2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Allah razi olsun canimmm 3 litre cok diilde b8yle tuvalete git gel zor
Canım inşallah kaliteli embriyoları olur, bak simdi sen sabahları ve akşamları 3 adet kayısı ye ve yedikten hemen sonra yarim lt su iç, hem kabız olmuyosun hem 1 lt suyu içmiş oluyorsun, geri kalanını da gün içinde yayarak iç bende hep 2 lt sen fazla su içtim ama güne yayarak ictigim için sürekli WC de degildim

Canım sende haftasını bayram seyran düşünme, nuri beye ben sormustum bize bayram tatil falan yok vaka varsa biz buradayız demisti

Ay biliyrmusun bn onu sormayi unutmustum sana sen iyiki soledinn vallhi tamm ttlim arrik o yonde korkum yuk sagolasin vanims.. sende dinlen cnm

Ben de bardak hesabı yapıyorum güne yayıyorum özellikle sabah kahvaltıdan sonra 1 litremi bitirmeyi çalışıyorum bitiyo ama ay 7 gündür heladan yana muhabbetimiz baya gelişti 15 dk da bir
ben normalde çok su içerim ama transfer sonrası pek içemedim,en azından 2 litre içmemişimdir.bana kabız olmamak için su için dediler,ben daha çok kayısı yedim.suyun tutunmayı kolaylaştırdığını bilmiyodum.aferin bana
Ne durumdasın peki canım ?
transferimin 5.günü benim de,21 ağustos test günüm.bugünden itibaren bol bol içeyim bari su.bugün sivilce çıktı çenemde,aynı adetten öncekiler gibi.moralim bozuldu biraz ama iyiye yormaya çalışıyorum.sen ne zaman yapacaksın testi?

aksam yaptim canim.bundan öncekindede ikiside tutmustu biri düstü digerinin kalbi durdu cok korkuyorum o yüzden
canım kesin hamilesin inan bence.inşallah bu sefer sağlıkla kavuşursun yavrularına.iyi düşün iyi olsun.Allah bizlere de nasip etsin çift çizgiyi görmeyi

transferimin 5.günü benim de,21 ağustos test günüm.bugünden itibaren bol bol içeyim bari su.bugün sivilce çıktı çenemde,aynı adetten öncekiler gibi.moralim bozuldu biraz ama iyiye yormaya çalışıyorum.sen ne zaman yapacaksın testi?[/QUOTE] test gunumuz ayni bende cok su icmeye calisiyorum ya rengli olcam diye cook korkuyorum bu sefer cift istedim senin tek mi cift mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…