2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

elabilge16 ve halide25 bilmiyorum ben ne oldu ne olacak ama sonucum 52.85 sizce olumlu mu?

Canimbenim gozun aydin olsjun insallah. Degerin cok guzel.insallah iki gun sonra da katlanarak artar ve saglikla bebegini kucagina alirsin.sizde sikinti neydi??

[QUOTE="mha60, post: 37206969, member: 628692" ]Ben tahlile gidiyoruumm :KK43:[/QUOTE]

Hakkindahayirlisiolsun.insallah gjzelhaberle geleceksin

elabilge16 ve halide25 bilmiyorum ben ne oldu ne olacak ama sonucum 52.85 sizce olumlu mu?
Supeeeeeeeeeerrrrr kızım..olumlu tabiki..cildirmali sevincten:):)Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Biz daha kahvaltıdan yeni kalktik.eşim oyalaniyor..biliyorum, ya negatifse korkusu var yine.doktor 15.gün yapın dedi diye bekleşen olur diyo. Ama ben bebeğim bu kez benimle hissediyorum sanki..

Dilerim hissiyatim doğru çıkar..Rabbim hepimizi n yardımcısı olsun..

:KK43:Hakkindahayirlisiolsun.insallah gjzelhaberle geleceksin[/QUOTE]

Insallah ama ben cok umutsuzum nedense tedavinin basindan beri doktorum hersey cok güzel gidiyo demesine rahmen sanki biseyler ters gidiyo gibi geliyo bana :KK43: allahtan umut kesilmez ama tabi insallah olumlu olur sevincten cilgina donerim :)

:KK43:Hakkindahayirlisiolsun.insallah gjzelhaberle geleceksin

Insallah ama ben cok umutsuzum nedense tedavinin basindan beri doktorum hersey cok güzel gidiyo demesine rahmen sanki biseyler ters gidiyo gibi geliyo bana :KK43: allahtan umut kesilmez ama tabi insallah olumlu olur sevincten cilgina donerim :)[/QUOTE]
İnş pozitif.. Hayırlısı diyoruz,sabırla bekliyoruz..

Benimde keske o.kadar yumurtam toplansa 10 tane var gozuken ama 2 tanesi istenen büyüklükte yarin galiba onlar icin catlatma ignesi olacam ama digerleride ayni zamanda korunup buyumeye devam etmeleri sağlanacak catlatilan 2 yumurta toplanacak dollenecek sonra da kalan 8 tane icin toplama yapilacak falan benim is cetrefilli
Daha neler duyacam öğrenecem bu konuda Allahım ya ne diyelim onun bilidiği en hayırlısı hepimize yardımcı olsun inşallah

R RUYA38 canım dün bir şey yazamadım üzüntüden vardır bir hayır diyelim rabbim güç kuvvet versin hayırlısı ile bir sonraki son tedavin olur inş biz seni iyi anlarız bizimle konuş mutlaka
T tuba002 ve NukteK NukteK canlarım sabırlı olun ve yarın bir daha test yapın hayırlı haberlerle gelin inş
ayshn ayshn hadi kuzularını al gel şimdiden hayırlı olsun

:KK43:Hakkindahayirlisiolsun.insallah gjzelhaberle geleceksin

Insallah ama ben cok umutsuzum nedense tedavinin basindan beri doktorum hersey cok güzel gidiyo demesine rahmen sanki biseyler ters gidiyo gibi geliyo bana :KK43: allahtan umut kesilmez ama tabi insallah olumlu olur sevincten cilgina donerim :)[/QUOTE]

Aaa olur mu yaaa lutfen pozitif dusun. Ya bebeklerin senleyse ve sen onlari negatif enerjinle kusturuyosan ne olacak... bak annesi lutfen iyi dusun ki iyi olsun :KK66: :)

:)
Aaa olur mu yaaa lutfen pozitif dusun. Ya bebeklerin senleyse ve sen onlari negatif enerjinle kusturuyosan ne olacak... bak annesi lutfen iyi dusun ki iyi olsun :KK66: :)[/QUOTE]

Insallah hersey iyi olur.son yarim saat sonuc icin.kalbim duracak :)

Canim bence daha cok kalitesi önemli tabi oda önemli ama bdnim 3 yumurtam vardi saglam 2 di cöp biri transfer beklemekteyim olacaksa her türlü olur ama yumurtalarin cok ve saglam olmasida önemli:KK54:

. Peki canim benim mumurta kalitesini arttirmak icin yapabilecegimiz bise var mi

Kizlar Allah cok büyük hic umutsuzluga kapilmamali benim halamin kizi 35 yaslarinda 15 yillik evli bi cocugu oldu öldü bi tüp bebek yaptirdi olmadi onun esinde sorun var ve tüm israrlara ragmen istanbulda bu ay tüp bebek yaptirdi ve bugün ögrendi 12. Gün 120.4 cikmis 3 tane transfer yapilmisti 5. Gün embiroyosu veren Allah insallah isteyen herkese nasib eder neymis umudumuzu kaybetmemek lazimmis güzel anne adaylari:KK76::KK49:

:KK28::KK54:
. Peki canim benim mumurta kalitesini arttirmak icin yapabilecegimiz bise var mi
Valla canim ben sadece düzenli saatte doktorumun verdigi ilaci kullanmistim etkiler die baska bisey kullanmadim hayirlisi Allah tan ben herseyi denedim tedaviden önce sogan kürü denedim kistm vardi gitti doktorum bile sasirdi ama doktoruna sormadan bisey yapma derim boll boll sans:KK54:

Supeeeeeeeeeerrrrr kızım..olumlu tabiki..cildirmali sevincten:):)Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

Biz daha kahvaltıdan yeni kalktik.eşim oyalaniyor..biliyorum, ya negatifse korkusu var yine.doktor 15.gün yapın dedi diye bekleşen olur diyo. Ama ben bebeğim bu kez benimle hissediyorum sanki..

Dilerim hissiyatim doğru çıkar..Rabbim hepimizi n yardımcısı olsun..
hadi guzel haberler bekliyoruz :)

X