2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

ev sahibi evi satmış......bugünün berbat haberi.2 yıllık kontrat dolmuştu.geçen ay aradık,çıkmayın bu yılda oturabilirsiniz demişti.ona güvenip tüp bebek tedavisine başladık.şimdi 5 haftalık hamileyim.bugün arıyor,ben evi sattım,yeni alıcı size neder bilmiyorum.,başka ev bakın kendinize diyor.allahım bu kadar stres,bu kadar üzüntü,kusuyorum biyandan,bebekler ikizmiş,şimdi nasıl taşınırımki....kolaymı ev taşımak.inşallah insafa gelirlerde çıkarmazlar,oturun derler.doğum ayımız mayıs mış.haziran-temmuza kadae el sürmeseler eve,iyidir....amirin ,işyerinin derdi,evsahibinin derdi,........bazen boğulacak gibi oluyorum.
hayırlı olsun meleklerin canım:))
herşey yoluna girer birşekilde.
stres yapma bu kadar.
taşınırsınız bir şekilde.ben de 3 aylıkken ev taşımıştım ailelerin yardımıyla.
planlı bir şekilde hareket edip kendini koruduktan sonra hallolur.sen de benim gibi herşeyi kafana takan,ince düşünen bir insansın belli ki.ama kendimize ediyoruz nihayetinde.
biraz rahat olmakta geniş düşünmekte fayda var

Kızlar sonucum çıkmış yıkıldım yaa:KK43: 0.100
ne denir ki..çok üzüldüm.
inşallah en kısa zamanda atlatırsın.eğer imkanınız varsa istanbulda deneyin derim. birdahakini.

birde nette dinlemiştim.arayı açmadan ikinci yapılırsa ilkinde kullandığın ilaçların olumlu etkisi olabiliyormuş

Canim sen anlatmadinmi.. Bole bole kesyi gorsuk. Kalb atisni duymak icin geldik diye bn ole dedim. Kalp atisni duydugunu sanmistr. Ondan. Tup bebk doktrumami gittin.. Bebgin iyimis cok sukur..
canım saba bişey sorucam.
bu sürekli kullandığımız ilaçları sağlık ocağı dr.u yazarmı ki.
parayla almakta zorlanmaya başladım.
daha bugün kalp atışı için gidicem tüp bebek teki dr.uma.
ancak bu safhadan sonra rutin muayene için dr. seçip gidicez.
bugün ayarlayıp o dr. ayazdırmaya çalışıcam da eğer denk gelmezsse sağlık ocağına gitsem yazarlar mıki.

merhaba arkadaşlar dr geldim.Bebeğin kalp atışları için geldiğimi belirttim ultrasyona aldı bebek 7+3 görünüyo iyi dedi.başkada ses falan dinletmedi.kan tahlili istedi ayrıca ultrasyon bölümünden yine ultrasyon yaptırdı.gittik takır takır ücret ödedik ardından sıra bekledik içeri aldı ewet gebelik var 7+4 dedi ve gönderdi.ne kalp atışı ne bişey moral sıfır.bir de biliyosunuz bi dünya ilaç kullanıyoz ikidir onları yazdırmaya çalışıyom.olmadı.günlük yazıyo rapor çıkarmıyo.özel hastahaneye kese ve kalp için ikidir giriş yapıyoruz.fraksparine bir rapor yazdıramadık.dr tahlilleri yap gel raporu öyle verelim dedi.sinirlendim.tok karnına gittiğim için zaten tahlil olmuyodu eşim 100 tl yakın tahlil parasını geri aldı.yapılmadı diye.ayrıca 20 tl ekstra ultrasyon 30 tl de hastahane giriş.blanço moral sıfır eve gel.yolda sağlık ocağımıza uğradım ilk defa çok temiz ve sakin.sıra yok bişey yok.dr bütün istediğimiz ilaçları yazdı.hemşire hanım da bebek için kayıt oluşturdu.günün karı bu oldu eve geldim.nar sıktım taze taze onu içiyom.en güzeli bu oldu
Arkadaşım nar konuşunu biraz araştırsan diyorum ilk üç ay nar yasak diye biliyorum kanama ve düşük riskini artırıyormuş,birde tansiyonu düşürür.ALLAH korusun vitamin alayım derken sıkıntılı durumlar çıkmasın ortaya :KK64:

canım ne denir bilemiyorum gercekten cok zor bir durum seni çok iyi alıyorum ama lütfen kendini hırpalama ve bu yolda vazgecmeden tedavine devam et mutlaka olucak bir gün mutlaka canım dualarım sizlerle.. allah hayırlısını versin canım benim

Cok uzuldum cnmm bnmm demkki zamani degilmis.. Allhim insallh. Vericek sen ytrki umutlarini koreltme.. Yumurtaya can veren rabbim.. Hepimize nasip etcek guzel gunler hep bizim olcak.. Insallh..

hayırlı olsun meleklerin canım:))
herşey yoluna girer birşekilde.
stres yapma bu kadar.
taşınırsınız bir şekilde.ben de 3 aylıkken ev taşımıştım ailelerin yardımıyla.
planlı bir şekilde hareket edip kendini koruduktan sonra hallolur.sen de benim gibi herşeyi kafana takan,ince düşünen bir insansın belli ki.ama kendimize ediyoruz nihayetinde.
biraz rahat olmakta geniş düşünmekte fayda var
sağol.evet öyle.çok hassas çok endişeli dönemler bunlar.allah hayırlısı.

canım saba bişey sorucam.
bu sürekli kullandığımız ilaçları sağlık ocağı dr.u yazarmı ki.
parayla almakta zorlanmaya başladım.
daha bugün kalp atışı için gidicem tüp bebek teki dr.uma.
ancak bu safhadan sonra rutin muayene için dr. seçip gidicez.
bugün ayarlayıp o dr. ayazdırmaya çalışıcam da eğer denk gelmezsse sağlık ocağına gitsem yazarlar mıki.
Tabikide yazar bn dahileyecime yazdiryrdum canim jel normlde. 80 tl. Bn tanesine. 20 veriyrum ama kayinpederin emekli oldugu icin kaynannama.aldirdim 3kutu cunku o para vermiyr. Diye. Birde k.dogumcuda yazabiliyr.. Rica et ssk dan yazi verain canm Sen hep ozeldenmi aldin cnmm

günaydın hanımlar, bişey sormak istiyorum, ben transfer sonrası için 1 hafta rapor almak istiyorum diğer 2 tedavimde de öyle yaptım, test gününe kadar alıyım diyorum ama kendimde hastanede çalıştığım için 1 haftadan fazla alamıyırum ve bu beni çok tedirgin ediyo minibüsle işe gidip gelmekten çok korkuyorum, aranızda çalışan varmı nasıl yapıyosunuz bu izin işini ayrıca 1 hafta yeter mi bana...
Ben 3 gün dinlenip işime başladım. Bozuk yollarda kendi arabamla gittim geldim. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.. Hatta çalışmak zamanın çabuk geçmesine yardımcı oluyorr... Evde olsan kurar da kurardımm.. Ama bi baktım test günüm gelmiş..

X