım bende inşallah canım

Dondurulmuş embriyo ile hamile kalan varmidir

hem de çok var canım hatta yurtdışında bazı yerlerde özellikle donduruyorlar çünkü yumurta toplama işlemi olduğu ay vücut yoruluyormuş iğnelerden falan da rahim etkilenebiliyomuş dondurulmuşla şansın bence daha fazla olur sen yeter ki hep iyi düşün dua et canım inşallah sağlıkla hamile kalırsın tatlım...
güzel haberlerini bekliyoruz inşallah

Yaaaa benimde cuma topladilar 7 tan3 yumosum 4 tanesi dollendi 3. Gun yani dun yeter bu kadar diyip dondurdular yumurtalarimi simdi progestan iciyorum adet olunca tekrar trasnfer icin tedavi basliycak senin nasil oldu anlatirmisin
Canım adetin 2. Gun etrofeme basladim rahim kalınlığı için 1 defa merkeze gittim rahim kalinligi istenilen seviyede dedi dr 3 gün sonra da transferim gerçekleşti yani adetin 17. Günü transfer oldum dondurulmuş 3 tane transfer edildi şuan ikizlere hamileyim inşallah haftaya kalp atışlarını duymaya gidicem

Dr da ole dedi dondurulmus embriyolarin daha saglikli olduguna imaniniyor hem biraz sende dinlen dedi benimde isime geldi ama simdi tedirginim cunku dondurulanlarim 3. Gun emnriyosu

Süper yaaaa cok sevindim insallah darisi basima ilk denemede oldumu

canim sen şimdi 4+3sün ya 5.haftann icinde oluosun gun almis oluosun 5.haftadan ondan 5 hafta yazio yani 4+1 4+6 arası 5.hafta da gorunuosun 5+1 5+6 olunca 6.haftann icinde gornursun ☺ bu hamilelik haftalri karisik yaa.
Heh tamam anladim simdi karisik gercekten yaa

Canim evet sükür ama halen bende korkuorum yüksek ciksada az sancim olsa tamm kesin hastalanacam diorum biz anneyiz anne olmasakta bu dogamizda var korumak korkmak ve savunmak icin rahat etcekse yap ama ya ikinci cizgin cikmazsa zaten caliscakmisin gûnün hep mahvolur bazen gec yerlesio telefonla arayip ögrenemezmisin ben öyle yaptim esim ardi sordu sikma canini stres yapma hep el musavvir oku ben hep Allah in o ismiyle dileerim hayirlisi olsun inan bebegim burda de ben hep öyle yaptim:)

Olabilir canim gorunsunde 10 gun sonrada olur

Aynen biz senle aynimiyiz hemen hemen benim 28 transfer yapildi 3. Gün embiriyosu takvime göre 4+5 ama yumurta toplamaya görede 4+2 yani 5. Hafta icinfeyim bende nasib gec olsun ii olsun dimi:)
Benimde 29 unda transfer oldu benim 4.gun embriyosuydu seninde belirtilerin var mi peki

Peki canim gebelikte bu hibor ne ise yariyomus ? Bebeginin kaybinada cok uzuldum tatlim.o saatten sonra ha dogumdan sonra kaybetmissin ha dogumdan once.rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin
Aminnn canim.aminnn.cok ama cok zor ve acisi hic gecmiyor.ama hayat devam eduyor tutunmak zorundasin.simdide ikizlerime hamileyim allahin izniyle.hibor kan sulandirici diye kullan diyor.malum bebek kayiplarindaki en buyuk neden pihtilasma.onu engellemek istiyo.yani eb ufak hi risk almak istemiyo doktorum.bugun yapmadim.yarin proluton vurdurmaya gittigimde soracagim koldan bacaktan nasil vuruluyor diye.belki daha az acitir.bana gebeligin boyunca kullan dedi dr.sen bebek aspirini mi kullaniyorsun lan sulandirici

A adakar abla ve NukteK abla biliorum ne yazsam bos boriniz haysllerin8zini kaybettiniz biriniz kaybetcem die bekleyip korkuosunuz ben sizden cok kücügüm daha 25 yasindayim sizi okudukca sevincimden utaniorum bisey de yazamiorum ben 3 aylik bebigimi kaybettim cok canim yandi kimyasal yasadim onun üstüne babami aniden kaybettim anladimki bazi seylerin pesinde kosarken elimizdek8ni kaybetmenin acisi dahada acitior Allah sahidim negatif ciksaydi buraya sunu yazacaktim evet canim aciyacakti ama olmadi ama pes etmek yok yola devam hersey yeni baslior o bebek bu eve elbet girecek yazacaktim hersey bizim icin siz umutsuzluga kapilirsaniz hayallerinizden vaz gecersiniz biz size bakip hep umut ettik ben biliomuyum bunun nasib olcagimi hayir ama k8ldim hacet nsmazimi okudum 41 gün meryem süremi oldum tedsvimi ve acip ellerimi yslvardim el mussavvir ismiyle verirsen şanindan vermezse n hayrindan die kabulümdür dedim bana ne nasib ettysen dedim bastan kendimi kabullendirdim gene diorum vardir hayri siz gelmis gecirmisiniz ben 3 senedir ameliyatlar asilamalr ve bebrk kaybetmeler yasadim cok ilac kullandim ve hic yilmadim hz. Yakup yusufuna ondan vaz gecince kavustu hz ibrahim hz ismailini kurban etcegi zamn kavustu siz güclü olinki yarinlariniz umut olsun biliorum aciniz cok bûyûk hayal kiriligi ve acaba bitecek mi die düsünüosunuz veren Allah bi kapi kapatir bi kapi acar serin hayri cardir görmesekte siz güclü olinki umutlarinizdan vazgecmeyin ki iste burdayim desin insallah kac yasinda anne olanlar var benim halam 45 yasinda anne oldu nuktek abla bebegin halen seninle doktor desin Allah bilir vazgecmme ondan saril simsiki hayir gitmeyecek de benimle o de adakar abla bu sefer olmadi ama bidaki daha güzel olcak de siz annesiniz anneler hic evlatlarindan vazgecer mi asla duslarim sizinle saygisizlik yapip kirdiysamda özür dilerim

C
Benimde 29 unda transfer oldu benim 4.gun embriyosuydu seninde belirtilerin var mi peki
CaNim batmalarim oldu hafif sancilar tansiyonum düstü ilk bebektede hemen düsmeye bsdlamisti bir hafta sonra kalp atisim yükseldi 70 90lara cikti ve son günlerde as eriorum galiba canim erik cekio yesil erik sma bulamiom cok nadir mide bulantim ve namaz kilarken hafif sanci ve ögürmeler gögügüslerim de hassas bunun gibi aramizda 1 gûn var:)

Cok tatlisin masallah.ne kadar samimiyetle yazilmis bir yazi.sana sonuna kadar katiliyorum.@nuktek
Rabbim hayirlisiysa sana bu bebegi vereck.lutfen buna inan. A adakar hepimiz yasiyoruz ama durmak yok.o bebek sizin eve girecek

Cok tatlisin masallah.ne kadar samimiyetle yazilmis bir yazi.sana sonuna kadar katiliyorum.@nuktek
Rabbim hayirlisiysa sana bu bebegi vereck.lutfen buna inan. A adakar hepimiz yasiyoruz ama durmak yok.o bebek sizin eve girecek
Insan karsisindakinin acisini hissetmeden anlayamiomus katildigin icin cok teskkür ederim insaniz ve hayat sinav ama öyle ama böyle evet bak nuktek abla ozl tzk de yazmis vazgecmek yok bebigin seninle sen yeterki cani gönülden inan adakar abla vazgecme o bebek gelecek yola devam düsüncelerin icin cok tesekkürler canim icimden geldi yazdim acikcasi benim babaannem babsmla beraber 3 evlat verdi 19yasinda iki tane 52 yasinda bitane ama bak yasior yasioruz hersey bizim icinaalnimizda ne yaziliysa o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…