2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Iki tane grade 2 embriyo transfer ettiler. 7 embriyonun en iyi ikisiymişler. Dünden beri yatıyorum ama sırt ağrısı beni bitirdi. Yarın da dinlenip normal hayatıma döneceğim artık.
hayirli olsun bebislerin insallah sıkı sıkıtutunurlar sana Allah gonlune gore versin.ilk 3 gun cok kalkma ara ara dolan evin icinde sonra normle don kendini yormadan ama cok egilip kalkma yuksege uzanma ani harektler yapma normle donncede sakin ol umutlu ol hep.

Merhabalar herkese,

Ben de aranıza yeni katıldım ve forumdan çok şey öğrendim. Vee artık yazmaya karar verdim :KK66:

6 yıllık evliyiz ve 5. yıl sonunda bebiş için kararımızı verdik. 5 ay denemeden sonra doktora gittik ve eşimin 1 ml.deki sperm sayısı 2 milyon olduğunu öğrendik. 6 aylık Proxeed verdi doktorumuz ve bu ay yeni test yapıldı fakat sayımız sadece 3 milyona çıktı. Benim yaş 31, eşimin de 37. Doktorumuz başka ilaca gerek yok, yüzde yüz bile etki etse yine de normal yolla bebek şansınız çok çok zor deyince direk tüp bebek tedavisine başlayınız dedi ve ben de kendimi burada buldum. sayı 5 milyon altında old. için aşılama şansımız da çok düşükmüş.

Zeynep Kamil tüp bebek bölümünden yarın sabah için randevu aldım. Rapor çıkartıp özelde yaptırmayı düşünüyoruz. ( çapa ya da cerrahpaşa işime çok yakın fakat randevu almak mümkün değil, her gece 12 de bilgisayar başındayım ama alamıyorum malesef.)

Üniversite hastanelerinki doktorların muayanahanelerine gidip, rapor konusunda yardımcı olan doktor var mı? Araştırdım ama tanıdık olmayınca, ve çevremde hiç tüp bebek deneyimi yaşayan yok, eşim ve benim ailelerimiz de şehir dışında yaşıyorlar, o yüzden araştırmalarım pek sonuç vermedi.

Raporu ay sonu çıkarabilirsek Eylül de Allah kısmet ederse biz de başlıyoruz.

Sizlerden öğreneceğim çok şey var, ben de deneyimlerimi paylaşacağım. Hepimizin duaları ve dilekleri hayırlısı ile kabul olsun inşallah, bebişlerimize kavuşalım :KK66:
hoşgeldin arkadaşım,hayırlı olsun tedavin.benim bildiğim devletten rapor çıkartabilmen için 2 aşılama yaptırma şartı var ve biraz uzun ve yorucu bir süreç.ben göze alamadım direk özele gittim.umarım sürecin kolay geçer.Allah yardımcınız olsun

hoşgeldin arkadaşım,hayırlı olsun tedavin.benim bildiğim devletten rapor çıkartabilmen için 2 aşılama yaptırma şartı var ve biraz uzun ve yorucu bir süreç.ben göze alamadım direk özele gittim.umarım sürecin kolay geçer.Allah yardımcınız olsun
Canim bizde sperm problemi oldugu icin direk tupbebek raporu verdiler. Cunku sperm sayimiz 5 milyondan azdi.

Hoşbulduk cnm, çok teşekkürler, hepimiz hayırlı haberler veririz inşallah tez vakitte. O konuyu araştırdım, eşimin sperm sayısı 5 milyon altı olduğu için aşılamaya gerek duyulmadan direk tüp bebek raporu veriliyormuş.

Günaydın kizlar

MADAM BUTTERFLY VE DOGA 14. HOSGELDINIZ.

Doga 14 transferin hayirli olsun. Benim transferimin 5. Günü beklemedeyim.
Kizlar SARACIGLU DEDIKItransferden sonra her aksam yarim cay bardagi havuc suyu icin dedi. Tvde konusurken kulagimla duydum. Ben iciyorum. Insallah faydasi olur. Sifa allahtan elbette. Size de soyleyeyim dedim. Öpüyorum hepinizi

Selamlar dün bebeleri aldım geldim, şimdi psikolojik olarak en zorlu kısımdayım. Bekleme süreci çok zor, sürekli kendini dinlemek, sürekli test yapma isteği :KK66: Allah hepimize bizim için hayırlı evlatlar nasip etsin. 24 Ağustos test tarihim. O güne kadar çok başınızı ağrıyacağım :KK66:
hayırlı olsun canım,inşallah bebelerin sımsıkı tutunup bırakmazlar seni.benim 5.gününm,ard arda güzel haberler verelim inşallah

Günaydın kizlar

Kizlar SARACIGLU DEDIKItransferden sonra her aksam yarim cay bardagi havuc suyu icin dedi. Tvde konusurken kulagimla duydum. Ben iciyorum. Insallah faydasi olur. Sifa allahtan elbette. Size de soyleyeyim dedim. Öpüyorum hepinizi

Günaydın Fatmahanim, hoşbulduk

Senin de transferin hayırlı olsun. Sımsıkı tutunsunlar inşallah.

Hoşbulduk cnm, çok teşekkürler, hepimiz hayırlı haberler veririz inşallah tez vakitte. O konuyu araştırdım, eşimin sperm sayısı 5 milyon altı olduğu için aşılamaya gerek duyulmadan direk tüp bebek raporu veriliyormuş.
haa ben onu bilmiyodum,daha kolay olacak o zaman.sevindim canım sizin adınıza.

arkadaslar, sitede degisiklik yapildigindan beri e-mail bildirumi gelmior. ben telefondan giriorum, onceden biri ozel mesaj attiginda yada mesaj alintiladiginda e-mail adresime bildiriliodu simdi olmuyor. steye giriom ordan tup bebek ozel bolune ordan agustos-eylul topigine ordanda tek tek sayfalara bakiyirum kim be demis cok agir acildigi icinde uzun suruyo. sizdede varmi ayni durum? n'apmali? sayfa yoneticisini mi aramali acaba? yardim lutfen :KK66:

Canimcim yukarida bildirimler var ttlim.gordunmu ordan diyorki misal umudihar alinti yapti yazina diyr.. yada yazini begendi diyr oraya tikliyrsun ne yazdigini goruyrsun. ttlim

Kuzumm benimde iki gun gecikmisti anneme soylemistim git test yap diye diye soylendii testyaptim tabi tekrar deneyiniz cikti bir saat sonra adet oldum stresten sanirim bekliyoruz ya gelmez
Bilmiyrumki neden oldiu ole bir akintim varki geliyr beyaz beyaz ic camasirimda sariua donuyr.. bnde dim gidim test aliyim biliyrum negatif cikcak bn birde buay fitil kullnmistim.. ondanda olbilir diye dusunuyrum bugun 29.gunum bugunde bkliycem yarinda gelmezse artik hafta sonuna kaldi.. cumartesi doktora giderim artik.ne yapiyim..

Günaydın kizlar

Ewet ewt dogru burda bir arkafasin doktoruda demisti.. icin diye iyi yapmissin cnm insallh bebisin.sennlesir..

Bebuslerin simsiki tutunsunnn canimmmm. aminnn rabbim hyrki ewlatlar nasip etsin..
Inşallah canım hepimize. Dün 6 kişi transfere girdik, onlar da buradaki arkadaşlar da hep aklımda. Inşallah hayırlı evlatlarımız olur.
Günaydın kizlar

Selamlar ben de çeşitli sitelerden kabak çekirdeği, ananas ve kiviyi duydum. Onları tüketmeye çalışıyorum. Havuç suyunu da ekleyelim :) bir umut işte yoksa Allah'ın kararlarını gibi olacak. Biz o arada elimizden geleni yapalım bol bol.

Bilmiyrumki neden oldiu ole bir akintim varki geliyr beyaz beyaz ic camasirimda sariua donuyr.. bnde dim gidim test aliyim biliyrum negatif cikcak bn birde buay fitil kullnmistim.. ondanda olbilir diye dusunuyrum bugun 29.gunum bugunde bkliycem yarinda gelmezse artik hafta sonuna kaldi.. cumartesi doktora giderim artik.ne yapiyim..
Canim fitildende olmus olabilir Allahim en dogru zamani biliyodur en hayirli zamanda tedaviye baslarsin insallah sonucuda guzel olur Allah ol desin olsun hayirlisiyla

Canim fitildende olmus olabilir Allahim en dogru zamani biliyodur en hayirli zamanda tedaviye baslarsin insallah sonucuda guzel olur Allah ol desin olsun hayirlisiyla

Insallh cnm allh ne weerrse hayrlisini veesin.. insallh.. yeterki ol desin rabbim

X