2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İnşallah tatlım hadi bakalım kan tahlilinde kocaman bir pozitif ile gelirsin inşallah.
Kucağına alıp sağlıkla koklamayı nasip etsin mevlam:)
İnşallah canlarım. Şimdide çatlatma iğnesinin etkisi olabilir mi diyorum. Gerçi 14 gün oldu ama. Çok sevinmeyeyim ben yine de bakalım hayırlısıyla kanda da çıkarsa işte o zaman inanacağım

Yok canim daha başladım

pazartesi kontrolde
Hayırlı olsun canım Allah kucağını aldığın günü de göstersin dilerim. Tedavinin başından pozitif düşünmeye başlıyoruz biz çünkü sende bundan sonra hep pozitif düşüneceksin. Bizi de burada bilgilendir gelişmeler ile ilgili konuşalım.

U umutt88 ya canım bildiğim kadarı ile 6 haftalik bebeğin boyu4-7 mm olur internette baksana bir yanlışlık var eminmisiniz bu değerler ile küçük demesine

Evet canım Emre beye devam doğumu da eğer kısmet olursa kendisini düşünüyorum sen naptın nasıl gidiyo son durum ne??
Benim transfer arife gunune denk geldi. Bizde bir ay daha erteledik transferi. Kurban bayrami cok hareketli geciyo gelen giden kurban et derkennhic dinlenemem diye dusundum. Emre bey yatmana gerek yok dedi ama ben 3 gun yatmak istiyorum bu defa. En azindan icimi rahatlatmis olucam. Ama cok sabirsizim gun sayiyorum takvimden resmen dogum icin hastane nasil olcak sen mi belirliceksinki yoksa emre beyin anlastiginhastanelermi var? Konustunuzmu hic

Arkadaşlar Transferden sonra kaç gün yattınız ??Bi de sürekli yatıyor musunuz?yoksa arada kalkıp dolaşıyor musunuz?Bana acayip bi enerji geldi hoplayıp zıplamak koşmaş istiyorum)Bunları tabi ki yapmıyorum ama her 30 dakikada bi kalkıp yürüyorum.bide yatakta doğrulup oturuyorum,yoksa sadece düz mü yatmalıyım??tavsiyelerinizi bekliyorum canlarım)

hiç telaş yapma bende 6 hafta 4 günüm deyim ve bana salı günü 5.5 mm demişti daha küçük ama kalp atışı bile var yavaş yavaş büyür normal demişti senin ki benim kinden de büyük düşünüp stres yapma boşver

ben 2 gün yatım ful 3.gün tüp merkeze 1 saatlik yola gitim kan sulandırıcı için kan vermeye sonra evde arda gezdim uzan dım biri gelince oturdum 1 2 saat günlük banyomu yaptım ceviz fındık badem antep fistığı filan tüketim et ağırlıklı beslendim

benim yine kahveli pempemsi lekelen mem oldu doktoru ardım korma na gerek yok adet gününü geçti rahat ol dedi düşük olsa çok gelir ve kırmızı olur dedi ama ben tedirginim çarşamba da lekem gelmişti sizlerde de oluyor mu

Tavsiyelerin için çok teşekkürler canım((Ben de bol bol hurma incir kayısı kabak çekirdeği ve ananas yiyorum.badem ceviz fındık falan da yiyeyim bari))Ben de 3 günden sonra yavaşta olsa normal hayata dönmeyi planlıyorum.

incir çok yeme gün içinde bir iki tane den fazla süt hormonunu yükseltiyormuş fazlası ananas da aynı şekilde günlük bir iki dilim ince rahim kasılmasına yol açıyormuş tutunması için kanıtlanmış bir şey yokmuş yurt dışında bizim gibi hastalara vermiyorlarmış hiç or da yaşayan bizim gibi akrabam söyledi ve dra da sordum evet vitamin amaçlı azar azar tüketin demişti aklında bulunsun yanlış anlama

Ayyy canim massallah 18 haftalik hamis gorunuyorsun. Allahim nazarlardan kem vozlerden saklasin seni de bebisini de. Bana da ismen dua edersen cok sevinirim ismim halide. Haklisin asilama cok dusuk bi oran ama doktorum oyle emin konustu ki bu seferkinden cok umutluydum ama iste Nasipten ote koy yok. Insallah ben de senin gibi saglikli bir bebek sahibi olabilirimmmmm

Reactions: Pbb

canım ben transferimin .günündeyim. ilk 3 gün boyunca cogunlukla yattım. evden çıkmadım. ama evin içinde yavas yavas dolastım canım. sabahları güzel kahvalti ettim, yumurta, peynir, zeytin yeterince yemeğe çalışıyorum. akşamları protein agırlıklı yemeğe calisiyorum yine.
4.günden itibaren biraz daha hareketlerim arttı. artık sıkılmaya baslamistim, sıkıntı daha kötü, dışarı çıktım. yavas tempoda ama normal hayatıma devam ediyorum canım. ama yükseğe uzanmıyorum, agır kaldırmıyorum, ani hareketler yapmıyorum, dikkat ediyorum elimden geldiğince. bir de meyve yemege calisiyorum.

kaçıncı gündesin canım?

sağ elim alt karnımda oturuyorum, kuzucuklarıma reiki veriyorum , çok iyi geliyor, sahip olduğum muhteşem bebeğim için teşekkür ediyorum kızlar :)

transferde, transferin ertesi günü 1. gün sayarsak, 5.gündeyim canım. bazıları altı sayıyor. ben de elimi karnıma koyup seviyorum, müzik dinliyorum canım :)
senin karnında hafif burulmalar oluyor mu, kramp gibi?

transferde, transferin ertesi günü 1. gün sayarsak, 5.gündeyim canım. bazıları altı sayıyor. ben de elimi karnıma koyup seviyorum, müzik dinliyorum canım :)
senin karnında hafif burulmalar oluyor mu, kramp gibi?
Bir gün öndesin sanırım benden, sırayla öğreneceğiz, ne güzel :) Arada olmuştu dün filan ama gaz sancısı mı ayırt edemedim doğrusu. O kadar dinliyor ki insan kendini her şey birbirine giriyor.

Bir gün öndesin sanırım benden, sırayla öğreneceğiz, ne güzel :) Arada olmuştu dün filan ama gaz sancısı mı ayırt edemedim doğrusu. O kadar dinliyor ki insan kendini her şey birbirine giriyor.

herşey birbirine girdi gerçekten :) çok gaz oluyor bagırsaklarımda, ilaclar kabızlık da yapıyor, aman canım kabız olmamaya çalis, doktor sıkı sıkı tembih etti bana. 2 ekimde öğreneceğim insallah, 5.gün embriyosu ikisi de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…