2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

crinona ile başım dertteydi bugün.yaşadığımız yerde rakım yüksek.1000 in üzerinde.diyorki prespektüste üzerine delik açın.bugün sıkarken içindekinin akmadığını tüpün ucunda durduğunu farkettim.biraz sıktım,dışarı aktı,demekki içinde daha vardı.tekrar uyguladım.sıkıyırum,sıkıyorum,yokkkk.içinde duruyor fitilin.bitürlü içime,vajinaya inmedi.ikinci bi taneyi açmak zorunda kaldım.buzdolabından çıkardıktan sonra uygularken katılaşıyor.ve fitilin ucunda kaskatı bekliyor.gitmiyor yani.o yüzden buzdolabından çıkarıp 1 saat bekletip öyle uygulayacağım.endişeler sardı.

Neden buzdolabında tutuyorsun? Üzerinde oda sıcaklığı yazmıyor mu?

Kiz crinone jeli buzdolabina konmazzzz ondan buz hali.. Konmazzz cikar kutyu basucuna koy.. Normal o ilac buzdolabinda saklanmasinag erek yok.. Bnm doktrum ada.sormustum buz olur demisti... Kuzummm. Bn birkere bile koymadim.. 6haftadr kullniyrum..

Evet tatlım bana 3. Gün embiryosu transfer edildi. Orta kalite 8 hücreli embriyo tranfer edildi embiryolog embiryom için çok iyi diyemem dedi
Olacak inşallah sakın ümidini kırma ikimiz de sevinerek vericez haberimizi burası yine bayram yerine dönecek sayemizde inşallah... Allaha güven gerisini ona bırak ben de öyle yapıyorum Rabbim yanımızda olsun inşallah...

rabbim korusun canımmm dikkat et

Kizlar doktora gittimmm cookkk sukur iyiyizzz dinleniyoruz simdiii. Herkess cok dikkat etsin valla insanin akli cikiyo bisey olucak diye.

Bugun pozitif sonuc alan arkadaslarimada hayirli olsun.

Bide arkadaslar litfen belirti aramayin kendinizde ben 12. Haftadayim hala bi belirtim yok mide bulantisi hic olmadi kendinizi ve bebeginizi sevin rabbim herkese nasip etsin yavrularimizi bize bagislasin amin

arkadaşlar takip edemedim önceden,kimlerin ikizdi.HHAZAN senin galiba dimi....başka kimlerin ikizdi arkadaşlar.seviniyormusunuz yoksa sizde benim gibi sevinci ikinci plana atıp,endişelere başladınızmı.herkes ikiz,zor bişey diyo.erken doğuyolarmış,sıkışıyolarmış....kabuslar görüyorum,psikolojim iyi değil,eşime işe gitme,kal,ben duramıyorum evde diyorum,ağlıyorum,bu kadar dengesizlik beklemiyordum kendimde.doktor dedi,negatif bir insan oldun sen,diyor.iyiki varsınız,yazıyoruz,okuyoruz,kalabalık bir aile gibiyiz.bazen diyorum,görgüsüzlük yapıp iki embiryo koyun demeseydim keşke.bazende diyorumki bu çogul gebelik allahımın bir lütfü bize.el açıp yalvardığım dualarımın sonunda rabbim hikmetini gösterdi.çifte sevinç yaşattı diyorum.sonra içimi bi korku kaplıyor.zaten opudan sonraki 1 ay ,ağrılarla boğuşuyorum.hala bitmedi,yumurtalık ağrılarım çok şiddetli.yarın merkeze gideceğiz.çok şükür çağırdılar.transfer sonrası ilk defa gideceğiz.inşallah herşey yolundadır.dualarınıza ihtiyacım var.sağolun.

İyileşmişsindir inşallah :)
Çokkk şükür tatlım %80 geçmiş durumda iyiyim ilk günleri düşündüğümde ama bu sabah moral yerlerdeydi geçmiş yazılarda görebilirsin .şimdi iğne olmaya gidiyorum gelince yazarım.... sen nasılsın bu arada işe başladın değil mi aman dikkat et yorma kendini

umudihar canım cok iyiydi perdeli ellerini bile gördüm yana açmıştı ellerini mukemmel bir duygu binlerce kez şükürler olsun binlerce kez tesekkürler rabbime bu mucize için
Oyyyyyyy allhimmm sukurler olsunn bizlerde nasip etsin gormeyi kaca haftada bir gidiyrsun kuzum doktruna :)

Evet canım rabbim inşallah bebeklerimize can vermiştir sıkı sıkı tutunmuşturlar

Amin cnmm sewindim iyi.oldugunuza rabbim onu korumasi icin yardim eden melkleri var biz tabikide endiseleniyruz bndede tik yuk vallhi bakalim 1kachfta sonra belli olur rahatmi gecirecegim.. Hayrlisi allhtan cnm :) allhim saglikli sihhetli kucagina almayi nasip etsin

Kizlarrrrr yaaaaa okulda merdivenden inerken ayagim kaydi popomun ustune dustummm cookk korkuyorumm bisey olur diyee nolurrr dua edinnnn bisey olmasinnnnn
CANIMMM çok geçmiş olsun.dualarım seninle.sen hep bana yazardın.seni nasıl unutabilirim.inşallah bişey olmamıştır canım.doktora gittinmi,baksınlar.ben işe gitmiştim geçen 2 gün,baktım dayanamıyorum,yıllık izin aldım.klozet yok orda.çömelemedim,ağrıdı.pet bardak buldum,sonra attım bardağı çöpe....halimizi anlayan yok.çok geçmiş olsun.bana haberini yaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…