2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Aksam arayacaklarmis kuzum. Ya ikitane transfer edilecek 3denemelikte dondursak guzel olacak.. ben bu tedavi surecinde cok zorlondim kuzum yaaa tekrar yasamak istemiyorum

Canım dualarım seninle biliyosun dimi Rabbim sana senin kalbi yüreği sağlam temiz duyarlı bi evlat nasip etsin inşallah senin de güzel haberlerini burada paylaşıcaz inşallah

Kızlarrrrrrrrrrr ben test yapmak istiyorum merakım hat safhalarda acep öylesine yapsam mı ya etkilenir miyim sabır ya sabır cuma günüydü transferim ya acep yapsam mı???

Canim.senn daha 6.gunun 3.4gun daha sabret 9ila 10.gununde yaptrrsinda.net olur hic degilse..

7tane cok guzel bence canim sevindim vallahi hadi bakalim gozun aydin zaten onlar biliolar islerini
Ben hala 4 gozle embriyologun aramasini bekliyorum ama
Canım dualarım seninle biliyosun dimi Rabbim sana senin kalbi yüreği sağlam temiz duyarlı bi evlat nasip etsin inşallah senin de güzel haberlerini burada paylaşıcaz inşallah
Canimsin benimmm yyaaaa duygulandim bak

saol canım inş o günler gelirde bu söylediklerine dikkat ederim.inan canım çok sıkılıyor,zaman hiç geçmiyor,hep aynı şeyleri düşünüyorum.1 ay yaşanan stresi ben 3 ay yaşıycam daha artmazsa.yani benim de moralim kötü.inş transfere kadar toparlanırım biraz.sen de dikkat et kendine.hayırlı haberini bekliyorum...

Ben de bardak hesabı yapıyorum güne yayıyorum özellikle sabah kahvaltıdan sonra 1 litremi bitirmeyi çalışıyorum bitiyo ama ay 7 gündür heladan yana muhabbetimiz baya gelişti 15 dk da bir
ben normalde çok su içerim ama transfer sonrası pek içemedim,en azından 2 litre içmemişimdir.bana kabız olmamak için su için dediler,ben daha çok kayısı yedim.suyun tutunmayı kolaylaştırdığını bilmiyodum.aferin bana

Ben de bardak hesabı yapıyorum güne yayıyorum özellikle sabah kahvaltıdan sonra 1 litremi bitirmeyi çalışıyorum bitiyo ama ay 7 gündür heladan yana muhabbetimiz baya gelişti 15 dk da bir
hahah bu çok iyiydi işte bende yarım saatte bi gidiyorum ziyaretine

Kızlarrrrrrrrrrr ben test yapmak istiyorum merakım hat safhalarda acep öylesine yapsam mı ya etkilenir miyim sabır ya sabır cuma günüydü transferim ya acep yapsam mı???
sakın ama sakın bak ben dayanamadım dün gittim hastanenin kapısına dilim yandı şimdi birde sen yapma ama çok iyi anlıyorum seni canım

bende bi tane topikte okudum da gene burda paylaşmakta yarar var diye düşündüm çünkü şu an hepimiz aynı yoldan geciyoruz bol c vitamni de almak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…