2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim bnm keseyi gordugumde 10.bindi biraz sabret yoksa kalp atisni duymak icin daha cok beklmk zorunda olursun doktrum bni kese icin 2hafta beklettik gittgimde kocamn bir kese gorsuk..
1hafta sonrada kalpini duyabilirsin dedi yarinda gitcem.. Sabret kuzum doktrun nezamn cagiriyrsa ozamn git erknden gitceksin. Sonra kese yi goremezsen uzulucksin betahcg baktrcaksin dusnceksin sonra kndini kasma yani canim..

çok haklısın canım aydınlattığın içinde teşekkür ederim. Ama doktoruma telefonla bir türlü ulaşamıyorum yani ben bu randevuyu kendi kafama göre aldım malesef. Sormam gereken şeyler var tiroit çin eutrox diye bi ilaç kullanıyorum hala kullancak mıyım nolcak bilmiyorum sormak için arıyorum cevap yok sinir oldum ya.. Bir de E2 ve progesterona falan da bakılması lazım değil mi?

Evet hanımlar son güncel listeyi yayınlıyorum:KK31::KK31::KK31:
SALI- piraye piraye
ÇARŞAMBA- S Sky_sun cherryviolinist cherryviolinist M medcezirler
PERŞEMBE- R rozajaden
CUMA- C cimcime123 S senyeterkiiste KNTMMM KNTMMM
CUMARTESİ- sensizim89 sensizim89

Hamiş anneler iki yada üç canlı olanlar;sabi evlatlarınızın niyeti ile sırada müjdeli haber bekleyen topiğin heyecanlı anne adaylarına dua istiyoruz...Tüm heyecanlı bekleyişlere ortak olduk beraber mutlu olup beraber üzüldük şimdi sıra tertemiz DUAlarımızda....:KK5:
NOT;Listeye elenecek arkadaşlar varsa bildirim yapınız:KK25:

Salı: piraye
Çarşamba: jonguil ve cherryviolinist ve moonlight0170
Perşembe: rozajaden
Cuma: konatimmm
Senyeterkiiste
Cimcime123

Kizlar arkadaslara dua edelim inşallah
Ever arkadaşlar dua bekliyorum sizden yarın için. Inşallah ilk güzel haberi veririm ardımdanda peş peşe güzel haberler gelir

SALI- piraye piraye
ÇARŞAMBA- S Sky_sun @cherryvionilist
PERŞEMBE- R rozajaden

Hamiş anneler iki yada üç canlı olanlar;sabi evlatlarınızın niyeti ile sırada müjdeli haber bekleyen topiğin heyecanlı anne adaylarına dua istiyoruz...Tüm heyecanlı bekleyişlere ortak olduk beraber mutlu olup beraber üzüldük şimdi sıra tertemiz DUAlarımızda....:KK5:
Tatlım çarşamba günü moonlight0170 var :)

jongu24666 .!.:
Aynen canım hiç bir belirti yok. Hani zaten transfer günü pek iç açıcı şeyler duymadığım için bende moralsiz geziyorum :mad:
Benimkiler o kadar pozitif konustu ki.ama ben inanmıyorum,rahatlatmak icin soylediler bence

SALI- piraye piraye
ÇARŞAMBA- S Sky_sun cherryviolinist cherryviolinist M medcezirler
PERŞEMBE- R rozajaden

Canım güzel olmuş birde sırayla pozitif olur hepimizin ki rabbim şu Zilhicce ayında ve son on gün içindeyiz tüm dualar kabul olur ins

İnşallah kızlaaarrrrcherryviolinist, post: 37123654, member: 627357"]Olacak inşallah sakın ümidini kırma ikimiz de sevinerek vericez haberimizi burası yine bayram yerine dönecek sayemizde inşallah... Allaha güven gerisini ona bırak ben de öyle yapıyorum Rabbim yanımızda olsun inşallah...[/QUOTE]
İnsallah

çok haklısın canım aydınlattığın içinde teşekkür ederim. Ama doktoruma telefonla bir türlü ulaşamıyorum yani ben bu randevuyu kendi kafama göre aldım malesef. Sormam gereken şeyler var tiroit çin eutrox diye bi ilaç kullanıyorum hala kullancak mıyım nolcak bilmiyorum sormak için arıyorum cevap yok sinir oldum ya.. Bir de E2 ve progesterona falan da bakılması lazım değil mi?
Troid ilacını kesme TSH değerine göre kesilir yada azaltilir

SALI- @@piraye
ÇARŞAMBA- @@jonguil @@cherryviolinist @@moonlight0170
PERŞEMBE- @@rozajaden Picassooo Picassooo
CUMA- @@cimcime123 @@senyeterkiiste @@KONATIMMM
CUMARTESİ- @@sensizim89

Troid ilacını kesme TSH değerine göre kesilir yada azaltilir

sagol canım benim tiroidim yüksek çıkmıştı şuanda muhtemelen tekrar kan testi yaptırmam gerekiyor. Bunun için de acele ediyorum doktora gitmek için:)))) bi de bi ihtimal işte keseyi görürsek bayram öncesi süper olur...

Hayr ilaclarini birakma.. Canim.. Doktrunlabir. Gorus insallh olmazsa hemsireni ar a bn hamile oldugumu soledim doktruma estrfmu gunde 3kez. Kullniyrdum. Dewam dedi. Crinone jelede. Gunde 2kez dedi dewam.. Keseyi gordu.. Estrofemi.. 2ye indirdi.. Simdi 1e indrdik crinone jele dewamgunde 2defa coraspirinde 8.aya kadar dewam dedi..

Son düzenleme:
X