2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

arkadaşlar takip edemedim önceden,kimlerin ikizdi.HHAZAN senin galiba dimi....başka kimlerin ikizdi arkadaşlar.seviniyormusunuz yoksa sizde benim gibi sevinci ikinci plana atıp,endişelere başladınızmı.herkes ikiz,zor bişey diyo.erken doğuyolarmış,sıkışıyolarmış....kabuslar görüyorum,psikolojim iyi değil,eşime işe gitme,kal,ben duramıyorum evde diyorum,ağlıyorum,bu kadar dengesizlik beklemiyordum kendimde.doktor dedi,negatif bir insan oldun sen,diyor.iyiki varsınız,yazıyoruz,okuyoruz,kalabalık bir aile gibiyiz.bazen diyorum,görgüsüzlük yapıp iki embiryo koyun demeseydim keşke.bazende diyorumki bu çogul gebelik allahımın bir lütfü bize.el açıp yalvardığım dualarımın sonunda rabbim hikmetini gösterdi.çifte sevinç yaşattı diyorum.sonra içimi bi korku kaplıyor.zaten opudan sonraki 1 ay ,ağrılarla boğuşuyorum.hala bitmedi,yumurtalık ağrılarım çok şiddetli.yarın merkeze gideceğiz.çok şükür çağırdılar.transfer sonrası ilk defa gideceğiz.inşallah herşey yolundadır.dualarınıza ihtiyacım var.sağolun.

sağlıkla kucağına al canım. bak bir sürü ikiz cocuk var, sağlıkla dogmuslar, saglıkla büyümüşler. seninkilerin de onlardan birisi olmaması için hiçbir neden yok canım. gönlünü ferah tut. sağlıkla kucağına al insallah.

umudihar umudihar canım kanama olmustu bende meraklı olunca tabi suana kadar her hafta gibi oldu ama normalde 15 gunmüş tekrar 15 gün sonra gideceğim bakalım ne zaman ayda 1 olacak sen yarın gıdeceksın değil mi

umudihar umudihar canım kanama olmustu bende meraklı olunca tabi suana kadar her hafta gibi oldu ama normalde 15 gunmüş tekrar 15 gün sonra gideceğim bakalım ne zaman ayda 1 olacak sen yarın gıdeceksın değil mi
Olsun cnmm gitt gitt baktr bebgine.. Bakalim bana neler diycek doktr yarin git em ewet tatlim kalbini duymaya insallh.. :) muhtemelen bnm doktrda 3haftada bir cagrr nasil dayncaz :) bole hep bekle bekle allhim insallh saglikli sihatli. Kucagimiza alamayi nasip etsinde gozumuzn onunde olsun hep :)

Kızlar perşembe günü doktora gidicez. Keseyi görebilir miyim sizce? Yarın tekrar kan testi yaptırcam. Ctesi günü 475 çıkmıştı.

Evet tatlım bana 3. Gün embiryosu transfer edildi. Orta kalite 8 hücreli embriyo tranfer edildi:KK43: embiryolog embiryom için çok iyi diyemem dedi :KK43:
Çok biliyormuş embriyoloğun:KK67: niye moral bozuyorsa,benim embriyoyolog "bu kalite embriyolorla hamile kalan bir çok kişi var ama kısmet tabi" demişti. Benimde 3. güm embriyosu 8 hücreli biri orta kalite digeri biraz daha iyi dediler.işin renci cuam günü çıkacak :KK70:

benim daha 4 haftalık gözüküyor canım Bthcg kaç olunca çıkıyor acaba?
Canim bnm keseyi gordugumde 10.bindi biraz sabret yoksa kalp atisni duymak icin daha cok beklmk zorunda olursun doktrum bni kese icin 2hafta beklettik gittgimde kocamn bir kese gorsuk..
1hafta sonrada kalpini duyabilirsin dedi yarinda gitcem.. Sabret kuzum doktrun nezamn cagiriyrsa ozamn git erknden gitceksin. Sonra kese yi goremezsen uzulucksin betahcg baktrcaksin dusnceksin sonra kndini kasma yani canim..

Çok biliyormuş embriyoloğun:KK67: niye moral bozuyorsa,benim embriyoyolog "bu kalite embriyolorla hamile kalan bir çok kişi var ama kısmet tabi" demişti. Benimde 3. güm embriyosu 8 hücreli biri orta kalite digeri biraz daha iyi dediler.işin renci cuam günü çıkacak :KK70:
Evet canım embiryolog öyle dedi dr senin gibi durumda olan çok hastam hamile kaldı dedi... inşallah rabbim nasip eder tatlım çarşamba günü nasıl gideceğim o hastaneye şevk bırakmadı embiryolog :KK4:

X